Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ESOGÜ Ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliğiyle Gerçekleşen Eğitim Tamamlandı

Giriş Tarihi: 20.2.2015 17:58
ESOGÜ Ve Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliğiyle Gerçekleşen Eğitim Tamamlandı
Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim Fakültesi Valide Malhatun Uygulama ve Araştırma Anaokulu ile Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde yapılan “Okul Öncesi Öğretmenlerine Soru Sorma Becerisi Öğretimi” konulu eğitim tamamlandı.
ESOGÜ Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Neslihan Bay tarafından verilen eğitimi tamamlayan öğretmenlere katılım belgelerinin verildiği törene ESOGÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Bahaddin Acat, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selahattin Turan ve Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen katıldı.
Belgelerin takdimi öncesinde konuşan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Bahaddin Acat, bir hafta süren uygulamalı eğitim aracılığıyla ESOGÜ Eğitim Fakültesi’nde üretilen bilginin öğretmenler ile paylaşıldığını vurguladı. Öğretmenlerin kendilerini geliştirme istek ve kararlılığının devam etmesi gerektiğini belirten Prof. Dr. M. Bahaddin Acat, iki kurum arasındaki işbirliğinin ileri boyutlara taşınmasına sağladığı katkılardan dolayı da Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teşekkür etti.
Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen ise, Milli Eğitim Müdürlüğü olarak kendilerini yenilemeleri ve yeniliklere uyum sağlamalarına verdiği destekler için ESOGÜ Eğitim Fakültesi’ne teşekkür ederken, Türkiye’ye model olacak bir uygulamanın içinde bulunmaktan kurum olarak memnuniyet duyduklarını bildirdi. Özen, öğretmenlere aldıkları eğitimin kendilerinde oluşturacağı farkı mesleklerinde hissedeceklerini söylerken, bundan sonraki eğitimlere katılımın daha da artması temennisini dile getirdi. Necmi Özen, kendi mesailerinin yanı sıra, fedakarlık yaparak eğitime katılan öğretmenlere teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ESOGÜ Ve Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliğiyle Gerçekleşen Eğitim Tamamlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN