Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Ekim 2015

 • 1
 • 23
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Ekim 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Ekim 2015

...Ve boşanıyorlar

Beş yıllık flörtün ardından 10 Şubat 2006'da Paris'te sürpriz bir şekilde nişanlanıp dört gün sonra da Rotterdam'da aynı şekilde evlenen Gökhan-Siren Ertan Çarmıklı çiftinin 14 yıllık beraberliği son buluyor.
Bir süredir evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan Çarmıklı çiftinin bu durumuna benim gibi herkes aşina olduğu için yine gelip geçici bir durum sanılıyordu ama meğer bu seferki farklıymış!
Üstelik artık geri dönüş de yok.
Çünkü boşanma konusunda anlaşmışlar, hatta karşılıklı olarak boşanma protokolü bile imzalamışlar.

BOŞANMA DAVASI BU HAFTA AÇILIYOR

Protokolün içeriği hakkında çok bilgi sahibi olamadım ama çifte yakın sağlam bir kaynak, çok detay vermeden öyle büyük paraların el değiştirmediğini söyledi.
Her iki tarafın avukatlarının yürüttüğü görüşmeler sonucunda ortak bir paydada anlaşan eşler, itirazsız protokolü imzalamışlar.
Gökhan-Siren Ertan Çarmıklı çiftinin, bu hafta içinde boşanma davasını açacağını öğrendim. Protokol de imzalandığına göre, çift ilk duruşmada anlaşmalı olarak boşanacaktır. Ne diyelim; Allah ikisinin de yolunu açık etsin.

 • 2
 • 23
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Ekim 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Ekim 2015

Ayrılık acısı bir ay sürdü

KEREMCEM BİR KEZ DAHA AŞIK

Kalp kırılsa da sever! Keremcem, uzun süre flört ettiği Seda Güven'le geçen yıl evlenmişti. Paris'te nikah kıyan çiftin geçen ay boşanması herkesi şaşırtmıştı. Bir aydır ayrılık acısı çeken Keremcem'in kalbini yeni bir aşka açtığı iddia ediliyor.

BRANDROOM'DA SARMAŞ DOLAŞ

Kerem Cem , önceki gün aynı dizide rol aldığı Ezgi Asaroğlu ile samimi şekilde görüldü. Anadolu Yakası'ndaki Brandroom AVM 'deki Num Num adlı restoranda baş başa yemek yiyen ikili, ardından birbirlerine sarılmış vaziyette alışveriş yaptı.

 • 3
 • 23
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Ekim 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Ekim 2015

'Kız isteme olmadı'

Kıvanç Tatlıtuğ'un sevgilisi Başak Dizer, önceki gün Etiler'deydi. Kuaför çıkışı görüntülenen Dizer, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Son günlerde kız isteme haberleriyle gündeme gelen Başak Dizer, "Bunu ilk defa sizden duydum, yok öyle bir şey" dedi.

 • 4
 • 23
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Ekim 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Ekim 2015

Wilma Elles: Annelik işime engel değil

İkizlerini 2.5 ay önce kucağına alan Wilma Elles, Forum Fashion Week'te podyuma çıkacak.

Defile için heyecanlı olduğunu söyleyen Elles şöyle konuştu: "Ben bir anneyim. Ancak anne olmam işime engel değil. Modellik teklifi geldiğinde 7.5 aylık hamileydim. Organizasyonu, çocuklarımın da 2.5 aylık olacağını düşünerek kabul ettim. Kilolarımı kısa sürede verememekten endişe ettim ancak düzenli beslenmek ve iki çocuğumu da emzirmek formuma kısa sürede kavuşmamı sağladı. Kendime de güveniyorum."

 • 5
 • 23
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Ekim 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Ekim 2015

Ayrılığın sebebi Seda Güven çıktı

Berrak Tüzünataç ile Onur Tuna ayrılığının sebebi Seda Güven çıktı. Tüzünataç, 1 ay önce Keremcem'den boşanan Güven'le sevgilisinin kendisinden habersiz buluştuğunu öğrenince ilişkiyi bitirdi.

Genç kızların son dönemdeki sevgilisi Onur Tuna'nın aşk hayatı iyice karıştı... 'Filinta' dizisiyle yıldızı parlayan yakışıklı oyuncu, çekimler sırasında tanıştığı Berrak Tüzünataç'la yakınlaştı. Aşk defteri kabarık olan Tüzünataç ile Tuna'nın arkadaşlığı da kısa sürede aşka dönüştü.

GEÇEN HAFTA AYRILDILAR
Ancak ilişkileri uzun soluklu olmayan Berrak Tüzünataç ile Onur Tuna, geçtiğimiz hafta yollarını ayırdı. Herkes ayrılığın nedenini merak ederken Tuna'nın birkaç gün önce Seda Güven'le objektiflere yakalanması akılları karıştırdı. İkilinin yakın çevresine göre de Berrak Tüzünataç'ın Onur Tuna'dan ayrılma sebebi Güven'di... Dedikodulara göre Tüzünataç, Seda Güven ile Onur Tuna'nın kendisinden gizli gizli görüştüğünü öğrendi.

ADRES CADDEBOSTAN
İhanete uğradığını düşünen güzel oyuncu, Tuna ile yollarını ayırdı. Yaklaşık 1 ay önce 9 aylık eşi Keremcem'den boşanan Seda Güven'le Onur Tuna'nın tıpkı geçtiğimiz akşam gibi sık sık Caddebostan'da görülmesi ise dedikoduları alevlendirdi. Ancak Güven ile Tuna'nın yakın çevresine "Evet görüşüyoruz ama şu anda aramızda aşk gibi bir durum kesinlikle yok" dediği öğrenildi.

Kaynak: Takvim

 • 6
 • 23
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Ekim 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Ekim 2015

Emir Berke Zincidi isyan etti

Emir Berke Zincidi, 9'uncu yaş gününü başrol oynadığı dizinin çekimleri sırasında kutladı. Sürpriz partide keyifli dakikalar yaşayan küçük oyuncu, sette 'et krizi çıkardığı' iddiasına da yanıt verdi.

Sürpriz kutlamaya Emir Berke'nin annesi Sevgi Zincidi ile babası Berkant Zincidi de katıldı. Parti sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan çift, çocuklarının sette 'et krizi' çıkardığı iddiasına tepki gösterdi.

Sevgi ve Berkant Zincidi, oğullarının dizinin Bozburun'daki çekimleri sırasında set ekibine zorluk çıkardığı, her gün 110 km uzaklıkta yer alan bir restorandan et getirttiği iddiasının gerçeği yansıtmadığını söyledi.

"NEDEN BANA HAKARET EDİYORLAR?"

Konuyla ilgili yasal işlemleri başlattığını açıklayan Berkant Zincidi, "Şımarık, kaprisli bir çocuk gibi göstererek oğlumuzun başarısını köreltmeye çalışıyorlar. Son iki yılda yapılan sekizinci kötü haber bu. Artık Emir Berke büyüdü, sosyal medyayı kullanıyor. Olumsuz haberleri biz ondan saklıyorduk, ancak iPad'inden görmüş.

Bir gün hakkındaki bir yorumu gösterip 'Baba ben bu abiye ne yaptım, neden bana hakaret etmiş? Neden benim için yalan şeyler yazıyorlar?' diye sordu. O daha çocuk, böyle haberler yazılması çok yanlış" dedi.

"Lütfen benim çocuk olduğumu unutmasınlar" diyen Emir Berke de hakkındaki olumsuz haberlere üzüldüğünü söyledi: "Futbol oynayan, bale yapan yaşıtlarım var ama onlar için kimse kötü şeyler yazmıyor. Ben onlara ne yaptığımı bilmiyorum ama unutmasınlar ki ben daha çocuğum."

Kaynak: Hürriyet

 • 7
 • 23
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Ekim 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Ekim 2015

Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç'ın davetsiz misafiri

Balayı için Maldivler'de olan Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç, burada karşılaştıkları köpekbalığı ile selfie çekmeyi ihmal etmedi.

Şimdilerde Maldivler'de olan Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç'ın önceki gün davetsiz bir misafiri vardı.

Boluğur, köpekbalığı ile selfie çekip "Tutturdu selfie yapalım diye kıramadım" yazdı.

Murat Dalkılıç ise paylaştığı karenin altına şöyle yazdı: "Sen git baban gelsin diyecektim ama belki anlar diye demedim."

BİZE ULAŞIN