Türkiye'nin en iyi haber sitesi

destek kredisi sorgulama ekranı! 10 bin TL Ziraat Bankası Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi başvuruları nasıl yapılır?

Corona virüsü salgını nedeniyle vatandaşların ekonomik açıdan olumsuz etkilenmemeleri adında kamu bankaları tarafından kredi desteği sağlanmaktadır. Bunlardan bir tanesi de destek kredisi olurken konuya yönelik haberleri de yakından takip ediliyor. Uygun faiz oranıyla 6 ay sonra ödenecek olan 1000 TL ile 10000 TL arasında destek kredisi imkanı sunan Ziraat Bankası 6 ay geri ödemesiz temel ihtiyaç kredisi başvuruları araştırılıyor. Ekonomik İstikrar Kalkanı tedbirleri doğrultusunda verilen Ziraat Bankası Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi başvurusu nasıl yapılır? Ziraat Bankası 6 ay geri ödemesiz temel ihtiyaç kredisi başvuru sonucu sorgulama ekranı ve son dakika haberinin detayları!

Ziraat Bankası destek kredisi sorgulama ekranı! 10 bin TL Ziraat Bankası Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi başvuruları nasıl yapılır?

0.49 faiz oranı ile geri ödemesi yapılan Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi'nin vadesinin 36 ay olduğu destek kredisi gelişmeleri vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Başvuru işlemleri online olarak gerçekleştirilecek ve sonrasında ise başvuru sonucu olumlu yönde değerlendirilenler bankaya gitmeden kredilerini kullanabilecekler. Bu bağlamda; : Ziraat Bankası Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi başvurusu nasıl yapılır? Ziraat Bankası 6 ay geri ödemesiz temel ihtiyaç kredisi sonuç sorgulama ekranı ile son dakika haberinin detayları!

ZİRAAT BANKASI DESTEK KREDİSİ BAŞVURULARI İLE SONUÇ SORGULAMA EKRANI!

Kredi Başvurunuzun güncel durumunu Internet Şube, Ziraat Mobil uygulaması ve https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/bireysel-kredi-basvurulari/ihtiyac-destek-kredisi-kullandirim adresinden takip edebilirsiniz.

TIKLA-SORGULA!

Ziraat Bankası destek kredisi sorgulama ekranı! 10 bin TL Ziraat Bankası Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi başvuruları nasıl yapılır?

KREDİ HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Küresel ölçekte yaşanan ve ülkemizi de etkileyen COVID-19 salgınının ekonomik hayata, üretim ve istihdama ilişkin olası hasarlarını en aza indirme hedefiyle uygulamaya alınan "Ekonomik İstikrar Kalkanı" tedbirleri doğrultusunda olarak hane halkı geliri aylık 5.000,-TL ve altında olan bireysel müşterileri finansal açıdan desteklemek için yeni bir kredi uygulaması başlatıyoruz.

Ziraat Bankası 6 ay ödemesiz destek kredisi başvurusu nasıl yapılır? (10 Bin TL kredi ) Başvuru yapma ve sorgulama | Video

Ziraat Bankası destek kredisi sorgulama ekranı! 10 bin TL Ziraat Bankası Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi başvuruları nasıl yapılır?

Temel ihtiyaçlarını uygun şartlarda finanse edebilmeleri amacıyla Bireysel Müşterilerimiz;

10.000,-TL'ye kadar,

6 ayı ödemesiz dönemli, 36 ay vadeli,

Aylık Eşit Taksitli,

Kredi kullanabilecektir.

ZİRAAT BANKASI TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ SORGULA!

SON DAKİKA