Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ünlü oyuncu oluyor!

Warner Bros. tarafından çekilecek ikonik oyuncak 'nin filminde oynayacak. Meşhur oyuncak bebek 'nin yeni bir live-action filmi için Margot Robbie ile anlaşıldığı kesinleşti. Komedi dram türündeki Barbie filminin, Barbie bebeklerinin 60. yılını kutlaması şerefine çekimlerine başlanmaya hazırlanıyor. İşte yeni Barbie: Margot Robbie...

Ünlü oyuncu Barbie oluyor!

'nin, filmindeki rolü için kameralara poz vermeye başlamasının yanı sıra verdiği röportajda, " ile oynamanın özgüven, merak ve çocuklarla iletişim kurma gücü verdiği bir dünyada Barbie, 60 yıldır prenseslerden başkanlara her kim olursa olsun çocuklara hayalgüçlerinin gelişmesi için ilham veren bir marka olmuştur. Tüm dünyadaki çocuklara pozitiflik aşılayacak olan filmdeki bu rolü almakla ve yapımcılığını üstlenmekle gurur duyuyorum." sözlerini sarf etti...

Ünlü oyuncu Barbie oluyor!

, 2 Temmuz 1990 tarihinde Avusturalya, Queensland eyaleti Gold Coast şehrinde doğmuştur. Gold Coast'da büyüdü. Somerset Kolejinden 2007 yılında mezun oldu. Oyuncu olmak için Melbourne taşındı.

Ünlü oyuncu Barbie oluyor!

2007 yılından bu yana profesyonel oyunculuk yapmaktadır. Ayrıca reklamlarda da oynamaktadır..

Ünlü oyuncu Barbie oluyor!

Haziran 2008 tarihindeAvusturalya'da televizyonlarda yayınlanan Neighbours isimli operadaki Donna Freedman karakteriyle tanınmıştır. Operadaki rolüyle birlikte iki kez Logie Ödüllerine aday gösterilmiştir..

Ünlü oyuncu Barbie oluyor!

2011 yılında Hollywood'da transfer oldu. Los Angeles'a geldikten sonra,Charlie'nin Melekleri seri dizisinin seçmelerine katıldı. Ve o yıl "Pan Am" dizisinde rol aldı. Ardından çekimlerine 2012 ykomedi filmi "Zamanda Aşk (About Time)"da oynadı..

Ünlü oyuncu Barbie oluyor!

2011 yılında ABC kanallarında yayınlanan Pan Am dizinde Laura Cameron karakterini oynadı. 2013 yılında Para Avcısı (The Wolf Of Wall Street) filminde başrolde Leonardo Di Caprio ile oynadı..

Ünlü oyuncu Barbie oluyor!

, 2016 yılında sevilen çocuk hikayesi "Tarzan"ın beyazperde uyarlamasında "The Legend of Tarzan" filminde Jane'i canlandıracak. FilmdeAlexander Skarsgard, Samuel Jackson, Christoph Waltz, John Hurt, Djimon Hounsou gibi oyuncular rol almıştır..

BİZE ULAŞIN