Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.03.2016)

 • 1
 • 21
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.03.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.03.2016)

Hayranlarını üzen fotoğraf!

Victoria's Secret meleği Candice Swanepoel'den (27) hayranlarını üzen müjdeli bir haber geldi.
Güney Afrikalı model ve nişanlısı Hermann Nicoli'nin bebek heyecanı yaşadığı söylendi. Güzel manken, dün de instagaram hesabından hamile olduğunu doğrulayıp, fotoğraf paylaştı. Kısa sürede on binlerce beğeni ve yorum aldı. Erkek hayranları büyük hayal kırıklılığına uğradıklarını ifade etti.

 • 2
 • 21
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.03.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.03.2016)

Eşinin yardımıyla kurtuldu

Kendisini şöhrete kavuşturan Spice Girls grubundan ayrıldıktan sonra moda tasarımcılığına yönelen Victoria Beckham mali açıdan zor günler geçiriyor.
Victoria Beckham'ın kendi adını taşıyan moda şirketi geçen yılı 3, 8 milyon sterlin zararla kapattı. Zor bir dönem geçiren Victoria Beckham'a yardım elini kocası David Beckham uzattı.

Eski futbolcu David Beckham, karısının şirketine 5.2 milyon sterlin aktararak dar boğazdan kurtardı.

Dört çocuklu Beckham çiftinin toplam serveti 470 milyon sterlin. David Beckham futbolu bıraktıktan sonra kazancı daha da arttı. Yeşil sahaların eski yıldızı moda ve iş sektöründe faaliyet gösteriyor. Yıllık geliri ise 50 milyon sterlin.

 • 3
 • 21
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.03.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.03.2016)

Nişanlanıp ayrıldığı aşkına geri döndü

Ünlü manken Irmak Atuk, 6 yıl önce nişanlanıp ayrıldığı işadamı Nuri Ensari'ye döndü. 2012'de de barışıp ayrılan sevgililer, 3. kez bir araya gelmelerini Dubai'de geceliği 5 bin lira olan Armani Hotel'de kutluyor.
Aşk hayatıyla sık sık gündeme gelen Irmak Atuk, "Ne varsa eskilerde var" dedi! Ünlü model, 2010 yılında nişanlanıp ayrıldığı işadamı Nuri Ensari'ye geri döndü. 2010 yılında Ensari'den ayrılan Irmak Atuk, daha sonra Mehmet Ali Erbil'le aşk yaşadı. Bu ilişkisinde de dikiş tutturamayan ünlü model, 2012 yılında yeniden Nuri Ensari ile aşk yaşadı. Ancak ikilinin bu barışması da kısa sürdü.

2010 yılında uzun süreli aşk yaşayan Irmak Atuk ile Nuri Ensari, bir süre sonra da nişanlanmıştı. Ancak ünlü çift, nişanlandıktan sadece birkaç ay sonra yollarını ayırdı.

PAHALI JESTLERE DEVAM

Ünlü işadamının 2013'te Burcu Erçil'le evlenmesi üzerine Irmak Atuk ile Ensari arasındaki ipler tamamen koptu. Sosyetik işadamı, evliliğini de sadece 1 yıl yürütebildi. Bu sırada Irmak Atuk ise genç işadamı Mahmut Aslan'la aşk yaşadı. Aslan'la beraberliği 5 ay önce biten ünlü model, geçtiğimiz haftalarda Nuri Ensari ile barışarak ilişkilerine 3. bir şansverdi. Ünlü işadamı da barışmanın şerefine Irmak Atuk'u Dubai'ye götürdü. Nuri Ensari, geceliği 5 bin lira olan Armani Hotel Dubai'yi seçerek de pahalı jestler yaptığı ünlü modelin ayağını bir kez daha yerden kesti.

2013'te evlenen Burcu Erçil ile Ensari'nin evliliği sadece 1 yıl sürdü.

 • 4
 • 21
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.03.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.03.2016)

'Esra' gibiyim, aşıksam gözüm hiçbir şey görmez

Sevcan Yaşar, 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde canlandırdığı 'Esra'nın, 'İlyas'a olan aşkından etkilendiğini söylüyor: Ben de onun gibiyim; aşıksam gözüm kararır
atv'nin fenomen haline gelen dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da 'Esra' karakterini canlandıran Sevcan Yaşar, GÜNAYDIN'a konuştu. Yaşar; dizideki rolünden kariyer planlarına kadar birçok konuda soruları yanıtladı.
Oyunculuğa nasıl başladınız?
İzmirliyim. Biyoloji bölümünü bitirdim. Şu anda Yeditepe Üniversitesi'nde Tiyatro Bölümü'nde okuyorum. Daha önce 'Aramızda Kalsın', 'Kayıp Şehir' ve 'Böyle Bitmesin' gibi kısa süreli dizilerde rol aldım. Okul ve oyunculuk şu anda birlikte gidiyor.
Diziye nasıl katıldınız?
Bu dizinin olmasını en baştan beri çok istiyordum. Çünkü içimden bir ses bu dizide olmam gerektiğini söylüyordu; projeyi çok beğenmiştim. Deneme çekimlerine gittim ve kabul edildim.
Dizide canlandırdığınız 'Esra' karakterinin hangi özelliği size cazip geldi?
'Esra'; ailesi memur olan, terbiyeli, kendi halinde bir kız ama aynı zamanda da çok aşık bir kadın. Ben 'Esra'nın en çok aşkından etkilendim. 'İlyas' için ölebilir. Çok korkusuz davranıyor. Onunla bu yönümüz biraz benziyor. Ben de aşık olduğum zaman cesur olabiliyorum, gözüm kör olabiliyor. Sevdiğim insanlar için her şeyi yapabilecek duruma gelebiliyorum. Kendimden çok sevdiğim insanları düşünüyorum. Onlara karşı çok korumacı oluyorum. O yüzden ailem için ölebilirim.

AİLEM BAŞTA KARŞI ÇIKMIŞTI

Aynı zamanda da öğrencisiniz. Bu tempoya nasıl yetişiyorsunuz?
Diziden arta kalan zamanlarda okula gidiyorum. Okulu da çok seviyorum. Daha önce biyoloji okumuştum. Şu an gerçekten istediğim bölüm olduğu için okuluma severek gidiyorum. Biyolojiyi de seviyordum ama tiyatro benim için daha mutluluk verici oldu. Ailemde doktorlar, memurlar var; başta benim oyuncu olmama şaşırdılar.
Karşı çıktılar mı?
Çıktılar tabii, 'Yapma, setlerde sürüneceksin' dediler.
Tiyatro yapmak ister misiniz?
İnşallah en kısa zamanda bir tiyatro oyununda rol almak isterim. Bundan sonraki kariyer planlamamda tiyatro ve sinema var.

PSİKOLOJİK SORUNLU BİRİNİ OYNAMAK İSTERİM

Oyuncu olarak herkesin canlandırmak istediği bir karakter vardır. Peki sizin de hayalini kurduğunuz bir rol var mı?
Açıkçası bunu düşünmedim hiç! Ancak beni zorlayacak karakterler çok hoşuma gidiyor, beni heyecanlandırıyor. Avukat ya da doktor gibi karakterleri oynamak, beni hiç cezbetmiyor. Zorluklar yaşamış, belki psikolojik sorunları olan birini canlandırmayı çok isterim.
Anı mı yaşarsınız, yoksa planlı mı hareket edersiniz?
Ben her zaman hislerimle hareket ederim. Tabii ki planlarım da var ama bunlar da hislerime göre oluyor.

SETE EGOSUZ ÇALIŞIYORUZ

Dizi çok kısa zamanda fenomen oldu. Bunu neye bağlıyorsunuz?
Setteki enerjiye çok inanıyorum. Ben böyle bir set daha önce görmedim. Herkes birbirini çok seviyor, herkes birbiriyle ilgili, yani tam bir aile gibiyiz. Setteki enerjimiz bence işe de yansıyor. Herkes birbirine karşı çok saygılı ve en önemlisi aramızda ego problemi olmadan çalışıyoruz. Tabii ki senaryo da çok güçlü. Her hafta nasıl bir senaryo gelecek diye ben de heyecanla bekliyorum. Gelen senaryoyu bir anda okuyup bitiriyoruz.
Siz de diziyi izliyor musunuz?
İzliyorum tabii ki. Ailem de izliyor. Onların dizide en sevdiği karakter ise 'Hayriye Anne'.

 • 5
 • 21
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.03.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.03.2016)

Suadiye gerçek ismim anneannem koymuş

'Cesaretim Yok' isimli yeni şarkısıyla adından söz ettiren şarkıcı Suadiye, isminin esprilere konu olduğunu söylüyor: Bana Bostancı, Erenköy diye takılıyorlar ama Suadiye gerçek ismim. Adımı anneannem koymuş
Genç şarkıcı Suadiye, 'Cesaretim Yok' adlı şarkısıyla müzik listelerine hızlı bir giriş yaptı. 24 yaşındaki şarkıcı ile müzikteki hedeflerini konuştuk...
Koro ve rock müzik geçmişiniz var. Albüm yapmaya nasıl karar verdiniz?
İlk albümüm 2014 yılında çıktı. 10 şarkının söz ve besteleri bana aitti. Ardından 'Sıramı Bekliyorum' şarkısını cover'ladım. Müziğe çok küçük yaşlarda başladım. Korolarda şarkılar söyledim. Lisede rock grubunda solistlik yaptım. Piyano ve şan dersleri aldım. Aslında sopranoyum; opera eğitimi almak istedim ama pop daha ağır bastı. Üniversitede de ses mühendisliği okudum.
Hayatınızda neler değişti peki?
Ben aynı Suadiye'yim. Güzel tepkiler alıyorum; bunlar tatlı şeyler. Albüm beni pozitif yönde etkiliyor çünkü müziği kariyer olarak görüyorum. Ömrümün kalan kısmını müzikle geçirmek istiyorum. Bu nedenle gelen tepkilerin güzel olması beni motive ediyor. Tabii ki hayatımda birçok şey değişiyor. Her şarkı, kariyerimde bir basamak oluyor. Bundan sonraki projem daha iyi, daha iyisi olacak. Onun için çabalıyorum. Benim asıl amacım, zamanla en iyiyi yakalamak.

YAZA BİR SINGLE ÇIKARACAĞIM

Bu yolda destekçileriniz var mı?
Prodüktörüm Özgür Aras, en büyük destekçim ve akıl hocam. Açıkçası ondan habersiz adım atmıyorum. Şehrazat Hanım, beni bu yolda çok destekliyor, bana öğütler veriyor. İskender Paydaş'tan büyük destek aldım, Yonca Evcimik'ten çok güzel sözler duydum. Avrupa Müzik de beni çok destekledi.
Adınızın anlamı nedir?
Suadiye, gerçek ismim. Çok değişik olduğu için sahne adı sanılıyor. Bana Bostancı, Erenköy, Şaşkınbakkal diye takılanlar oluyor. (Gülüyor) Bu isimle dikkat çekmeye çalıştığımı düşünenler de var. Ama benim gerçek ismim; Suadiye Övenç. Anlamı mutluluk demek. Anneannem koymuş adımı.
Nerelisiniz?
Baba tarafım Selanik göçmeni. Anne tarafım ise Konya Karamanlı.
Aileniz müzik konusunda sizi destekliyor mu?
Ailem, bu konuda her zaman benim yanımda oldu. Bana "Kendini nerede, nasıl mutlu görüyorsun o işi yap" diyen bir ailem var. "Senin mutluluğun, bizim mutluluğumuz" derler. Öğretmen olsam da destek verirlerdi. Hem manevi, hem de maddi destekleri sonsuzdur bana.
Önümüzdeki günlerde yeni bir projeniz varmış, anlatır mısınız?
Yaza bir single çalışmamız daha olacak. Her çıkardığım albümde daha iyisini yapmak istiyorum. Herkesin kendisini aşmasını gerektiğini düşünüyorum. Sadece kendine bakmalı insan.

SESİN YOKSA ŞOV KIZI OLURSUN

Müzik sektöründe sizi en çok ne zorladı?
Kalıcı olmak çok zor. Bu işlere maddi- manevi hepimiz emek veriyoruz. En iyisini yapmaya çalışıyoruz. Zaman gerekiyor, iş beklediğiniz gibi olmayabiliyor. Bu konuda şans çok önemli. Yıldız olmak için muhteşem bir sese, çok iyi bir sahneye ve star ışığına ihtiyacınız var. Sesiniz yoksa yıldız olamazsınız; şov kızı olursunuz. Sesiniz vardır, ışığınız yoktur, solist olursunuz. Yıldız olmak için hepsine aynı anda ihtiyaç var, bir de şansa... O şansı yakalamaya çalışıyorum çünkü diğer konularda kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum. Doğru zamanda doğru yerde olmak çok önemli. Pop müzik sektöründe herkes birbirini eleştiriyor. Bunları takmadan kendi bildiğimizi yapacağız.

FANUSTA YAŞIYORUM

Şöhretin hayatınızı kısıtlayacağını düşünüyor musunuz?
Ekibim beni fanusa aldı; öyle yaşıyorum. Profesyonel bir iş yaptığımız için özel hayatım kısıtlanıyor tabii. Her yere ekibimle giderim; tek başıma gezmem. Her şeyden haberleri olur. Bu durumda da özel hayat kalmıyor. Aslında bu şekilde çok rahatım çünkü yanımdaki kişilere güveniyorum.

 • 6
 • 21
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.03.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.03.2016)

Ele ele sinemaya girdiler

Özlem Yıldız ve işadamı sevgilisi Öncü Sönmez, önceki gün İstinyePark'ta el ele objektiflere takıldı. İkili, Ozan Güven ve Meryem Uzerli'nin başrollerini paylaştığı 'Annemin Yarası' filmi için bilet aldı. Yıldız, "Arkadaşlarım bu filme gitmişler; öve öve bitiremediler. Biz de boş vaktimiz olduğu için sinemaya gelip bir göz atalım dedik" diye konuştu.

 • 7
 • 21
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.03.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (21.03.2016)

Deniz Seki'ye destek

Musiki eserleri sahipleri grubu MSG'nin 9. olağan Genel Kurul Toplantısı Sürmeli Otel'de yapıldı.
Ferhat Göçer'in yönettiği seçimlerde listesine cezaevinde bulunan Deniz Seki'yi de alan Garo Mafyan, yeniden başkan seçildi.

Toplantıda konuşan Cengiz Erdem, "Deniz Seki'yi en kısa sürede aramızda görmek istiyoruz" dedi. Ferhat Göçer ise bir dahaki MSG toplantısını cezaevinde Deniz Seki'ylebirlikte yapmak istediklerini söyledi.

BİZE ULAŞIN