Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Autoshow’da rüzgarı esecek!

Autoshow’da Ford rüzgarı esecek!

, yüksek performanslı süper spor otomobili Ford GT Race Car ile Autoshow'da şov yapacak. 3.5 litrelik V6 EcoBoost motor 600 bg gücünde, maksimum hızı 347 km/s

Autoshow’da Ford rüzgarı esecek!

"Bir Başka" konseptiyle Türkiye pazarında yeni bir dönemin kapılarını aralayan , Autoshow'da yüksek performanslı süper spor otomobili Ford GT Race Car (Yarış Otomobili) modelini ilk kez sergiliyor.

Autoshow’da Ford rüzgarı esecek!

GT'nin 3.5 litrelik V6 EcoBoost motoru, 600 beygiri aşan gücü ile 550 NM tork üretiyor. Ford GT, saatte 347 km/s'lik azami hızı ile bugüne kadar pistlerde boy gösteren en hızlı Ford modeli. Ford GT, 10 inçlik bir dijital gösterge paneliyle sunuluyor.

Autoshow’da Ford rüzgarı esecek!

Bu kişiselleştirilebilir ekranda bulunan, yarışlardan esinlenen grafikler, sürücünün dikkat dağınıklığını azaltmayı amaçlarken, Normal mod, Kaygan mod, Spor modu, Pist modu ve V-Max modu olmak üzere, beş eşsiz Sürüş Moduna göre kendi kendini otomatik olarak ayarlıyor.

Autoshow’da Ford rüzgarı esecek!

1966'da 1., 2., ve 3. olarak Le Mans'da unutulmaz bir zafer kazanan , bu yıl efsanevi bir dönüş yaparak yeni Ford GT yarış araçlarıyla tam 50 sene sonra yine aynı başarıya imza atmıştı.

Autoshow’da Ford rüzgarı esecek!

Motor sporları geleneğini yollara taşıyarak performans serisinde son birkaç yıl içinde büyük bir atılım yapan standında, GT yarış otomobilinin yanı sıra efsane Mustang, gücü ve çevik sürüşüyle kendine hayran bırakan Focus RS ve yüksek performanslı Focus ST heyecan severlerle buluşacak.

Autoshow’da Ford rüzgarı esecek!

'un SUV ailesi de Autoshow'da göz dolduracak. 1.5 lt dizel otomatik versiyonuyla Türkiye SUV pazarına bu sene iddialı bir giriş yapan ve şık tasarımıyla dikkat çeken Yeni Kuga ile Edge ve Ranger da aktif müşteriler için standdaki yerini alacak. Ford standının bir diğer yıldızı Yeni Nesil Fiesta olacak

SON DAKİKA