Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Kasım 2015

 • 1
 • 21
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Kasım 2015

Yılmaz Erdoğan'ın oğlu Rodin Barcelona'nın dikkatini çekti

Oyuncu Belçim Bilgin, yeni dizisinin provasından çıkarken görüntülendi. Rodin'in büyümesiyle dizi teklifini kabul ettiğini anlatan oyuncu, koyu bir Beşiktaş taraftarı olan oğlu için "Barcelona'nın altyapısından sorumlu ekip Beşiktaş spor Okulları'nı ziyaret etti. Rodin'in de ismini not aldılar. İnşallah altyapı için seçmelere çağırırlar" dedi.

Kaynak: Cadde

 • 2
 • 21
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Kasım 2015

Beyazıt Öztürk içini döktü

Ajda Pekkan ile Sinan Akçıl'ı buluşturan 'Süper Cumartesi' programına konuk olan ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, hakkında merak edilenler hakkında konuştu. Öztürk, özel hayatından da bahsetti.

İşte Beyazıt Öztürk'ün açıklamalarından satırbaşları...

"YAYIN ÖNCESİ KORKUDAN 10 DAKİKA UYUYORUM"

İlk kez yayına çıkıyor gibi heyecanlanıyorsun, değil mi?"

"Evet, o heyecan hep ilk günkü gibi olduğu için bütün bunlar yaşanıyor. Düşünün her sene 35 - 50 bölümden 800 bölüm program yapmışız. 800 programın her biri kendi içinde ilk programmış gibi... Çok heyecanlanıyorum. Beraber çalıştığımız arkadaşlar bilir. Yayından önce mutlaka 10 dakika uyurum. Uyku basar. Uyuma nedenim şu; hani çocukken yaramazlık yaptığımızda eve gidip hemen yatardık. Uyanınca geçsin diye... Korkudan uyuyorum. Hani programdan sonra her şey geçsin diye… Öyle yayına çıksam o heyecan beni sapan gibi gerilebilir. İlk alkışı duyana kadar bu böyle oluyor. Burası benim diyorsun. Beyaz Show'daki koltuğum ilk oturduğum koltuk mesela. Yeşil lambam aynı şekilde... Onlar programın vazgeçilmezi..."

"GELMEYENE GÖNÜL KOYAMAM"

"Tarkan programa gelmiyor ama ona gönül koymuyorum. Programa gelmeyen herkese gönül koyarsam bu piyasada kimse kalmaz. Küserek yapamayız. Eskiden programa benim abilerim geliyordu. Sonra yaşıtlarım geldi. Şimdi kardeşlerim geliyor" karşılığını verdi. Gelen konuklar arasında ilginç istekleri olanlar da elbette, çok mütevazı olanlar da var. Hepsi başımızın tacı. Mesela bir konuk, isim vermeyeceğim, kulisine duşakabin istemişti ama bunun mümkün olamayacağını kendisine ilettik" diye konuştu.

"YETER Kİ ANNEM ÜZÜLMESİN"

"Bu zamana kadar hayatıma giren isimler oldu. Her zaman karşımıza çıkan bir şey değil. Nadir çıktığı için kıymetli… Ben de seninkinden biraz daha nadirim... Biri olursa çıkar söylerim zaten... Bir ses geldi, bir tık bir şey oldu ama devamı gelmedi. Hayırlısıysa olsun zaten… Anneler bayağı benim evlenmemi istiyor. Annem karışmıyor desem inanmazlar ama gerçekten karışmıyor. Annem hep 'Mutlu ol yeter' diyor. Birkaç sevgilimi annemle tanıştırdım. Bazı şeylerin hayatta özel kalıyor olması gerek. 3 kişiyi annemle tanıştırdım. Ama kısmet işte…"

"EŞİM VİCDANLI VE MERHAMETLİ OLMALI"

"Birini seçiyormuşum gibi oluyor ama belki ben birini seçmeden biri beni seçer ama eşimin iyi yemek yapmasını isterim. Ben de iyi yemek yaparım. Özellikle pilav ve risottoyu iyi yaparım. Eşimin vicdanlı ve merhametli olması önemli… Mesela benim yüzüğümün içinde vicdan yazar. Eşim sevgili olmanın dışında anne olacak ileride... İyi anne olabilecek biri olması önemli... Ayrıca bakışının anlamlı olması, güzel bakması ve entelektüel olması önemli… Kim çıkacak karşıma merak ediyorum. Öyle büyük bir düğün hayalim de yok. Bir gün evlenirsem Özdemir Erdoğan'ın 'Kumsalda' ilk çalacağım şarkı olacak."

 • 3
 • 21
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Kasım 2015

'Tacımızı geri ver'

Kenan İmirzalıoğlu- Sinem Kobal çiftinin önceki gün keyifli başlayan gecesi olaylı bitti. Yaklaşık sekiz aydır birlikte olan çift, önceki akşam yakın dostları ile Asmalımescit'te bir meyhanede buluştu. Mekan çıkışı dar olan sokağa arabasını çağırtan İmirzalıoğlu, Kobal'la birlikte araca binerken çiçekçi çocuklar Kobal'ın saçına çiçekten bir saç taktı. Para isteyen çocuklar araba hareket edince sıkışma tehlikesi yaşadı. İmirzalıoğlu, kapıyı açarak çocukları uyardı. İmirzalıoğlu'nun şoförü dar alanda aracın sağ kapı ve aynasını sac levhaya sürtünce cipte maddi hasar oluştu. Bu sırada çocuklar "Tacımızı geri ver" diyerek cipin üstüne çıktı. Köşe başında aracını durduran İmirzalıoğlu, sevgilisi Sinem Kobal'dan istediği tacı camı açarak çocuklara geri verdi.

 • 4
 • 21
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Kasım 2015

Eski eşlerin nafaka kavgası

Efe Önbilgin'den birer çocukları olan Deniz Akkaya ile Duygu Hande Ekşi karşı karşıya! Ekşi, "Deniz'in kızı, benim oğlumdan iki kat fazla nafaka alıyor" diye mahkemeye başvurdu

'BİZE DE 7.400 TL'

Adamı Efe Önbilgin'in iki çocuğunun anneleri birbirine düştü. Kendi oğlu Can'a, Deniz Akkaya'nın kızı Ayşe'nin yarısı kadar nafaka ödendiğini öğrenen Duygu Hande Ekşi, nafakaların aynı seviyeye çekilmesi için mahkemeye başvuru yaptı. Ekşi, dilekçesinde Can'a 3.600 lira, Ayşe'ye ise 7.400 lira ödenmesinin çocuklar arasında ayrımcılığa neden olduğunu savundu.

'OĞLUM ETKİLENİR'

Nafaka konusundaki adaletsizliğin ortadan kaldırılmasını isteyen Ekşi, oğluna da Ayşe ile aynı nafakanın ödenmesini isteyip dilekçesinde şu ifadelere yer verdi: "Adaletsiz nafaka oğlumun psikolojisini ve gelecek yaşamını olumsuz etkilemektedir." Ekşi'nin yaptığı başvuru ile ilgili son kararı İstanbul Aile Mahkemesi, önümüzdeki günlerde verecek.

Deniz Akkaya, kızı Ayşe için 7.400 lira nafaka alıyor

Duygu Hande Ekşi, oğlu Can için 3.600 lira nafaka alıyor

 • 5
 • 21
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Kasım 2015

Hande Ataizi sete bebek odası yaptırdı

Hande Ataizi, yeni dizi çekimleri nedeniyle oğlundan uzak kalınca sete bebek odası istedi.

Hande Ataizi, çekim saatleri nedeniyle 1.5 yaşındaki oğlu Aslan Leon'dan uzak kaldı. Trafik yüzünden Nişantaşı'ndaki evi ile Ataköy'deki set arasında gidip gelmekten yoruldu. Bu sebeple kulisine çocuk odası istedi. Aslan Leon her gün annesi ve dadısıyla sete geliyor. Oyuncu, çekim arasında oğluyla ilgileniyor.

 • 6
 • 21
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Kasım 2015

Bebeğiyle ilk kez görüntülendi

Son olarak 'Kuzey Güney' dizisiyle ekranlara gelen Mustafa Avkıran, altı aylık oğlu Alaz'la ilk kez görüntülendi. Üstün Akmen'in cenaze törenine katılan oyuncu, eşi Övül Avkıran'la 23 yıllık evliliklerinden sonra 52 yaşında baba olmuştu.

Kaynak: Cadde

 • 7
 • 21
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 06 Kasım 2015

"O yakışıklılığın tek sahibi Gülben"

Erhan Çelik, konuk olduğu 'Hadi Be' programında samimi açıklamalarda bulundu.

Gülben Ergen'in de Periscope'tan takip ettiği yayında Erhan Çelik'in, kendisine sıkça yöneltilen 'Çok yakışıklı' yorumlarına "Sağ olsunlar ama o yakışıklılığın tek bir sahibi var. O da Gülben" sözleri takipçiler tarafından büyük beğeni topladı.

Çelik, ayrıca 'Habercilik ya da anchormanlik dışında bir projede yer almayı düşünüyor mu? sorusuna ise 'Televizyonculuk dönemimde belirli bir aşamadan sonra işin mutfak tarafında olmayı seçtim. Kamera arkasında olmayı seviyorum' sözleriyle cevap verdi.

BİZE ULAŞIN