Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'daki bu villaların geceliği 110 bin TL!

Turizmde Herşey Dahil (HD) sistem uygulamasıyla dünyada bir numara olan , Kaş'tan Gazipaşa'ya kadar 640 kilometrelik sahilleri ve mavi bayraklı 202 plajıyla dünyada ilk sırada yer alıyor. Kent, 5 yıldızlı otellerde kral daireleri, birbirinden lüks süitler ve özel villalarıyla da nitelikli alanında dikkat çekiyor. Bu yıl rekorların kırıldığı Antalya turizminde lüks segment olarak adlandırılan villalar, kral daireleri ve süper lüks süitlere ilgi ciddi oranda arttı. Bu ve kral dairelerinin gecelik fiyatları 5 bin ila 20 bin dolar arasında değişiyor. Bazı otellerde villanın bir günlük fiyatı 105-110 bin TL'yi buluyor.

Antalya'daki bu villaların geceliği 110 bin TL!

Turizmin başkenti , beş yıldızlı otellerin kral daireleri ve villalarında lüks ve hizmette sınır tanımıyor. Dünya liderleri ve birçok ünlü ismin de ağırlandığı kral daireleri ve misafirleri, havalimanından helikopterle alınıyor. Villaların bir gecelik fiyatları ise 110 bin TL'yi buluyor.

Antalya'daki bu villaların geceliği 110 bin TL!

Turizmde Herşey Dahil (HD) sistem uygulamasıyla dünyada bir numara olan , Kaş'tan Gazipaşa'ya kadar 640 kilometrelik sahilleri ve mavi bayraklı 202 plajıyla dünyada ilk sırada yer alıyor. Kent, 5 yıldızlı otellerde kral daireleri, birbirinden lüks süitler ve özel villalarıyla da nitelikli alanında dikkat çekiyor.

Antalya'daki bu villaların geceliği 110 bin TL!

Bu yıl rekorların kırıldığı turizminde lüks segment olarak adlandırılan villalar, kral daireleri ve süper lüks süitlere ilgi ciddi oranda arttı. Bu ve kral dairelerinin gecelik fiyatları 5 bin ila 20 bin dolar arasında değişiyor. Bazı otellerde villanın bir günlük fiyatı 105-110 bin TL'yi buluyor.

Antalya'daki bu villaların geceliği 110 bin TL!

ALANYA'DAN KAŞ'A KADAR LÜKS HİZMET

Kundu bölgesinde yaklaşık 50 ile lüks hizmet veren IC Residence Hotel'in genel müdürü Nihat Tümkaya, Alanya'dan Kaş'a kadar 'da üst segmentte hizmet verilebileek tesisler olduğunu belirterek, "Örneğin Kaş'ta son derece iyi villalarda yat misafirlerinin ağırlandığını gördüm ve çok mutlu oldum. Alanya'da lüks butik oteller var. Büyükelçi düzeyinde misafirlerin ağırlandığına tanık oldum. Belek, Lara, Kundu bölgesinde de lüks segment misafirlerimiz ağırlanıyor" dedi.

Antalya'daki bu villaların geceliği 110 bin TL!

FİYATLAR İKİ KATINA ÇIKTI

IC Residence olarak 50 adet farklı villada hizmet sunduklarını dile getiren Tümkaya, "Örneğin Süperior 3 yatak odası, özel hamam ve sauna, SPA, kendi havuz ve bahçesiyle çok özel bir . 24 saat her türlü hizmet veriliyor. Sahilde de bu villalar için özel pavilyonlar oluşturuldu. Geçen seneye oranla fiyatlar iki katına çıktı diyebiliriz. Nisan-mayısta İskandinav ülkeleri, İngilizler, Almanlar tatile geliyor. Yüksek sezonda ise Kazakistan, Ukrayna, Rusya gibi BDT ülkeleri ve Türkiye'den talep görüyoruz" diye konuştu.

Antalya'daki bu villaların geceliği 110 bin TL!

DÜNYA LİDERLERİ KALDI

Kentteki ve kral dairelerinde birbirinden ünlü birçok ismin ağırlandığını aktaran Tümkaya, "Obama, Putin, Merkel gibi dünya liderlerinin yanı sıra, Rus milyarder Roman Abramoviç, Hollywood yıldızları Monica Belluci, Sharon Stone, Mariah Carey, Richard Gere ve Tom Jones, Paris Hilton, birçok ülkeden siyaset, iş ve sanat dünyasından ünlü isim konakladı. Birçok ülkeden üst düzey siyasetçi, bürokrat, sanatçı ve iş dünyasından kişi de isminin açıklanmasını istemedi" dedi.

Antalya'daki bu villaların geceliği 110 bin TL!

HELİKOPTERLE TRANSFER

VIP villalarda müşteriye 24 saat hizmet veren özel kahya tahsis ediliyor. Ayrıca özel oda servisi, sauna, Türk hamamı, SPA, sinema salonu, özel açık havuz, özel yatak odaları bulunuyor. Bu tip villaların banyo duvarlarının bir kısmı ve armatürleri de altın kaplama ve camları kurşun geçirmez.

BİZE ULAŞIN