Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atlas sirki 'de

İp cambazlarını ağzı açık izleyen çocuklar, gösteri yapanları alkış yağmuruna tuttu.

Giriş Tarihi: 30.3.2013 14:04 Güncelleme Tarihi: 30.3.2013 14:57
'e gelen Atlas Sirki, renkli gösterileri ile izleyicilerine unutulmayacakları bir gece yaşattı. Espark AVM bahçesine kurulan sirk ilk gösterini yaptı.

Büyükşehir ve Espark AVM sponsorluğunda Eskişehir'e bu yıl da gelen Atlas Sirki, çocuklara ve ailelerine unutulmaz zaman yaşattı. İp cambazlarını ağzı açık izleyen çocuklar, gösteri yapanları alkış yağmuruna tuttu.

Türkiye'nin ilk sirk sanatları kuruluşu olduklarını ifade eden Servet Yalçın, Atlas Sirk'in Avrasya Gösteri Sanatları Merkezi'nin bir kuruluşu olduğunu söyledi.

Sirkin kurucusu olan Yalçın "Atlas sirkinin özelliği geleneksel ip cambazlığı gibi Türkiye'nin öz kültür mirası olan seyirlik sanatların canlandırıldığı bir sirk olmasıdır. Espark'ın yanında bir hafta gösteri yapacağız.

Önümüzdeki pazara kadar devam edecek gösterilerimize tüm Eskişehirlileri bekliyorum. Şuna inanın, doyasıya bir eğlence sizi burada bekliyor, gösterileri herkesin izlemesini tavsiye ediyorum.'Sirkin bilet fiyatlarının ise çocuklara 5 TL, büyüklere 10 TL olduğu öğrenildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atlas sirki Eskişehir'de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN