Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir, ’European Business Awards’ Oylamasında Türkiye Birincisi Oldu

Giriş Tarihi: 9.3.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 9.3.2015 14:46
Büyükşehir, ’European Business Awards’ Oylamasında Türkiye Birincisi Oldu
Büyükşehir Belediyesi, Avrupa’nın prestijli ödüllerinden “European Business Awards”da bir rekora imza attı ve Türkiye birincisi oldu.
Yapılan açıklamaya göre; Büyükşehir Belediyesi yeni bir başarıya imza atarak, Avrupa’nın prestijli ödüllerinden European Business Awards’da bir rekor kırdı. İnternetten yapılan oylama sonucu Türkiye’de en başarılı kuruluş oldu. İkinci turu başlayan oylamada Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin hedefi ise, Avrupa’nın en iyi kuruluşu unvanını elde etmek. 33 ülkeden 709 kuruluş için yapılan oylamada Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Ulusal Halk Şampiyonu oldu. Avrupa Şampiyonluğu için 2. Tur oylamanın başladığı yarışma, 16 Nisan 2015 tarihine kadar sürecek. Oylama sonucu, 26 Mayıs 2015 tarihinde Londra’da yapılacak galada açıklanacak. 8 yıldır düzenlenen European Business Awards, Avrupa’da başarı, yenilik ve etiği teşvik ederek kıtanın en yenilikçi kuruluşlarının ön plana çıkmasını sağlıyor.
156 bin 573 kişinin oy kullandığı oylamada Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 13 bin 161 oy alarak, rekora imza attı. Avrupa İş Ödülleri CEO’su Adrian Tripp’in, Yılmaz Büyükerşen’e gönderdiği mektupta, “RSM tarafından sponse edilen 2014 - 2015 Avrupa İş Ödüllerinde 33 Ulusal Halk Şampiyonundan biri olduğunuz için tebrikler. Halk tarafından Avrupa’nın Lider İş Ödülleri programında Avrupa’daki en üst düzey iş kurumlarından biri olarak seçildiniz. Bu kurumunuz için gerçek bir ödül olup, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi şimdi ödül sürecinin son aşamasında bulunuyor. Başarınızdan büyük mutluluk duydum. Tekrar tebrikler. 26 Mayıs tarihinde Londra’daki Gala seremonisinde sizi görmeyi umuyoruz“ diye belirtti.
OYLAMAYA DAVET
Yetkililer, ikinci tur oylamanın başladığı ‘European Business Awards’da, Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin başarısına katkıda bulunmak isteyen Eskişehirlilere, internetten http://www.businessawardseurope.com/vote/category/turkey linkini tıklayarak, oylamaya katılmaları çağrısında bulundular.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir, ’European Business Awards’ Oylamasında Türkiye Birincisi Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN