Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar: 10 Eylül 2014

 • 1
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar: 10 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 10 Eylül 2014

"Bize gel, annem ikimize de bakar"

Burak Özçivit'ten sonra 'Aşk Sana Benzer' filmindeki partneri Fahriye Evcen'e de zatürree teşhisi kondu. Milas'taki çekimlerde üşüten ikili yorgan döşek yatıyor. Özçivit'in, telefonla geçmiş olsun dilediği Evcen'e, "Bize gel, annem ikimize de bakar" dediği öğrenildi.

 • 2
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar: 10 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 10 Eylül 2014

Çocukların tehlikeli oyunu

Beyoğlu'nda yine ünlü tacizi yaşandı. Doğa Rutkay ve Kerimcan Kamal'ın cipine asılan sokak çocukları, ölümün eşiğinden döndü.

Geçtiğimiz hafta nikah masasına oturan Doğa Rutkay ve Kerimcan Kamal, önceki akşam Beyoğlu'ndaki bir partiye katıldı. Partide yaklaşık 1 saat kalan ikili; çıkışta araçlarına binince kabus dolu anlar yaşadı. Etraflarını saran sokak çocuklarından oyuncu eşini koruyan Kamal, kendisinden para isteyen madde bağımlısı gençlere de 'hayır' cevabını verdi. Aracına binerek oradan uzaklaşmak isteyen Doğa Rutkay ile Kerimcan Kamal, sokak çocuklarının araçlarının etrafını bir anda sarması ile hareket edemedi. Aracın yan taraflarında bulunan ayaklıklara çıkan çocuklar, görevliler tarafından oradan güçlükle indirildi. Kerimcan Kamal ise aracını yavaş yavaş sürerek kötü bir kazanın meydana gelmesini de önlemiş oldu.

Kaynak: Takvim

 • 3
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar: 10 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 10 Eylül 2014

Merve Terim'den duygusal açıklama

6,5 aylık hamileyken dünyaya getirdiği bebeğinin hayatını nasıl değiştirdiğini anlatan Merve Terim Çetin, açıklamasıyla duygulandırdı.


Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin, 6,5 aylık hamileyken, 6 Haziran gecesi erken doğum yapmış ve oğlu Yaman'ı dünyaya getirmişti. Yaklaşık 90 gün erken doğan Yaman Bebek uzun süredir hastanede tedavi altındaydı. Merve Terim Çetin, Yaman bebeğin iyi olduğunu duyurdu.

Merve Terim Çetin güzel haberi böyle duyurdu:

ÖNCE ŞAŞIRIR SONRA KABULLENİRSİNİZ

"Başınıza gelmez dediğiniz her şey bir gün gelir, oluverir. Önce şaşırırsınız, sonra kabullenirsiniz. Sonra yeni bir Sabaha uyandığınızda yaşamak için umutla size sarılmaya çalışan, minicik bir bedeni kucağınıza tutuşturuverirler... İşte o zaman, hayatınızda o güne dek eksikliğini fark edemediğiniz, ama aslında sizi tam anlamıyla siz yapmaktan alıkoyan bir boşluğun kapandığını hissedersiniz.

Hayatınızda ilk defa, hayatın anlamına dair bu kadar büyük bir parçanın kopup yüreğinize yapıştığı duygusu benliğinizi sarar. Kendinizi asla buna hazırlayamazsınız. Bu sadece yaşayarak öğrenebileceğiniz şeylerdendir. Tam 75 gün sonra evimize geldik biz, uzun bir yoldan savaşarak geldik buralara, ayrı kaldığımız her gündüzün, her gecenin açısına birer çizik attık kalbimize, inandık, umutlandık, sabrettik, kahrolduk, mahvolduk, yorulduk, yorgunduk da ama sonunda kavuştuk mis kokulu, süt kokulu güzel oğlum artık bizimle uyuyor ve sabah gözlerini bize açıyor, Allah'ım sana şükürler olsun...

Bu süreç boyunca bizi tanımayan ama dualarına Yaman'ı katan ve bizlere destek olan herkese sonsuz teşekkürler, gelen her telefon, her ses bir nefes oldu karanlık günlerde, tam umudumu kaybetmişken Herkes oğlum için dua ediyor her şey güzel olacak diye dik durmaya çalıştık, Allah hepinizden razı olsun ve Rabbim kimseyi evladından ayırmasın...

Ayrı bir teşekkür de başucumdan ayrılmayan dostlarıma, acılar paylaştıkça azalıyor, sevinçler paylaştıkça çoğalıyor! Artık güzel günlerde görüşmek, kötü günleri geçmişte bırakmak tek dileğimiz hepinizi çok seviyoruz!"

 • 4
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar: 10 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 10 Eylül 2014

"Kızlarıma çok kırgınım"

Estetik ameliyatla yüzünü değiştiren Tuğba Altıntop, katıldığı programda Rafet El Roman'dan olan kızları Su ve Şevval'e kırgın olduğunu açıkladı. Altıntop, "Estetik de olsa ciddi bir ameliyattı. Rafet arayıp 'Geçmiş olsun' demedi. Kızlarıma gelecek olursak. 1.5 ay Türkiye'de tatil yaptılar, 1 saat yanıma gelmediler. Ben onların annesiyim. Kırıldım, çok üzüldüm, ağladım. Yüz yüze gelince onlara diyeceklerim var. Bir ayar yapacağım. Kızını dövmeyen dizini dövermiş." dedi.

"ALLAH'A HAVALE EDİYORUM"

Altıntop, "Eski eşiniz Rafet El Roman kendisinden 21 yaş küçük Ceren Kaplakaslan ile evlendi, kızlarınızın arası cici anneyle iyi. Kıskandınız mı?" sorusuna şu cevabı verdi: "Asla. Estetiği de bu yüzden yaptırdığım iddia edilebilir, ama doğru değil. Rafet'in anne-babası da kızlarıma 'Gidin annenizi görün' diyebilirdi. Alayına kırgınım. Hepsini Allah'a havale ediyorum."

 • 5
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar: 10 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 10 Eylül 2014

"Spor benim neyime"

Nurgül Yeşilçay, önceki gün oğlu Osman Nejat'la Akmerkez'deydi. Salaş tarzı ve gözaltındaki morluklarla dikkat çeken Yeşilçay, kilo aldığı için yapılan eleştirilere de yanıt verdi. Bunun kendi sorunu olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, "Kilo aldıysam ben aldım, kime ne? Ben spor da yapmayacağım hatta. Spor benim neyime!" diyerek de eleştirilere sert çıktı.

 • 6
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar: 10 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 10 Eylül 2014

"Anne olmayan konuşmasın"

"Erotik klipler yasaklansın" diye RTÜK'e şikayette bulunan Niran Ünsal, Gülşen ve Bengü'ye yüklendi: "Gülşen hakkımda 'muhafazakar sanatçılar hadi yandan' demiş. Bengü de 'gelenek görenekten' bahsediyor. Sonra elmaların içinde bikiniyle klip çekiyor. Bu kadınlar önce bir anne olsun sonra konuşalım."

 • 7
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar: 10 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 10 Eylül 2014

Bir çift ayakkabıya 3 bin lira ödedi

Pınar Altuğ, önceki gün lüksün merkezi Nişantaşı'nda alışverişteydi. Ünlü oyuncu, bir çift ayakkabıya 3 bin lira ödedi. Altuğ, vitrininde 200 bin lira yatan mağazadan havasını ata ata çıkış yaptı.

Türklerin alışveriş ve lüks tutkusunu fark eden birbirinden ünlü mağazalar, İstanbul'un sosyetik semti Nişantaşı'nda birbiri ardına mağaza açtı. Özellikle kadınların servet ödeyerek gösteriş yarışına girdiği bu mağazalardan Christian Louboutin'e önceki gün giden bir isim de Pınar Altuğ Atacan'dı. Dünyanın en ünlü ayakkabı markasının tutkunu olan güzel oyuncu, mağazada sadece 5 dakika kaldı. Bir çift ayakkabı için gözünü kırpmadan 3 bin lira yani asgari ücretle çalışan bir işçinin maaşının 3 katını ödeyen Altuğ, mağazadan çıkarken oldukça havalıydı. Ayakkabıların 2 bin ile 5 bin, çantaların ise 2 bin 500 ise 8 bin arasındaki ücretlerle satıldığı Christian Louboutin'in vitrinindeki ürünlerin toplam fiyatı bile mücevher mağazalarıyla aynı değerde.

BİZE ULAŞIN