;

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Kenan Bal sokak ortasında evlendi

Oyuncu Kenan Bal (63), yaklaşık 10 ay önce tanıştığı felsefe öğretmeni Işıl Kaçar (40) ile dün akşam Balıkesir'de evlendi.

Sürpriz nikah Balıkesir-Altınoluk’taki bir sokağın ortasında gerçekleşti. Kenan Bal, "Işıl ile sokakta, bir dut ağacının altında tanışmıştık. Tam o noktada evlendik" dedi. Çift balayını Kazdağları'nda geçirecek.

Kaynak: POSTA

 • 2
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Hadise aradığı aşkı buldu

Güzel şarkıcı, sonunda aşkı buldu. Hadise daha önce Şeyda Coşkun ve Deniz Akkaya ile birlikte olan Ozan Çelik ile felekten bir gece yaşadı.

Hayatında kimsenin olmamasından sürekli dert yanan Hadise, sonunda aradığı aşkı buldu. Güzel şarkıcı, önceki gece çapkın işadamı Ozan Çelik ile birlikte romantik anlar yaşadı. Yaşam koçu Şeyda Coşkun'la yaşadığı aşkla magazin dünyasında adını duyuran Çelik, daha sonra da Deniz Akkaya ile birlikte olmuştu.

HADİSE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ÖPÜCÜK YAĞMURU
Yaklaşık 1 aydır görüştükleri öğrenilen Hadise ile İzmirli işadamı, önceki akşam Ulus Sunset'te baş başa yemek yedi. Medyasokagi.com'un haberine göre ikili, gece ise Albüm adlı mekanda eğlendi. Mekana ayrı ayrı gelen Hadise ve Çelik, özel locada eğlenirken işadamının korumaları mekanda kuş uçurtmadı. Sarmaş dolaş dans eden aşıklardan Hadise'nin Çelik'i öpücüklere boğması dikkatlerden kaçmadı. İkili mekandan ayrı ayrı çıkmayı tercih etti.

İzmir Aliağa'daki Çelikler Hurdacılık'ın sahibi olan Ozan Çelik, Deniz Akkaya aşkıyla da magazin sayfalarında sık sık yer almıştı.

Ozan Çelik'in ilk gözağrısı yaşam koçu Şeyda Coşkun'du. Adını bu aşkla duyuran işadamının, her yerde koruma ordusuyla gezmesi ise olay yaratmıştı.

Kaynak: TAKVİM

 • 3
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Russell Crowe ile Cem Yılmaz yemekte buluştu

Hollywood'un ünlü yıldızı Russell Crowe, Cem Yılmaz'la akşam yemeği yedi. Crowe, Twitter'dan Cem Yılmaz'la ilgili tweet'ler attı.

Çanakkale savaşına katılan Anzaklar'la ilgili filminin ön hazırlık çalışmaları için Türkiye 'de bulunan Avustralyalı aktör Russell Crowe, dün akşam saatlerinde Cem Yılmaz'la birlikte yemek yedi.

Yılmaz’ın çok eğlenceli biri olduğunu ifade eden ünlü aktör, attığı tweet’lerde ünlü komedyene Jem ve Shem diye hitap etti. Crowe, bir başka tweet’inde ise “Having dinner with Jem Yilmaz, he keeps stealing my fork Cakal!!!”, “Jem Yılmaz’la akşam yemeğindeyim, çakal çatalımı alıyor” ifadesini kullandı.   

 • 4
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

06 çek kenara!
ATV'nin reyting rekortmeni dizisi 'Karadayı'nın oyuncuları, hafta sonunda Asmalımescit'teki Nar Pera'da düzenlenen bir doğum günü partisinde bir araya geldi.

KOREL'DEN DANS ŞOV
Set çıkışı mekana giden oyunculardan Bergüzar Korel'in dansları geceye damga vurdu. Partiye katılanlar arasında yer alan yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, partiden ilk ayrılan isim oldu. Ankaralı oyuncu mekandan, yeni aldığı '06' plakalı vip minübüsüyle ayrıldı. İmirzalıoğlu'nun lüks aracı da ilk kez görüntülenmiş oldu.

 • 5
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Zehra gezmeye doymuyor!
Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra, önceki akşam Bebek'teydi. Son günlerde sürekli popüler mekanlarda objektiflere takılan Zehra, geceye Nişantaşı'ndaki Limoncello'da devam etti. Zehra'nın çıkışta hayli alkollü olduğu görüldü.

ZEHRA ÇİLİNGİROĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 6
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Şubat'ta söz var Mayıs'ta düğün
Kenan Doğulu-Beren Saat çiftinin 2 yıllık ilişkisi nihayet resmiyet kazanıyor. Şubat'ta Beren ailesinden istenecek, Mayıs ayında ise nikah var!

BEREN SAAT - KENAN DOĞULU ÇİFTİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN! 

İŞTE DETAYLAR
Kenan Doğulu, iki yıl sonra tıpkı şarkısında olduğu gibi 'Hatunumu Buldum Ben' dedi! Beren Saat-Kenan Doğulu çifti, herkesin merakla beklediği evlilik tarihi için karar verdi. İşte çiftin evlilik planının detayları: Ünlü popçu, Şubat ayında sevgilisinin ailesinin kapısını çalıp Saat'i isteyecek.

BALAYI ABD'DE
Zaten birbirini tanıyan aileler, aynı gün yüzük takacak, böylece ilk resmi adım atılmış olacak. Mayıs ayında ise adetlere uygun şekilde bir kına gecesi düzenlenip ardından da görkemli bir düğün yapılacak. Çift balayını ise ABD'de; Kenan Doğulu'nun geçtiğimiz günlerde aldığı yeni evde geçirmeyi planlıyor.

TARİHE DİKKAT!
Yüzüklerin takılacağı Şubat ayı; Beren Saat'in doğduğu ay. Şubat'ta Beren, 30 yaşına girecek. Evlilik tarihi olarak seçilen Mayıs ise Kenan'ın doğduğu ay. Doğulu da Mayıs'ta 40 yaşına giriyor.

 • 7
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ahu Tuğba ölüm tehdidi alıyor

Akciğer nakli olacağı konuşulan ve son olarak Altın Portakal'da ayağını kıran oyuncu Ahu Tuğba, ölüm tehdidi aldığını söyleyip Alanya Cumhuriyet Savcılığı’na başvurdu. Tuğba, şikayetin sebebini ise şöyle anlattı: "Çöp dökmek için dışarı çıkmıştım. Adını vermek istemediğim bir şahıs küfür edip tehditler savurdu."

Kaynak: Akşam

BİZE ULAŞIN