Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Günün en çok okunan 20 magazin haberi (11.02.2016)

 • 1
 • 22
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (11.02.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (11.02.2016)

Kapıştılar!Sürekli olarak birbirlerine rakip gösterilen Kenan İmirzalıoğlu ile Kıvanç Tatlıtuğ, özel hayatlarında iki iyi dost. Ancak ikili, önceki gün PlayStation'da kapıştı. Ama maç berabere bitti. 'Kim daha iyi?' sorusu yine cevapsız kaldı.

 • 2
 • 22
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (11.02.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (11.02.2016)

Bana 'Gördüğümüz en tatlı kötüsün' diyorlar


'Yeter' dizisinde kötü kalpli yenge 'Filiz'i canlandıran Selen Domaç: Başta 'Filiz'den ben de korktum! Fakat izleyici onu tanıdıkça sevimli bulmaya başladı.

Oyuncu Selen Domaç, atv'de her perşembe izleyiciyi ekrana kilitleyen 'Yeter' dizisindeki performansıyla dikkat çekiyor. Dizide; Pelin Karahan'ın canlandırdığı 'Aylin'in fettan yengesi 'Filiz'i oynayan Domaç, GÜNAYDIN'a hakkında bilinmeyenleri anlattı...
Oyunculuğa 9 yaşında İstanbul Şehir Tiyatroları'ndaki Çocuk Eğitim Birimi'nde başladım. Tilbe Saran, rahmetli Neşe Erçetin Atakan ve Selçuk Borak gibi ustalardan ders aldım. 19 yaşıma kadar Şehir Tiyatroları'nda oyuncu olarak çalıştım. Aynı yıllarda 'Üzgünüm Leyla' dizisiyle televizyonla tanıştım.
2002 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü'ne girdim. Mezun olduktan sonra özel tiyatrolarda oyunculuk yaptım. Aynı zamanda oyunculuk, drama ve diksiyon dersleri verdim.

AŞKI BULAMAMIŞ BİR KADIN


'Yeter'de canlandırdığım 'Filiz'; detaylara girince bir sürü rengi olan bir karakter. Onun böyle biri olmasında bir sürü neden aradım. Senaryoyu ilk okuduğumda, 'Filiz' bana 'Yok artık, bu kadar da olmaz' dedirtecek kadar sert bir karakter gibi görünmüştü. En az 'Yekta' kadar kötüydü ama kimse sebepsiz yere kötü olmaz. Sonra 'Filiz'in kötü olmasının sebepleri bir bir ortaya çıkmaya başladı.
'Filiz'; hayatta en çok istediği şeyden mahrum kalmış bir kadın. Bir bebeği olmasını istemiş ama olmamış, güçlü bir aşk yaşamak istemiş ama olmamış. Hayat onun karşısına gerçekten kendisini bırakabileceği birini çıkarmamış. Kocasıyla mutsuz, yapayalnız bir kadın. Terzilik yapıp hayata tutunmaya çalışmış ama hep kısıtlı kalmış.
'Filiz' için dingin su diye bir şey yok. Çünkü o hedefine varıncaya kadar her türlü fırtınayla savaşmaya hazır. Gözükara olması, ne istediğini bilmesinden geliyor. Hedefe giden her yol mübah.
Açıkçası ilk başta 'Filiz'den ben de korktum! Fakat onu keşfettikçe, onu anlamaya başladım. Bir oyuncu olarak böyle roller oynamayı seviyorum.

PELİN'İ ÇOK SEVDİM


Bu rolle ilgili aldığım tepkiler de en az 'Filiz' kadar renkli. Bana çok kızan da var, boynuma sarılıp öpen de, benden korkan da... Ben de seyirci olsam 'Filiz'e sinirlenebilirdim. Fakat senaristler o kadar güzel fırsatlar veriyor ki; 'Filiz'in neyi, neden yaptığını seyirciye hissettirdikçe, seyirci onu sevimli bile bulmaya başladı! 'Tanıdığımız en tatlı kötüsünüz' demeleri, aldığım en güzel yorumdu.
Yurdaer'i (Okur) tiyatrodan, Yeşim Çapanoğlu'nu da okuldan tanıyordum. Pelin'le (Karahan) çalışmaya başlar başlamaz, onu çok sevdim. Tanıdığım en sıcak insanlardan biri. Sette çok gülüyoruz. Yönetmenimiz Cemal Şan'la set çok daha eğlenceli hale geliyor.

 • 3
 • 22
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (11.02.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (11.02.2016)

'Her gün daha çok geliyorsunuz'Yeni albüm çalışmasına aralıksız devam eden Tarkan, önceki gece Ozan Çolakoğlu'nun Ulus'taki stüdyosundan çıkarken görüntülendi. Kapıda gazetecilerin kendisini beklediğini öğrenen Megastar, DJ arkadaşından yardım isteyerek yolun açılmasını istedi. Yolun açılmadığını gören Tarkan, "Hani açamamışsın yolu! Neyse şaka şaka" diyerek arkadaşına takıldı. Ünlü şarkıcı, gazetecilere ise "Ooo bugün çok kalabalıksınız. Her gün daha da çok geliyorsunuz" diyerek takıldı ve geleneği bozmayarak onlara öpücük gönderdi. Tarkan, evlilik hazırlığı yaptığı Pınar Dilek'le ilgili sorular karşısında ise iki eliyle 'yolu aç' işareti yaparak oradan ayrıldı.

 • 4
 • 22
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (11.02.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (11.02.2016)

Emanet Beden ile geliyorAvrupa'da müzik listelerine girerek adını duyuran Almanya doğumlu Aynur Aydın, yeni albümü Emanet Beden'i yakında çıkarıyor. Genç sanatçı, ilk klibini Bi Dakika adlı şarkısına çekti. Klibi Şenol Korkmaz yönetti.

 • 5
 • 22
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (11.02.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (11.02.2016)

Çarşambaları ailenize ayırın!

ATV'de eski Yeşilçam filmleri tadında sıcacık bir dizi başlıyor. Aile İşi adlı, dev kadrolu, bol yıldızlı yapım, izleyiciyle çarşamba akşamları buluşacak

İLK BÖLÜM 17 ŞUBAT ÇARŞAMBA


Çarşamba akşamları artık kimseye randevu vermeyin! Çünkü atv'de müthiş komik ve içten bir dizi başlıyor. İlk bölümü 17 Şubat Çarşamba günü ekrana gelecek Aile İşi adlı diziyi, Avrupa Yakası'na da imza atan Jale Atabey yönetiyor.

AİLEYE DÖNÜŞEN 7 KİŞİ


Ufuk Özkan, Pelin Akil, Hasibe Eren, Füsun Demirel, Can Bonomo, Sait Genay, Murat Akkoyunlu, Osman Wöber, Mine Kılıç, Şafak Karali ve Özgür Emre Yıldırım'ın rol aldığı dizi, hiç anlaşamayan 7 kişinin bir aileye dönüşmesini anlatıyor.

 • 6
 • 22
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (11.02.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (11.02.2016)

Kıvanç Tatlıtuğ'un sevgilisi hakkında flaş iddia!Kıvanç Tatlıtuğ, dizi setinde tanıştığı kostüm danışmanı Başak Dizer'le 19 Şubat'ta Paris Türk Büyükelçiliği'nde evlenecek. Büyükelçi Hakkı Akil'in kıyacağı nikaha çiftin yaklaşık 60 yakınının katılması bekleniyor.


Başak Dizer istenmeyen gelin mi?

Tatlıtuğ ailesinin düğüne katılmayacak olması "Başak Dizer istenmeyen gelin mi?" sorusunu akla getirdi. Düğüne katılmayacak olan Nurten - Erdem Tatlıtuğ çifti, oğullarına, "Sen mutluysan biz de mutluyuz. Gelmesek de olur" dedi.
Nurten Tatlıtuğ'un sağlık sorunları olmasının yanında oğlunun evlenmiş boşanmış ve kendisinden yaşı büyük bir kadınla evlenmesi düşüncesine karşı çıktığı; Kıvanç Tatlıtuğ'un ailesinin gelmemesiyle oluşacak tepkiyi yaşamamak için Paris'te izole bir düğün yapmayı tercih ettiği belirtildi.


Nurten Tatlıtuğ'un da ilk eşi öldükten sonra Kıvanç Tatlıtuğ'un babası Erdem Bey'le evlenip Adana'ya yerleştiği biliniyor.
Başak Dizer, ilk evliliğini şimdilerde oyuncu Selen Soyder'le evli olan Oren Fransez'le yapmıştı.

Kaynak: Yeni Yüzyıl

 • 7
 • 22
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (11.02.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (11.02.2016)

Gizemli sevgilisi sosyal medyayı karıştırdı63 yaşındaki ünlü aktör Liam Neeson'ın eşinin ölümünden yedi yıl sonra yeniden aşık olduğunu itiraf etmesi ancak gizemli sevgilisinin adını vermemesi sosyal medyayı karıştırdı.
Dünyaca ünlü aktör Liam Neeson, geçtiğimiz günlerde Independent'a yaptığı açıklamasıyla sosyal medyayı kasıp kavurdu. Ünlü aktör, gazeteye 'Yeniden aşığım ama kim olduğunu söylemeyeceğim, size yalnızca 'inanılmaz ünlü' olduğunu söyleyebilirim' deyince, ortalık karıştı.
2009 yılında bir kayak kazasında kaybettiği eşi aktris Natasha Richardson'dan sonra kalbini aşka kapatan Neeson'ın bu açıklaması heyecan uyandırdı. Neeson, 'Onu utandırmak istemiyorum' diyerek kime aşık olduğunu açıklamayı reddetti.
Mirror'ın haberine göre bu gizemli kadın, 25 yaşındaki dünyaca ünlü yıldız Kristen Stewart'tan başkası değil! Bu iddianın dayanağı ise, Stewart ve Neeson'ın Ocak ayı başlarında aynı gecekulübünde eğlendiklerine ilişkin haberlerin yayılması... Ancak iddialar kesinlik kazanmadı.
Liam Neeson fanları ise sosyal medyada bu 'inanılmaz ünlü' kadının kim olduğuna ilişkin tahminler yürütmiş, bu gizemli kadının Diane Keaton, Susan Sarandon veya Halle Berry olabileceğini konuşmuşlardı.

Kristen Stewart, daha önce 'Alacakaranlık' filmleri serisinde birlikte rol aldığı Robert Pattionson'la birlikteydi.

BİZE ULAŞIN