Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İsmet İnönü Caddesinin Maskotu "Namık" Nihayet Evine Döndü

Giriş Tarihi: 23.2.2015 16:38
İsmet İnönü Caddesinin Maskotu Namık Nihayet Evine Döndü
Tepebaşı Bölgesi’nin sevimli dostlarından İsmet İnönü Caddesi’nin maskotu olarak bilinen “Namık” bulunarak evine geri getirildi.
Hayvan severler tarafından ’in tanınan sevimli dostu haline getirilen İsmet İnönü Caddesi’nin maskotu Namık, birkaç gün önce kayıplara karışmıştı. Sosyal medyada hayvan sevenlerin buluşma noktası haline gelen ve binlerce kişinin takip ettiği adına açılmış bir sayfası da bulunan Namık, sağlıklı bir şekilde bulunarak evine döndü.
Tepebaşı Belediyesi’nin de sosyal medya üzerinden çağrı yaparak arama çağrısına destek verdiği Namık, Odunpazarı Belediyesi Hayvan Sağlık Merkezi’nde bulundu. Bir hayvansever tarafından Odunpazarı Bölgesi Arifiye Mahallesi’nde bulunarak yetkililere bildirilen Namık, alınarak Hayvan Sağlık Merkezi’nde tedavi edildi. Namık, tedavi sürecinin ardından yetkililer tarafından Tepebaşı Bölgesi İsmet İnönü Caddesi’ne sağlıklı olarak geri getirildi.
Eskişehirli hayvan severler Tepebaşı Bölgesi’nin maskotu haline gelen Namık’a sahip çıkan Tepebaşı Belediyesi’ne ve Odunpazarı Belediyesi’ne duyarlılıklarından ve ilgilerinden dolayı teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İsmet İnönü Caddesinin Maskotu "Namık" Nihayet Evine Döndü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN