spor Sevgisini Lületaşına İşledi

Giriş Tarihi: 23.2.2015 11:58
Eskişehirspor Sevgisini Lületaşına İşledi
Lületaşı Esnafları Derneği Başkanı Behçethan Aktaş, Eskişehirspor sevgisini dünyada tek işlenilebilir seviyede Eskişehir’de çıkan lületaşına işledi.
Yıllardır hiçbir Eskişehirspor maçını kaçırmayan ve tam bir Eskişehirspor sevdalısı olan Aktaş, bu sevgisini baba mesleği olan ve Eskişehir’in değerlerinin arasında ilk sıralarda yer alan lületaşına döktü. Aktaş, dün akşamki Beşiktaş galibiyetinin ardından çok sevindiğini ve Eskişehirspor sevgisinin bir kez daha perçinlendiğini anlattı. Dernek başkanlığının yanı sıra aynı zamanda lületaşı ustası da olan Aktaş, çocukluğundan beri Eskişehirspor’la büyüdüğünü söyledi.
Aktaş, 1980’li yıllarda ortaokulda öğrenim gördüğü sıralarda Eskişehirspor sevgisinin daha da depreştiğini anlatarak, şöyle konuştu:
“Eskişehirspor’da görev yapmış birebir tanıdığım yönetici ağabeylerim, amcalarım sayesinde bu sevgi daha da artmıştır. Son günlerde Eskişehirspor’la ilgili “ligden düşecek mi, ligde kalabilecek mi” gibi çıkan söylentilere hiçbir zaman inanmadım. En son Beşiktaş galibiyetiyle de Eskişehirspor’un gücünün ne olduğunu hep birlikte gördük. Daha önce Eskişehirspor’la ve giden teknik direktör Ertuğrul Sağlam’la ilgili lületaşına çeşitli işlemeler yapmıştık. En son ise Eskişehirspor armasını işledim. Ayrıca Eskişehirspor’la ilgili lületaşı işlemeciliği yapan ilk kişi de benim. Kısacası Eskişehirspor sevgimi lületaşına aksettirmiş durumdayım.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eskişehirspor Sevgisini Lületaşına İşledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN