Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sosyal Medya Kulübü Yeni Etkinliklere Hazır

Giriş Tarihi: 18.10.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 18.10.2015 13:29
Sosyal Medya Kulübü Yeni Etkinliklere Hazır
Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Kulübü, yeni sezon planlarının anlatıldığı tanışma toplantısını tüm üyelerinin katılımıyla gerçekleştirdi.
İletişim Bilimleri Fakültesi bünyesinde çalışan ve etkinliklerini iletişim sektörüyle beraber sosyal medya alanında yürüten kulübün tanışma toplantısına Sosyal Medya Kulübü Danışmanı Doç. Dr. Yavuz Tuna, kulüp başkanı Göktuğ Pütün, başkan yardımcısı Cihan Alaca, kulüp yönetim kurulu üyeleri ve yeni üyeler katıldı. "Gelin tanış olalım" mottosuyla yeni döneme hızlı bir başlangıç yapan Sosyal Medya Kulübü’nün toplantısında ilerleyen süreçte hangi projelerin düzenleneceğinden bahsedildi. Üyelerin ilgi alanına göre ekiplere ayrıldığı toplantıda konuşan kulüp danışmanı Yavuz Tuna, kulüplerin sektör ile öğrenciler arasında bağ kurduğunu belirtti. Sosyal Medya Kulübü’nün bu yıl en fazla üye sayısına ulaştığını aktaran Tuna, üye sayısının artmasını geçmiş yıllarda güzel işler yapılmasına bağladı. Kulüplerin iş hayatı öncesinde bir hazırlık aşaması olduğunu kaydeden Tuna, yıl boyunca kulüp olarak güzel işler çıkaracaklarını bildirdi.
“KULÜP OLARAK AMACIMIZ HEM ÖĞRENMEK HEM DE EĞLENMEK”
Bütün üyelerle birlikte ilk tanışma toplantısını gerçekleştirdiklerini belirten kulüp başkanı Göktuğ Pütün ise, bu yıl kulüp olarak bir kurumsallaşma çalışması içerisinde girdiklerini vurguladı. Öncelikle kimlikleriyle daha çok uyuşan ve kulübü anlatan bir logo tasarladıklarını söyleyen Pütün, “Yönetim kurulu olarak yeni üyelerimizle birlikte toplantımızda ekipler oluşturuldu. Herkes kendi 1 sene boyunca çalışacağı ekibini ilgi alanlarına göre seçti. Kulüp olarak amacımız hem öğrenmek hem de eğlenmek. Sektörün önde gelen firmalarının ve ajanslarının kurucularını ya da ileri gelenlerini öğrencilerle buluşturuyoruz. Burası bir aile. Yeri gelince beraber eğlenip yeri geldiğinde ise beraber güzel işler çıkarıyoruz. Kulüpler öğrenciler için bir şans aslında. Bir iş yerinin ya da kurumda çalışmadan önce burada yapılan işlerle tecrübe kazanıyoruz" dedi.
"ÜNİVERSİTENİN EN AKTİF VE EN SOSYAL KULÜBÜYÜZ"
Sosyal Medya Kulübü’nün üye sayısı olarak zirveyi gördüğünü anlatan Pütün, şöyle devam etti:
“Seçildiğimiz günden itibaren hiç durmadan çalıştık ve bunun meyvelerini topluyoruz. Verdiğimiz emeklerin karşılığını alıyoruz. Her zaman iddia ettiğimiz gibi biz üniversitenin en aktif ve en sosyal kulübüyüz. Sürekli aktiflik ilkesiyle hareket ediyoruz. Arkadaşlarımız da bunu duyup bize inandıktan sonra bu şekilde bir katılım sağlandı. Henüz 5 yıllık bir geçmişe sahip olan bir kulübün bu kadar üye toplamasından dolayı ben son derece gurur duyuyorum. Bu ne kadar doğru işler yaptığımızın bir kanıtıdır aslında. Bizlere güvenerek kulübümüze gelen herkese teşekkür ediyorum.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sosyal Medya Kulübü Yeni Etkinliklere Hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN