Türkiye'nin en iyi haber sitesi

makyajı nasıl olmalı?

Aşkın ve sevginin günü olarak kutlanan 'nde, sevgiline alacağın hediye ve giyeceği kıyafet kadar özen göstereceğin bir başka detayda nasıl yapacağın olacak.Abartı bir makyaj mı yoksa kararında mı kalmalı diye düşünüyorsanız sizin için düşündük. İşte sevgililer günü makyajı için öneriler...

Sevgililer Günü makyajı nasıl olmalı?

DAHA ÇEKİCİ BİR MAKYAJ İÇİN

Daha çarpıcı görünmek için koyu kırmızı mat bir ruj kullanıp geri kalan tüm makyajınızı doğal bırakabilirsiniz. Sade bir makyajı tamamlayan kırmızı bir ruj 'nde daha çekici görünmeniz için yeterli olacaktır.

Sevgililer Günü makyajı nasıl olmalı?

SİYAH VE KIRMIZI KIYAFETLERE MAKYAJ

Siyah kıyafetler makyajla çok kolay kombinlenebilir, makyajda istenilen her renk kullanılabilir fakat şu an dünyada her şey doğala gittiği için göz makyajında bronz-kahve tonlar tercih ediliyor, kullanıcılar bu trendi dikkate alabilir. Bir de iddialı bir elbise giyildiyse kesinlikle daha naturel bırakılmalı, elbise sade ise o zaman makyaj biraz daha artırılabilir.

Sevgililer Günü makyajı nasıl olmalı?

DAHA ROMANTİK BİR GÖRÜNÜM

Romantik görünmek isteyen bayanlar pastel tonlar tercih etmeli, dudak ve yanaklarına uçuk pembe ürünler kullanabilir.

Sevgililer Günü makyajı nasıl olmalı?

KIRMIZI RUJ

Kırmızı ruj kullanımı dikkat gerektirir, renk çok dikkat çekici olduğundan makyajı dengeli yapmalı. En risksizi siyah bir eyeliner ya da doğal kahve tonlarında farlar ile kombin edilmesi.

Sevgililer Günü makyajı nasıl olmalı?

GİDİLECEK MEKANA GÖRE

Tabi ki gidilecek mekan çok mühim. Mekan sporsa abartı makyajlar çok doğru olmayabilir, gideceğiniz yerin tarzını bilmiyorsanız doğal bir ten makyajı üzerine bronz allık ve doğal bronz farlarla naturel bir yapılabilir, bu makyaj her ortamda sizi kurtaracaktır.

Sevgililer Günü makyajı nasıl olmalı?

MAKYAJIN DAHA KALICI OLMASI, AKMAMASI VE BULAŞMAMASI İÇİN

Ürünleri fırça ile ve mümkün olduğu kadar az kullanmak gerekir. Dudak makyajının kalıcılığını arttırmak için aynı renk bir kalem ile dudak doldurulup üzerine ruj sürülmelidir. En son sürülecek ince transparan bir pudra da makyajın kalıcılığını arttırır.

BİZE ULAŞIN