Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dudaklarınızı dolgunlaştırın!

Her kadın bölgesinin dolgun durmasını ister ve bunun için hızlıca çözüm olan uygulamasına başvururlar. Ancak doğal ve sihirli hileleri ile daha güvenilir bir sonuç alınabilir. İşte dudaklarınızı dolgunlaştırmak için makyaj hileleri...

Dudaklarınızı dolgunlaştırın!

İlk olarak dudaklarınızı fırçalayın
Diş fırçası kullanarak dudaklarınızı fırçalamak ister misiniz? Diş fırçası kullanarak dudaklarınızı fırçalamanız son derece önemlidir. Bir balmı kullanarak dudaklarınızı nemlendirdikten sonra diş fırçasıyla fırçalayın daha sonra parlatıcı sürün. Haftada bir kere dudaklarınızı bu şekilde peeling ile arındırmanız hem dudaklarınızın pürüzsüz görünmesini sağlayacak hem de daha dolgun.

Dudaklarınızı dolgunlaştırın!

Aydınlatıcı hilesi
Aydınlatıcı kullanımı da ışık etkisiyle dudaklarınızın dolgun görünmesini sağlayacaktır. Bunun için üst dudağınıza aydınlayıcı sürerek daha aydınlık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Dudaklarınızı dolgunlaştırın!

Ruj hilesi
Dudaklarınızın alt ve üst orta kısmına daha açık renk bir ruj sürebilirsiniz. Böylece dudaklarınız daha dolgun duracaktır.

Dudaklarınızı dolgunlaştırın!

Dudak kalemi
renginizin bir iki ton koyusu olan kalemleri kullanarak dudaklarınızın daha dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz. Dudağınızın iç kısmının renginde bir dudak kalemi sürerek dudaklarınıza parlatıcı sürdüğünüzde daha dolgun olduklarını göreceksiniz.

BİZE ULAŞIN