Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ağaç Heykeller Fotoğraf Sergisi Açıldı

Giriş Tarihi: 22.7.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 17:07
Ağaç Heykeller Fotoğraf Sergisi Açıldı
Sanat Derneği sanatçılarına ait “Ağaç Heykeller Fotoğraf Sergisi” açıldı.
Espark Alışveriş Merkezinde düzenlenen serginin açılışına Eskişehir Vali Yardımcısı Dr. Ömer Faruk Günay, Odunpazarı Belediyesi Av. Kazım Kurt, Eskişehir Sanat Derneği Başkanı Şehabettin Tosuner ve çok sayıda davetli katıldı. Fotoğraf sergisinde 6 fotoğraf sanatçısına ait 40 eser sergileniyor. Ağaç Güzeldir Fotoğraf Sergisi, Odunpazarı Belediyesi tarafından dünyada üçüncüsü düzenlenen “Wood is Good - Ağaç Güzeldir” kutlamaları kapsamında dünyanın çeşitli ülkelerinden Eskişehir’e gelen ağaç oyma ustalarının çalışmalarının bulunduğu fotoğraflardan oluşuyor.
"ESKİŞEHİR’İ DÜNYA’YA TANITTIK"
Sanatçıları harcadıkları emeklerden dolayı tebrik eden Başkan Kurt, “Wood is Good- Ağaç Güzeldir etkinliği ile Eskişehir’i dünyaya tanıttık. Buraya gelen sanatçılar ile dostluk köprüsü kurduk. Bunlar önemli şeylerdir. Bu kadar büyük ve geniş bir etkinlikten geriye kalanlara bakınca çok doğru ve güzel bir organizasyon olduğunu düşünüyorum. O etkinlikte en ufak ağaç parçasından yapılabilecekleri gördük. Sizleri emek vererek çektiğiniz fotoğraflar ve hazırladığınız sergiden dolayı tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim” dedi.
Eskişehir Sanat Derneği Fotoğraf Sanatçıları, Eskişehirli olan ve dünyanın çeşitli bölgelerinden Eskişehir’e gelen ağaç oyma ustalarının, ağacın seçim aşamasından bir eser haline getirilip sonlanmasına kadar olan süreci fotoğraflandırdıklarını kaydetti. Fotoğrafçılar, çektikleri fotoğrafları da Eskişehirliler ile buluşturmak istedikleri için sergi açtıklarını belirtti. Serginin 21-24 Temmuz tarihleri arasında açık kalacağı öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ağaç Heykeller Fotoğraf Sergisi Açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN