Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dondurucu kışta pazar keyfi

Giriş Tarihi: 10.12.2013 16:33

Odunpazarı Belediyesi tarafından 'e kazandırılan kapalı pazar yerleri, özellikle kış aylarında vatandaşlara rahat ve sorunsuz alışveriş imkanı sunuyor.

75. Yıl ve Emek-71 Evler Mahallesinde kent halkının hizmetine sunulan kapalı pazar yerleri, modern donanımları ile vatandaşların, olumsuz hava koşullarından etkilenmeden, soğuk ve çamurdan uzak bir ortamda, gönüllerince alışveriş yapmalarına olanak sağlıyor. Pazar esnafına da büyük kolaylıklar sağlayan kapalı pazar yerleri, esnafın saatlerce soğukta bekleme sorununa çözüm olurken, diğer yandan sattıkları gıdaları soğuk havadan etkilenmeden vatandaşlara sunmalarına imk'n sağlıyor. Yıllardır özellikle kış mevsiminde büyük sıkıntı çektikleri pazar alışverişlerini kapalı pazar yerlerini kullanarak rahatlıkla gerçekleştiren vatandaşlar, sunulan hizmetten oldukça memnun.

Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; kapalı pazar yerlerinin, kentin ticari hayatına, istihdam olanaklarından modern alış veriş merkezine kadar bir çok alanda gereksinim duyduğu hizmetleri karşılayacak kapasitede olduğunu vurgulayarak benzer kapalı pazar yerlerinin sayısının artacağını ifade etti.
Sunulan hizmet için Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı'ya teşekkür eden vatandaşlar ise, kapalı Pazar yerlerinin kentin diğer mahallelerinde de oluşturulmasını istediklerini ifade ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dondurucu kışta pazar keyfi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN