Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.04.2016)

 • 1
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.04.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.04.2016)

Sinem Öztürk'ün sevgilisi evli çıktı!

Ünlü oyuncu Sinem Öztürk'ün reklamcı aşkı Mustafa Uslu ile evlilik hayali başka bahara kaldı.

Güzel oyuncu Sinem Öztürk'ün nikâh masasına oturmaya hazırlandığı reklamcı sevgilisi Mustafa Uslu'nun, eski eşiyle boşanma protokolü yaptığı ancak dava görülmediği için henüz boşanmadığı ortaya çıktı.

EVLİLİK HAZIRLIKLARINA BAŞLAMIŞTI

HT Magazin'de yer alan habere göre; Güzel oyuncunun yıldırım aşkına tutulduğu ve mayıs ayında nikâh masasına oturmak için hazırlıklara başladığı sevgilisinin, eski eşi Öznur Dursun'la boşanma protokolü yaptığı ancak dava görülmediği için henüz boşanmadığı ortaya çıktı.

NİKAH TARİHİNİ EYLÜLE ERTELEDİLER

Uslu'nun 1999 yılında katıldığı bir güzellik yarışmasında ikinci olan iki çocuğunun annesi Öznur Dursun'un, boşanma davası devam ederken eşinin adının aşk haberlerine karışmasına tepkili olduğu öğrenildi.

 • 2
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.04.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.04.2016)

Hande Erçel'e rekor ücret

Yeni bir dizide başrol oynayacak olan güzel oyuncu Hande Erçel bölüm başına 15 bin TL alacak. Güzel oyuncuya başrolde Burak Deniz eşlik edecek.
Haziran'da ekrana gelecek dizisinde Burak Deniz ile başrolü paylaşacak olan Hande Erçel'in bölüm başı 15 bin TL alacağı öğrenildi.

"HAYAT" KARAKTERİNİ OYNAYACAK

Erçel dizide, Giresun'da doğan ve İstanbul'da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan "Hayat" adlı genç ve güzel bir kızı canlandıracak.
Erçel'e yeni dizinde genç oyuncu Burak Deniz eşlik edecek.

 • 3
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.04.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.04.2016)

Chloe Loughnan'a Serdar Ortaç engeli

Ünlü popçu Serdar Ortaç'ın İrlandalı eşi Chloe Loughnan, geçtiğimiz haftalarda gittiği ABD'de Ford Model Miami ve Flash Model ile anlaşma imzalamıştı. Modellik kariyerine yurt dışında devam etmek isteyen İrlandalı gelin, Ortaç'ın uyarısı üzerine gelen iç çamaşırı katalog çekimi ve defilelerini kabul etmiyor..

 • 4
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.04.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.04.2016)

Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya el ele
Kerem Bürsin ve kendisi gibi oyuncu sevgilisi Serenay Sarıkaya, Kanyon'da alışveriş yaparken görüntülendi.
İkili önce gözlükçüye girerek yeni modelleri inceledi.
Ardından mağazaları dolaşmaya devam eden aşıkların romantik halleri dikkat çekti.
Amerika'da uzun bir tatil yapan Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerdeTürkiye'ye dönmüş ve bir jean markasının reklam filmi için kamera karşısına geçmişti.

 • 5
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.04.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.04.2016)

Müstakbel kayınvalidesinin elbisesini giydi

Sosyetik güzel, tatilde Arzu Sabancı'nın Pinko için tasarladığı bir kıyafet giydi.
Alkoçlar'ın bu görüntüsü, müstakbel kayınvalidesinden onay aldığının kanıtıydı .
Geçtiğimiz yaz başlayan aşklarıyla gündem olan Aslışah Alkoçlar ile Hakan Sabancı, önceki gün tatil için Güney Afrika'nın yolunu tuttu.
Sabancı, burada çekilen bir aşk pozunu instagram'da paylaştı.
Binlerce beğeni alan fotoğraf karesinde asıl dikkat çeken detay Aslışah Alkoçlar'ın kıyafetiydi.
Sosyetik güzel, müstakbel kayınvalidesi Arzu Sabancı'nın Pinko markası için tasarladığı koleksiyondan bir kıyafet tercih etti.

AYNI BLUZU GİYDİLER

Aslışah Alkoçlar'ın tarzı, Pinko Türkiye'nin instagram hesabından da paylaşıldı.
Hatta Alkoçlar'ın tek omuz mavi bluzunu, birkaç hafta önce de Arzu Sabancı giymişti.
Aslışah Alkoçlar'ın Arzu Hanım'ın tasarımıyla sergilediği şıklık ise Sabancı Ailesi'nden onay aldığının kanıtıydı.
Aslışah Alkoçlar'la yakın ilişki içerisinde olan Arzu Sabancı'nın büyük oğlu Hacı Sabancı'nın aşkı Özge Ulusoy'a karşı mesafeli davrandığı biliniyor.
Sabancı, kendisi gibi modayla iç içe olan Ulusoy'la hiçbir davette yan yana bile gelmedi.
Arzu Sabancı, Pinko için tasarladığı ve zevkle giydiği tek omuz mavi bluzu birkaç hafta sonra da müstakbel gelini tarafından giyildi.

 • 6
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.04.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.04.2016)

Buse Terim: Bu bebeği çok istedik

Özlem Yılmaz Küçük / SABAH

Bebeğim doğduktan sonra kariyerimi bitirmem
Altı ay sonra bebeğini kucağına alaya hazırlanan stil danışmanı Buse Terim:

İşime çok bağlıyım. Hamileyken de, bebeğim doğduktan sonra da çalışmaya devam edeceğim. Annelikle kariyerimi birlikte yürütebilirim

"Hayat arkadaşıma kocaman bir aşkla bağlanalı sekiz sene oldu. O zamanlar en büyük hayalimiz evlenip, her saniyemizi beraber geçirebilmekti. Bu hayalimize kavuşabildiğimiz için her soluk alışımızda şükrettik Allah'a. Günün birinde birbirine kenetlenen yüreklerimizin, başka bir aşka yer açacağını düşlerdik. O aşkla üç ay önce tanıştık. Evet söylüyorum; bizim bir bebeğimiz olacak..."

Buse Terim, sosyal medyada paylaştığı bu duygu yüklü mesajla bebeği olacağını haber vermişti. Kariyer düşkünü, kocası Volkan Bahçekapılı'ya inanılmaz aşık olan bu anne adayıyla buluştuk.

Mutluluğunun verdiği enerjisiyle etrafa ışık saçan Terim ile annelik heyecanını ve kariyerini konuştuk

Bebek planı yapmış mıydınız? Şu an neler hissediyorsunuz?

Gebeliğimin ilk evresindeyim ve bununla ilgili söyleyeceğim en önemli şey; bu bebeği çok istediğimiz. Hiç 'Bir kızım ya da oğlum olsun' demedim ama eşimle birlikte bir bebeğimizin olmasını çok istedik.

Geleceğe dair çok fazla konuşamıyorum; bunun için çok erken. Henüz cinsiyeti bile belli değil. Ama tüm aile, bebeğimizi heyecanla bekliyor. İnşallah sağlıklı, sıhhatli olur.

CANIM ERİK ÇEKTİ

Dedesi Fatih Terim neler hissediyor?

Dedesi, anneannesi, babası ve diğer tüm ailedekiler bebek haberini duyduklarında büyük sevinç yaşadı. Herkes çok heyecanlı ve mutlu... Aileye ikinci torun gelecek Allah'ın izniyle.

Aşeriyor musunuz?

Şimdilik hiç aşermedim. Aslında aşermeyle alakası var mı bilmiyorum ama geçtiğimiz gün canım erik çekti ve bayağı yedim. Yemekle ilgili kendimi kısıtlamıyorum. Tabii ki beslenmeme dikkat ediyorum ama kontrollü bir şekilde canım ne isterse de yiyorum. Havalar güzelleşti, sabah yürüyüşleri de yapıyorum.

Hamilelik süresince çalışmaya devam mı?

Bir aksilik olmadığı sürece tabii ki devam edeceğim. Çalışabildiğim yere kadar çalışacağım. Bebeğim olduktan sonra da kariyerim bitmeyecek. İşimi çok seviyorum ve bağlıyım. Hem annelik, hem kariyer birlikte yürütebileceğim bir şey. O yüzden işle ilgili aksi bir şey düşünmüyorum.

RİSK ALMAYI SEVİYORUM

Bildiğim kadarıyla birkaç iş birden yürütüyorsunuz...

Evet. Yeniliklere açık ve girişimci bir ruha sahibim. İşimle ilgili yeni adımlar atmayı çok seviyorum. Risk almayı seviyorum. Hep yeninin peşindeyim. Ve evet, bu aralar dijital dünyanın modaya yansımasından yola çıktığım yepyeni bir projenin hazırlığındayım. Eğitimini aldığım moda pazarlama ve satın alma uzmanlığını dijital dünya ile birleştirdiğim bir iş modeline sahibim.

Bu çerçevede farklı projeleri değerlendirmeye, işim gereği dijital dünyada çıkan yenilikleri yakından takip edip kullanmaya çalışıyorum. Yeni araçları, moda dünyasına nasıl entegre edebileceğimi araştırıyorum.


Markalar için sıra dışı projeler üretmek işimin en zevkli yanı. Öte yandan bir zamanlar tek başıma başladığım blog'um bugün, başka yazarların ve editörlerin de katılımıyla, bir kadının yaşamına değen her alandan söz eden bir portala dönüştü.

İKİ SEZONDUR KENDİMİ AŞTIM

Kapsül koleksiyonlar da hazırlıyorsunuz, öyle değil mi?

Evet. DeFacto benden kapsül bir koleksiyon hazırlamamı istediğinde çok heyecanlandım ve hemen kabul ettim. İki sezondur bu marka için koleksiyon hazırlıyorum. Sonbahar/kış koleksiyonu, günlük hayatta tercih edilebilecek parçaların ağırlıkta olduğu bir koleksiyondu.

Şimdi ise; yaz güneşinin ışıltısını yansıtan ve günlük stili geceye de taşıyabileceğiniz şık bir koleksiyon hazırladık. Buse Terim for DeFacto güzel tepkiler alıyor. Daha önce de bu tip iş birlikleri yapmıştım ancak burada markaya katkımın somut verileriyle karşılaştım. Defacto ile kendimi aştığımı söyleyebilirim.

Mağazalara girdiği gibi tükenen ürünler de oldu. Mesela reklam filminde son sahnede giydiğim mavi kaban, daha ilk hafta sonu tükenmişti. Kahverengi güderi pardösü de yok satmıştı. Markanın e-ticaret sitesinde de pek çok ürün kısa sürede tükendi. Bir de takipçilerimden aldığım geri dönüşler var ki, hepsi ayrı ayrı benim için çok değerli.

BİZE ULAŞIN