Es Çocuk Evi’nde Mezuniyet Heyecanı

Giriş Tarihi: 2.7.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 11:12
Es Çocuk Evi’nde Mezuniyet Heyecanı
Büyükşehir Belediyesi Es Çocuk Evi’nde eğitimlerini tamamlayan çocuklar, düzenlenen törenle diplomalarını alarak mezuniyet heyecanını yaşadılar.
Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projelerinden olan ve Avrupa Birliği projesi kapsamında kurulan Es Çocuk Evi’nde iki yıllık okul öncesi eğitimlerini tamamlayan çocuklar, hayatlarındaki ilk diplomalarını aldılar. Mezuniyet töreni ile ilgili açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen “Mezun olan öğrencilerimizi kutluyorum. Çocuklarımız Es Çocuk Evi’nde aldıkları eğitimle paylaşmayı ve sosyalleşmeyi öğrendiler. Öğrencilerimiz hayatlarındaki ilk diplomalarını bugün aldılar. Öğrencilerimiz kadar velilerimiz de aynı heyecanı yaşıyor. Velilerimize ve Es Çocuk Evi öğretmenlerimize teşekkür ediyor, mezun olan yavrularımıza bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.
Diplomalarını alan çocuklar mezuniyet sevincini aileleriyle birlikte yaşadılar. Çocuklar, diploma töreni öncesi sergiledikleri dans gösterileri, şarkılar ve şiirlerle törene gelenlere eğlenceli dakikalar yaşattılar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Es Çocuk Evi’nde Mezuniyet Heyecanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN