Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Partili Gençlerden Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz İçin Sessiz Protesto Eylemi

Giriş Tarihi: 4.4.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
AK Partili Gençlerden Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz İçin Sessiz Protesto Eylemi
AK Parti İl Gençlik Kolları üyeleri, Berkin Elvan soruşturmasını yürüten Savcı Mehmet Selim Kiraz rehin alındığı Çağlayan Adliyesi’nde şehit edilmesini protesto ettiler.
Üniversite Caddesinde toplanan Ak Partili gençler, pankartlar açarak sessiz protesto gerçekleşti. Çevredeki vatandaşların da dikkatini çeken pankartlar üzerinde, "Bir Ölür Bin Doğarız", "Biz Temiziz Buyrun Arayın", "DHKahPe-Ce Kıydı", Katilleri Bulunsun İstemediler", "Hukukçuların Değil Hukukun Üstünlüğü Vardır" "Mesele Ekmek Değil Siz Hala Anlayamadınız mı?" yazıları yer aldı.
AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Özata, şehit savcı Mehmet Selim Kiraz’a Allah’tan rahmet, yakınlarına ise sabırlar diledi. Özata, "Bugün konuşurken boğazımız düğümleniyor, kelimeler dilimizden çıkmak istemiyor. Ama biz bu haldeyken bile içimizdeki hainler yine boş durmuyorlar. Şu an söyleyeceklerimiz Cumhuriyet Halk Partisine, onların her türlü arkasında duran basın organlarına ve kirli pis duygularını dışa vuran gazeteci ve sanatçılara. Öncelikle sizler kimsiniz? Sizler nasıl insanlarsınız, nasıl olur da teröristlerin yandaşı olursunuz? Çıkmış diyorsunuz ki, Berkin Elvan’ın katilini söyleseydiniz bunlar olmazdı. Bu nasıl pişkinlik, nasıl bir terbiyesizlik. O çocuğu kirli emelleriniz için sokağa salan siz değil misiniz? Sizden ala katil mi var. Herşey bir kenara, devletin savcısını şehit eden teröristleri savunmak nedir? Herhalde oturup arkalarından bir ağıt yakmadığınız kalmıştır. Ama onu da yapsanız inanın şaşırmayız. Ayrıca sizler ne kadar bu ülkenin kuyusunu kazmaya çalışırsanız çalışın, ne kadar hainlik içerisinde bulunursanız bulunun bu ülkenin güçlü yürüyüşünü durduramayacaksınız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Partili Gençlerden Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz İçin Sessiz Protesto Eylemi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN