Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Genç Mimarların Çalışmaları Sergilendi

Giriş Tarihi: 9.3.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Genç Mimarların Çalışmaları Sergilendi
Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü tarafından “2014-2015 Güz Dönemi Öğrenci Projeleri” sergisi açıldı.
Mimarlık Bölümü’nün kuruluşunun 30. yılı etkinlikleri kapsamında İki Eylül Kampüsü Mimarlık Bölümü’nde açılan sergiye, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nuray Özaslan, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Emrah Gökaltun ile Doç. Dr. Mustafa Erdem Üreyen katıldı.
Serginin açılışında konuşan Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, böyle bir etkinlikte bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Prof. Dr. Gündoğan, “Öğrenci sergileri bizleri heyecanlandırıyor. Mühendislik Fakültesi, Mimarlık Fakültesi ve Fen Fakültesi öğrencileri her yıl bu tür sergiler düzenliyor. Bu çalışmalar bizim için çok önemli. Ben de sizlere destek olmak ve yapılan çalışmaları görmek için buradayım” dedi.
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nuray Özaslan ise, bu tür çalışmaları her güz ve bahar dönemi sonunda tekrarlayarak daha da geliştirmeye çalıştıklarını ifade etti. Prof. Dr. Özaslan, “Geleneksel hale getirmeye çalıştığımız bir sergide yine bir aradayız. Bu sergi, birbirimizi tanımak ve yaptığımız çalışmaları paylaşmak açısından önemli” diye konuştu.
2014-2015 Güz Dönemi Öğrenci Projeleri Sergisi’nin, 23 Mart Pazartesi gününe kadar ziyaret edilebileceği bildirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Genç Mimarların Çalışmaları Sergilendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN