;

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Survivor 2016'da kim elendi? Bu akşam eleme var mı?

İşte Survivor'ın kıbrıs finalinde ayrılan yarışmacılar...

Survivor kim elendi? (tıklayın)

Survivor SMS Sonuçları ve Oy Sıralaması (tıklayın)
..

  • 1
  • 1
Survivor 2016'da kim elendi? Bu akşam eleme var mı?
Survivor 2016'da kim elendi? Bu akşam eleme var mı?

Survivor Kim Elendi 10 Mayıs 2016 (Detaylar için tıklayın.)

Survivor'ın eleme sisteminde bazı değişiklikler yapıldı. Bu değişikliklere göre "Survivor Kim Elendi?" sorusu biraz daha zaman geçtikten sonra yanıt bulacaktır.

Bu yazımızda "Survivor'da ne zaman eleme gecesi olacak?
Yeni bölüm ne zaman?Son bölümde neler yaşandı? Yeni bölümde neler olacak? Yeni eleme sisteminde nasıl değişiklikler oldu. " gibi gibi Survivor 2016 ile ilgili en çok merak edilen soruları sizler için yanıtlıyoruz.

Survivor 3 Mayıs 2016'da neler yaşandı? (Son bölüm)
Survivor'un dün akşam yayınlanan bölümünde ünlüler takımı arasında bireysel dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. İlk defa elemeye kalan isimler arasında yer alan Atakan'ın iyi bir oyun çıkarması beklenirken, dokunulmazlığı kazanan isim başkası oldu.

Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Tüm oyuncuların kıyasıya yarıştığı bu oyunda dokunulmazlığı kazanan isim Yattara oldu. Yattara'nın oyunu kazanması aynı zamanda eleme adayları arasına farklı ismin eklenmesi demekti.

Yattara dokunulmazlık oyununu kazandıktan sonra şu sözleri söyledi:
"Evet, Survivor kuralı gereği bir isim söylüyorum. Ben bir isim söyleyeceğim ama inşallah o kişinin gitmeyeceğini umuyorum. Gerçekten çok zor. Bugüne kadar kimse bana yanlış yapmadı ve bende kimseye yanlış yapmadım. Herkes dürüst şeyler yaptı. O yüzden bugün ben zor bir isim söylüyorum. Taktik olarak bir isim söylüyorum çünkü burada iki kız ve dört erkek kaldık. Yani taktik olarak bir isim söylemem gerekiyor. O yüzden ben kendi kararımı veriyorum ve Yunus ismini söylüyorum"

Survivor'da ikinci eleme adayı kim oldu?
Yattara'nın belirlemesiyle ikinci eleme adayı Yunus Günçe oldu.

Yeni bölüm ne zaman?
6 Mayıs 2016 Cuma günü saat 20:00'de yeni bölüm TV8 ekranlarında olacaktır.

Survivor'un eleme sistemi değişti mi?
Survivor'ın geçtiğimiz haftaki bölümünde birleşme partisi gerçekleşmişti. Bu parti sonrası eleme ile ilgili bazı değişiklikler olacağı söyleniyordu. Yalnız bu konu ile ilgili açıklama yapılmamıştı. Survivor'un Panorama programına katılan Acun Ilıcalı, Survivor'un final tarihi ve eleme sistemi ile ilgili açıklama yaptı.

Acun'un eleme sistemi ve final ile ilgili açıklaması;
"Haftada iki yarışmacı elenecek. Kıbrıs'taki finale ise 4 yarışmacı yada 4 artı1 yarışmacı gidecek. Buna henüz karar vermedik"

"Daha önceden Kıbrıs'ta final oyunu oynatıyorduk. Ancak daha sonra bundan vazgeçtik. Son final oyunlarının Dominik'te olması hem olayın sıcaklığıyla yarışmaları hem de ortam açısından daha çekişmeli ve zevkli oluyor. 4 gün ara ver Kıbrıs'a git orada yeniden yarış bu heyecanlı olmuyor. Bu sene de final oyunlarını Dominik'te yapacağız. Kıbrıs'ta ise final oylaması olacak ve birinci belli olacak"

Survivor ne zaman bitiyor?

29 Haziran 2016

Survivor ilk eleme adayı kim oldu?
Adaların birleşmesinden hemen sonra dokunulmaz oyunu oynandı. Bu oyunu kazanan taraf ise "Gönüllüler" oldu. Gönüllüler'in 10-5 gibi bir skorla kazandığı oyunla birlikte "Ünlüler" kadrosu bir anda karıştı. Gruplaşmalar oluştu ve bunların sonucunda çoğunluğun yazdığı isim olan "Atakan" ilk eleme adayı oldu.

Eleme adayı olduğunu öğrenen Atakan ise kızgın olmadığını ve diğer yarışmacılardan korkmadığını belirtti.

Oylamalar ise şu şekildeydi:
3 Atakan
2 Nagihan
1 Ezgi

Kim kimi yazdı?
Semih, Nagihan ve Yunus eleme adayı olarak Atakan'ı yazdı.
Atakan ve Ezgi ise Nagihan'ı yazdı.
Yattara'nın yazdığı isim ise ekranlara yansımadı.

Survivor'da kimin eleneceği nasıl belli olacak?

Yeni eleme sistemine göre gelecek hafta takımlar arasında tekrar dokunulmazlık oyunu oynanılacaktır. Eğer bu oyunu da ünlüler kaybederse 1 aday daha belirlenecektir. Eğer gönüllüler kaybederse takım arasında iki eleme adayı belirlenecektir. Daha sonra tüm eleme adayları halk oylamasına çıkacaktır. Böylece elenen isim belli olacaktır.

Eleme tarihi ne zaman?

Yapılan açıklamalara istinaden Survivor'ın ilk elemesi 10 Mayıs 2016tarihinde gerçekleştirilecektir.

Survivor'da kimin eleneceği için tahminler devam etsede yine de bu konu ile ilgili net bir bilgi yer almıyor. Detayların netleşmesi için gözler bu akşam yayınlanacak olan Survivor bölümünde...


10 Mayıs 2016 SMS Sonuçları Halk Oylaması

Halk oylaması SMS sonuçları yayınlandıktan hemen sonra bu sayfada yer alacaktır.

BİZE ULAŞIN