Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehirden Yol Bakım Çalışmalarında Bayram Seferberliği

Giriş Tarihi: 15.7.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Büyükşehirden Yol Bakım Çalışmalarında Bayram Seferberliği
Ramazan Bayramı öncesi Büyükşehir Belediyesi kent merkezi başta olmak üzere ilçe kırsalındaki yol yapım ve bakım çalışmalarını hızlandırdı. Bayramda ilçe kırsalına yoğunlaşacak olan trafikte vatandaşların can ve mal güvenliği açısından olumsuzluklar yaşamamasını amaçlayan çalışmalar devam ediyor.
Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler Ramazan Bayramı öncesi kent merkezi başta olmak üzere ilçe kırsalındaki yol yapım ve bakım çalışmalarına hız verdi. Ekipler kent merkezinde bulvar ve caddelerde bozuk olan asfalt çalışmalarını yoğunlaştırırken, ilçe kırsalının tamamında yol yapım,bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle bayramda ilçe kırsalına gidecek sürücülerin can ve mal güvenliği açısından herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmaması için asfalt kaplama çalışmalarını yoğunlaştıran ekipler, Gökçekısık, Akkaya, Seklice, Demirli mahallelerinin yollarının asfalt sathi kaplamalarını tamamladı. Mahmudiye İlçesi Türkmenmecidiye-Hayriye arası 6 kilometrelik yolda asfalt sathi kaplama çalışmalarının halen devam ettiğini belirten yetkililer, bayrama kadar bu yolun da asfalt sathi kaplamasının tamamlanacağını söylediler.
Bayram öncesi ilçe kırsalına gidecek vatandaşlara ve sürücülere uyarılarda bulunan Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, özellikle asfalt sathi kaplaması yeni yapılan yollarda hız yapmamalarını, emniyet kemerini mutlaka takmalarını, trafik işaretlerine uymalarını istediler.
İlçe kırsalında yapılan asfalt kaplama çalışmalarından memnun olan mahalle (köy) sakinleri bayram öncesi yol sorunlarını ortadan kaldıran Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür ettiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehirden Yol Bakım Çalışmalarında Bayram Seferberliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN