Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kışa merhaba partisi

Kışa merhaba partisi

Quality of Magazin ve qualitydergisi.com ailesi önceki gece İstanbul'un gözde mekanlarından birinde gerçekleştirdiği muhteşem organizasyonla kış sezonuna merhaba dedi. Quality of Magazin Dergisi Yayın Yönetmeni Salih Keçeci ve ekibinin ev sahipliğinde düzenlenen geceye cemiyet, iş, sanat, moda ve spor dünyasının sevilen isimleri de katıldı.

Kışa merhaba partisi

Açılış konuşmasıyla başlayan etkinlikte organizasyona katkıda bulunarak kapılarını bu özel geceye açan İzzet Çapa, Bülent Kaya, İma Grup Yönetim Kurulu Başkanı Derya Bağcı, Mehmet Erözcan'a Kışa Merhaba Partisine verdikleri katkı dolayısıyla plaketleri takdim edildi.

Kışa merhaba partisi

Gece boyunca özel dans ve renkli sahne şovları ile eğlenen davetliler ''Kışa Merhaba Partisi''nde yeni sezonu coşku ile karşıladılar. Gecenin finalinde sahneye gelen devasa kutlama pastasını Orhan Gencebay Selda Alkor, Burcu Güneş ve diğer sanatçı dostlarıyla birlikte kesen Salih Keçeci, ilk dilimi kendi elleriyle Orhan Gencebay'a ikram etti.

Kışa merhaba partisi

Öte yandan gecenin finalinde midyelerin tadına bakmayı da ihmal etmeyen konuklardan özellikle İvana Sert, Banu Zorlu, Gizem Özdilli yedikleri midyelerle adeta birbirleri ile kıyasıya bir yarış içerisine girdiler. ''Daha önce beş yüz midye yemiştim' diyerek ilginç bir iddiada bulunan Banu Zorlu'nun beş midyede kaldığı rekabet, gece sonunda eşitlikte noktalanırken kazanan dostluk ve eğlence oldu.

Kışa merhaba partisi

Gece sonunda midyelerin tadına bakan Arabesk'in ''Orhan Baba''sı Orhan Gencebay ise tadına baktığı midyelerin lezzetine hayran kaldığını ifade ederek ''Beni yarışa dahil etmeyin çocuklar. Ben bu konuda ancak hakem olabilirim.'' sözleri ile herkesi tebessüm ettirmeyi başardı.

Kışa merhaba partisi
Kışa merhaba partisi
BİZE ULAŞIN