Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Oyuncaklar ihtiyaç sahipleri çocuklar için toplanıyor

Espark'a konulan oyuncak kumbarası ile halkın bağışı bekleniyor. Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Seyhan Yalçın: "Toplayacağımız oyuncakları çevre semt ve köylerindeki ihtiyaç sahiplerine dağıtacağız.Bir çocuğun hayatındaki en önemli unsur oyun ve oyuncaktır'

Giriş Tarihi: 25.3.2013 17:37
Kent Konseyi Kadın Meclisi ile Çocuk Meclisi tarafından düzenlenen 'Oyuncak Toplama Kampanyası' kapsamında Espark Alışveriş Merkezi'nde (AVM) oyuncak kumbarası konuldu.

Kampanya ile ilgili bilgi veren Eskişehir Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Seyhan Yalçın, proje kapsamında toplanacak olan oyuncakların çevre semt ve köylerindeki ihtiyaç sahiplerine dağıtılacağını söyledi. Bir çocuğun hayatındaki en önemli unsurlardan birinin oyun ve oyuncaklar olduğu düşüncesiyle bu kampanyayı düzenlediklerini söyleyen Yalçın "Bu kampanyası, çocuklarımızın küçük yaşta yardımlaşma, dayanışma ve paylaşmayı öğrenmeleri amacıyla hazırladık. Çocuk Meclisimizle birlikte kampanyanın bugün açılışı gerçekleştirdik'' dedi.

Kampanya kapsamında bir ay boyunca Espark'a konulan kumbarada oyuncak, daha sonra aynı şekilde kitap toplanacaklarını söyleyen Yalçın, ''Biz burada Eskişehir halkının çok duyarlı olduğunu biliyoruz. Her konuda olduğu gibi bunda da duyarlılık gösterileceğine inanıyor, kumbaramızın dolup dolup taşmasını bekliyoruz'' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oyuncaklar ihtiyaç sahipleri çocuklar için toplanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN