Günün en çok okunan 20 magazin haberi (16.05.2016)

 • 1
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (16.05.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (16.05.2016)

Estetik iddialarına ateş püskürdü

Beşiktaş'ın Sırp futbolcusu Dusco Tosic'in eşi Jelena Karleusa, silikon taktırdığı iddialarına "orjinal" diyerek tepki gösterdi.
Beşiktaş'ın Sırp futbolcusu Dusco Tosic'in eşi, iki kızının annesi şarkıcı Jelena Karleusa isyanda.

''Dudaklarımda silikon var''

Silikon taktırdığı söylentileri çekici popçuyu kızdırdı. Jelena iddialara şu yanıtı verdi: "Tamam, dudak ve göğüslerimde silikon var. Ama vücudumun diğer bölgeleri orjinal. Hiçbir estetik yok!"

 • 2
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (16.05.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (16.05.2016)

Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal'a 480 bin Tl'lik gerdanlık taktı

Sinem Kobal'la Cunda Adası'nda muhteşem bir düğünle dünyaevine evine giren Kenan İmirzalığoğlu, 480 Bin TL değerinde gerdanlık taktı. Ünlü çift, düğünde halay da çekti.
Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun Cunda Adası'ndaki düğününden ayrıntılar gün yüzüne çıkmaya başladı. Kenan İmirzalıoğlu'nun, eşi Sinem Kobal'a değeri 480 bin TL olan gerdanlık setiyle sürpriz yaptığı öğrenildi. İmirzalıoğlu günler öncesinden satın aldığı gerdanlığı nikaha dakikalar kala eşine taktı. İmirzalıoğlu eşini alnından öperken nikah memuru evlilik cüzdanını Kobal'a verdi.

 • 3
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (16.05.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (16.05.2016)

Dizide tanıştılar, masal gibi bir düğünle evlendiler

Yaklaşık üç yıl önce başrollerini paylaştıkları 'Ulan İstanbul' dizisinde tanışan güzel oyuncu Ezgi Eyüboğlu ile Kaan Yıldırım, cumartesi akşamı Esma Sultan Yalısı'nda evlendi. 240 kişilik bir organizasyonla dünyaevine giren Eyüboğlu ve Yıldırım'ın şahitliklerini yakın dostları yaptı.

'BİR ÖMÜR MUTLU OLSUNLAR'
Düğüne ilk giden konuklar arasında olan Derya Şensoy ile Ferhan Şensoy kardeşler, "Biz erkek tarafıyız" diyerek şöyle devam etti: "Kaan bizim çok yakın arkadaşımız. Kaan sayesinde Ezgi'yi tanımış olduk. İkisini de çok seviyoruz. Bir ömür boyu mutlu olsunlar." Düğünün ünlü konukları arasında Seçkin Özdemir, Caner Özyurtlu, Hande Soral ve Başak Daşman da vardı.

 • 4
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (16.05.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (16.05.2016)

Yonca Evcimik: Teşekkür Sezen Aksu'ya az kalır

Türk Pop Müziği'nin önde gelen sanatçılarından Yonca Evcimik, sözü ve bestesi Sezen Aksu'ya ait olan 'AHA', isimli parçayla sevenlerine merhaba diyecek.
Evcimik yeni albüm çıkarıyor

Türk Pop Müziği'nin önde gelen sanatçılarından Yonca Evcimik, uzun bir aradan sonra prodüktörlüğünü iletişimci Özgür Aras'ın yaptığı yeni single albümüyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Şu sıralar adeta hayatının ikinci baharını yaşadığını söyleyen Evcimik, yeni single'ı 'AHA' ile yaza merhaba demeye hazırlandığını belirtti.

''O beyni kalbinde atanlardandır''
Parçanın söz ve bestesinin Sezen Aksu imzası taşıdığını belirten Evcimik, "Sezen Aksu'nun bende yeri ayrıdır. Sezen'in hayatımda ne kadar da 'anlam çoğalttığını' bilirim. O benim için insanın kalbine dokunan, anlamlı şarkıların yazarıdır. O, beyni kalbinde atanlardandır. Aşk'ı onunla tanımlarız, ayrılığı, ihaneti, sevdayı onunla yaşarız, herkesin acısına ortak olan bir şarkısı mutlaka vardır Sezen'in. O'na teşekkür az kalır" dedi.

 • 5
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (16.05.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (16.05.2016)

Canlandırdığım 'Banu'ya ben de sinir oluyorum

Kırgın Çiçekler' dizisinde kötü anne 'Banu'yu canlandıran Birgen Engin, "Yönetmenime, 'Banu'ya çok sinir olduğumu söylüyorum. Ama yine de keyifli ve renkli bir karakter" diyor
Atv'nin pazartesi akşamlarına damga vuran dizisi 'Kırgın Çiçekler'de kızı 'Kader'i doğumdan hemen sonra yetimhaneye bırakan ve yıllar sonraya ortaya çıkan 'Banu' karakterini oynayan Birgen Engin'in hayat hikayesi oldukça ilginç. 9 yaşından beri oyuncu olmak istediğini belirten Engin, konservatuvardan mezun olduktan sonra Londra'ya yerleşmiş. Hollywood'da birçok ünlü isimle arkadaş olduğunu söyleyen Engin, diziyi ve rolünü anlattı...

Canlandırdığınız 'Banu' karakteri kısa bir aranın ardından geçtiğimiz aylarda yeniden diziye döndü. Diziden uzak kaldığınız dönemde paniğe kapıldınız mı?
Böyle olması gerektiğini düşündüm ve paniğe kapılmadım. Diziden ve ekipten kontağımı koparmadım. Diziye altıncı bölümde başlamıştım ama o zamana kadar gözü yaşlı bir şekilde her bölümü izliyordum. Bu işle gönül bağım çok fazla. Diziye ara verdiğimiz dönemde de izlemeye devam ettim. Aralık ayının sonuna doğru yeniden ekibe döndüm. Dizide rolüm fazlaydı ve duygusaldı. Biraz rolde de değişiklik oldu. Kötü, vicdansız anne olarak tanınan annenin içinden çıkamadığı durumlar ekrana gelmeye başladı. Ekibe yeni katılan oyuncular da, benim hikayeme katıldı ve rol büyüdü.

ANLAMAYA ÇALIŞIYORUM

'Banu'nun yaptıklarını bir kadın olarak nasıl açıklarsınız?
Kendimden uzak bir karakteri canlandırıyorum ama bir yandan da onu anlamaya çalışıyorum. Onu suçlayamıyorum ama dediğim gibi benden çok uzak.

Bir annenin çocuğunu bırakıp gitmesinin haklı sebebi olabilir mi?
'Banu' evli olmadığı bir adamdan hamile kalmış, kendisi çocuğu çok istemiş ama sevdiği adam istememiş. Evlilik dışı bir çocuğu toplumun kabul etmesi de zor; o yüzden destek görmüyor. Bir yere kadar cesur davranıp sonra paniğe kapılıyor. Yetimhanede teyzesi olduğu için ona güveniyor. Onu güç gibi görüp çocuğunu bırakmak zorunda kalıyor. Haklı bir yanı olmayabilir ama bazen yaşadıkları, insanları farklı yönlere sürükleyebiliyor.

bana kızan çok

Dizide yaşadığınız durumun örneklerine şahit oluyoruz. Size izleyiciden geri dönüş nasıl oluyor?
Birebir aynı şeyi yaşayanlardan olmadı ama insanlar yorumlar yapıyor. Son 3-4 yıldır hep iyi karakterleri oynuyordum. Bu kez kötü bir karakteri canlandırıyorum. Bazen yaptığımızın rol olduğunu unutup beni 'Banu' zannedenler oluyor. Sokakta karşılaştığım insanlar, 'Seni öpmeyeceğim; senden nefret ediyorum' diyebiliyor.

Senaryoyu elinize aldığınızda ne hissediyorsunuz?
Gidişatta neler olabileceğini kestirebiliyorum. 'Banu', kızına karşı vicdanlı davrandığında çok seviniyorum. Ama başka insanlara kötülük yapmaya başlaması tabii ki hoş bir durum değil. Bazen yönetmenime 'Banu'ya çok sinir olduğumu söylüyorum. İzleyicinin de bana 'Banu'ymuşum gibi davrandığı oluyor. Ama 'Banu' canlandırması keyifli, renkli bir karakter.

Konservatuvardan sonra Londra'ya yerleşmeye karar vermişsiniz.
Çocuk yaşta oyuncu olmaya karar verdim. İlkokulda panik ve heyecanlı bir çocuktum. Konservatuvardan sonra Londra'ya taşındım. Fiziksel tiyatroyla ilgili bir şeyler yaptım. Bir evlilik ve boşanma dönemim oldu. İşletme ve sanat işletmesiyle ilgili çalıştım. Sosyal sorumluluk projelerine katıldım. Bir organizasyon komitesine girerek mülteciler ve göçmenler için bir yoga projesi taslağı sundum ve uygulamaya başladım. Sanat işletmesinde de farklı sanatçılarla tanışma fırsatım oldu.

BROOKE SHİELDS MÜŞTERİMDİ KYLE EASTWOOD ARKADAŞIM

Londra'dan Türkiye'ye dönüşünüz nasıl oldu?
İstanbul'a gelip iki-üç yıl yaşadım. Birkaç işte rol aldım. Sonra tekrar İngiltere'ye döndüm. Dans ve tiyatroyla ilgili bir blog yazmaya başladım. Türkiye'de yaşayan bir oyuncu arkadaşım, beni bir iş için tavsiye etti ve o vesileyle döndüm. Bir haftada evimi değiştirdim, işlerimi toparlayıp geldim.

Sonra kendinizi geç kalmış hissettiniz mi?
En büyük aşkım mesleğimdi. Birçok zaman her şeyi öteledim; çünkü mesleğime çok bağlıydım. Evet, işimden uzaklaştığım zaman mesleğime ihanet ediyormuşum gibi hissettiğim oldu. Ama hayatımın bir şekilde değişeceğini biliyordum. Hollywood'daki birçok starla arkadaşlık kurdum. Farklı deneyimler yaşadım.

HATIRA FOTOĞRAFIMIZ YOK

Kimlerle tanışma fırsatınız oldu?
Clint Eastwood'un oğlu Kyle var. O da müzisyen; birlikte çalıştığı Michael Stevens vardı. Beni Cannes Film Festivali'ne götürüyorlardı. İşletmeciliğe ilk başladığımda benimle yaşıt bir markanın mağazasında (Whistles) çalışıyordum. Annem modacı; marka yaratan ve perakende bölümüyle ilgiliydi. Mağazadaki müşterilerim arasında Brooke Shields de vardı. O zaman Broadway'de rol alıyordu. Bahsettiğim dönemde böyle akıllı telefonlar yoktu. O yüzden hatıra fotoğrafımız maalesef yok.

 • 6
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (16.05.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (16.05.2016)

Derya Şensoy sevgilisini babasıyla tanıştırdı

Derya Şensoy ile Seçkin Özdemir ilişkisi, evliliğe gidiyor. Sevgilisini kardeşi ve annesiyle tanıştıran 27 yaşındaki güzel oyuncu, şimdi de Özdemir'i babası Ferhan Şensoy ile buluşturdu.

Sevgilisini kardeşi ile tanıştırdı

Yaklaşık 2 yıldır aşk yaşayan Derya Şensoy ile Seçkin Özdemir'in ilişkisi adım adım evliliğe gidiyor... 2014 yılından beri yakışıklı oyuncuyla aşk yaşayan Şensoy, sevgilisini ilk olarak kardeşi Ferhan ile tanıştırdı.

Evlilik yolunda bir adım daha attılar

Daha sonra da anne Derya Baykal, müstakbel damadıyla bir araya geldi. Geçtiğimiz günlerde Barcelona tatiline çıkan genç çift, evlilik yolunda bir adım daha attı.

Damada onay verdi

Seçkin Özdemir, geçtiğimiz gün de sevgilisinin babası Ferhan Şensoy'la tanışmanın heyecanını yaşadı. Usta sanatçıyla bir araya geldiğinde bir de hatıra fotoğrafı çektiren Özdemir'in mutluluğu da gözden kaçmadı.

Damadını çok sevdi

Ferhan Şensoy'un da müstakbel damadını çok beğendiği ve sevdiği öğrenildi. 27 yaşındaki Derya Şensoy ile 34 yaşındaki Seçkin Özdemir'in evlilik planları yaptığı iddiaları da 'baba buluşma'nın ardından iyice güçlenmiş oldu.

Seçkin Özdemir, müstakbel kayınpederi Ferhan Şensoy'la bu pozunun altına "Büyük usta" yazdı. 2 yıldır aşk yaşayan oyuncu çift, adım adım evliliğe ilerliyor.

BİZE ULAŞIN