Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu Da Hazır Mezarcının Kampanyası

Giriş Tarihi: 4.5.2015 17:48 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 09:15
Bu Da Hazır Mezarcının Kampanyası
Seyitgazi ilçesindeki pazar yerinde diğer esnaflara hiç benzemeyen ve halka ilginç gelen bir pazarcı vatandaşların hayli ilgisini çekiyor.
38 yaşındaki Adem Özdoğru, 16 yıldan bu yana Eskişehir’de mezarcılık işi yaptığını belirterek, son iki yıldır da Seyitgazi dahil olmak üzere diğer bazı ilçeleri, Kütahya ve Bilecik’in ilçelerindeki pazar yerlerine de gittiğini söyledi. Devrin artık vatandaşın ayağına gitmek devri olduğunu belirten Adem Özdoğru, ekonomik koşullarda mezar taşı sattıkları ve mezar yaptıklarını belirterek satışlarının çok iyi olduğunu anlattı. Düzenlediği kampanya ile en az 15-20 bozulmadan durabilecek mozaik mezarı 200 liradan sattığını anlatan Özdoğru, "Pazardaki vatandaşlar mezarı yapılmış olarak görünce daha rahat karar veriyorlar. Mezarı alan vatandaşların istediği kabirde hemen montaj yapıyoruz. İsim bölümünü de Eskişehir’de mermerden özel yaptırıp yerine yerleştiriyoruz. Herkes yakınlarının temiz ve güzel bir mizar sahibi olmasını istiyor" dedi.
Pazar yerinde hazır mezar görenler ile bu duruma şaşırdıklarını anlatırken, "Satıcıya bol müşteriler ve kazançlar demek de zor be kardeşim’’ sözleri ile mezarcıyı epey güldürdüler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu Da Hazır Mezarcının Kampanyası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN