Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Otomobilde bahar havası

 • 1
 • 7
Otomobilde bahar havası
Otomobilde bahar havası

Türkiye otomobil ve hafif ticari araç pazarı, yılın ilk 4 ayında yüzde 4,33 küçülürken, satışlarını artırmaya çalışan firmalar, faizleri sıfırlayıp, fiyatları indirdi. Avantajlı ve alternatif ödeme seçenekleri sunan mayıs kampanyalarında, 2 yılı aşan "sıfır faiz"li kredilerle 10 bin liraya yaklaşan fiyat indirimleri öne çıktı.

AA muhabirinin, Türk otomotiv pazarında faaliyet gösteren bazı yerli ve yabancı firmaların kampanyalarından derlediği bilgilere göre, ocak-nisan dönemindeki daralmanın ardından, mayıs ayı kampanyalarında firmaların kıyasıya rekabeti dikkati çekti.

CİTROEN'DEN "9 BİN 460 LİRAYA VARAN İNDİRİM"

Ticari araç segmentindeki Berlingo'yu, mayıs ayında 9 bin 460 liraya varan indirim ve 25 bin lira için 20 ay vadeli sıfır faizli kredi avantajıyla satışa sunan Citroen, Nemo modelinin hem Panelvan hem de Combi versiyonlarında 6 bin 500 liraya varan indirim ve 20 bin lira için 15 ay vadede sıfır faiz uyguluyor.

 • 2
 • 7
Otomobilde bahar havası
Otomobilde bahar havası

FİAT'TAN "25 AYA VARAN SIFIR FAİZ VE İNDİRİM"

Egea'yı mayıs ayında 30 bin lira için 15 ay vadede veya 24 bin lira için 20 ay vadede sıfır faiz avantajıyla satışa sunan Fiat, daha uzun vade isteyen ve daha az peşinat ödemeyi tercih edenleri ise yüzde 1,09 sabit faizli kredi fırsatından yararlandırıyor.

 • 3
 • 7
Otomobilde bahar havası
Otomobilde bahar havası

FORD'DAN "24 AYA VARAN SIFIR FAİZ"

Yeni Ford Mondeo'yu (Titanium hariç) 40 bin lira, 20 ay vade ve yüzde 0,66 faizle müşterilerinin beğenisine sunan firma, diğer binek araçlarını (Tourneo Courier Journey dahil), 20 bin lira, 20 ay vade ve yüzde 1,09 faizli kredilerle satıyor. Firma ayrıca, mayıs ayında Courier Journey hariç tüm Ford binek araçlarda "Her Şey Dahil Finans Paketi" ile FKasko alımlarında artı 1 yıl "Ford Güvence" hediye ediyor.

 • 4
 • 7
Otomobilde bahar havası
Otomobilde bahar havası

PEUGEOT'DAN "530 LİRADAN BAŞLAYAN TAKSİT"

Hafif ticari araç ürün gamındaki modellerine sıfır faizle sahip olma fırsatı sağlayan Peugeot, Bipper Tepee'de 15 ay vadeyle 15 bin lira krediyi ve Partner Tepee'de 25 ay vadeyle 20 bin lira krediyi sıfır faizle kullandırıyor.

 • 5
 • 7
Otomobilde bahar havası
Otomobilde bahar havası

RENAULT'DAN "3 BİN LİRAYA VARAN TAKAS İNDİRİMİ"

Renault, mayıs ayında tüm model yıllarındaki Clio HB, Clio Sport Tourer, Captur ve Kadjar ile ticari araç segmentindeki Kangoo Multix ve Kangoo Express modellerinin satışında, maksimum 24 bin lira için 12 ay vadede sıfır faiz fırsatı sunuyor. 24 bin lira için 24 ay vadeli Maxxi Korumalı (Kredi Koruma Sigortası) satışta yüzde 0,99 faiz uygulanırken, belirtilen tutar ve vade seçeneğinden daha fazlasını talep eden müşterilere ise maksimum 48 bin lira için 48 aya kadar Maxxi Koruma ile yüzde 1,14, Maxxi Koruma'sız yüzde 1,19 faiz oranları sağlanıyor.

 • 6
 • 7
Otomobilde bahar havası
Otomobilde bahar havası

TOYOTA'DA İNDİRİMLER 6 BİN LİRAYI BULUYOR

Toyota, Yaris Hybrid'de 6 bin lira indirim veya sıfır faiz, Corolla ve Yeni Hilux'ta 3 bin lira indirim veya sıfır faiz, Yaris'te bin 500 lira indirim fırsatı sunuyor.

BİZE ULAŞIN