Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir Gençlik Ve Spor Kulübü Basketbol Alt Yapı Faaliyetlerine Başladı

Giriş Tarihi: 7.4.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 15:42
Büyükşehir Gençlik Ve Spor Kulübü Basketbol Alt Yapı Faaliyetlerine Başladı
Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü “Bütün çocuklar basketbol oynayacak” sloganı ile basketbol şubesini kurarak altyapı faaliyetlerine başladı.
Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü, basketbol altyapı çalışmalarına 2004-2006 doğumlu küçük kızlarda 30 sporcusuyla başladı. Nisan ayı içerisinde minik kız ve erkek takımları ile ilk kez Eskişehir basketbolunda yer alacak olan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, önümüzdeki sezon minik erkek, minik kız, küçük erkek, küçük kız, yıldız erkek, yıldız kız ,genç erkek ,genç kız kategorilerinde başarı hedefliyor.
Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Oğuzhan Özen, basketbol oynamak istiyorum diyerek gelen hiçbir çocuğu geri çevirmediklerini, bağlılığın ve inancın gücü olduklarını söyledi. Özen “Basketbol altyapısının en temel amacı spor etiğine, ahlakına uygun sporcular yetiştirmek ve bu değerleri sahaya yansıtmalarını sağlamak olacaktır. Antrenörlerimiz sürekli gözlem yaparak bireysel ilgileri ile çocuklarımızı doğruya yönlendirmektedir. Sporcularımızın velileri ile sürekli iletişim halinde olup, sporcularımızın geleceklerini her anlamda yönetmek ve en yararlı eğitimi verebilmek için çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Amacımız sporcudan önce topluma faydalı birer birey yetiştirebilmektir” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir Gençlik Ve Spor Kulübü Basketbol Alt Yapı Faaliyetlerine Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN