Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar: 12 Ekim 2014

 • 1
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Ekim 2014

Meltem Cumbul'un eski eşi evlendi

Oyuncu Meltem Cumbul'la evliliği ve ayrılığıyla basında yer alan Alican Özbaş, dün yıllarca aynı sınıfı paylaştığı üniversite arkadaşı Chantal Schleiffer ile Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde dünya evine girdi.

Kuşadası'ndaki İmbat ve Blue Sky İnternational otellerinin sahibi Erol Özbaş'ın oğlu 29 yaşındaki Alican Özbaş ile İsviçre'de uzun yıllar aynı sınıfı paylaştığı üniversite arkadaşı 29 yaşındaki Chantal Schleiffer, İmbat Otel'de düzenlenen düğünle evlendi.

Meltem Cumbul ile iki yıl önceki evliliği uzun süre magazin sayfalarında yer alan Alican Özbaş'ın, Chantal Schleiffer ile okul bittikten sonra uzun süre görüşmediği, geçen yaz başında Miami'de tatilde tekrar karşılaşarak yakınlaştığı öğrenildi.

Miami tatili sonrası da görüşen ve evlenme kararı alan ikilinin düğününe basın mensupları alınmadı. Mütevazi hareketleriyle dikkat çeken Schleiffer'ın mutluluğu gözlerinden okundu. Baba Erol Özbaş'ın, düğününde misafirler ile tek tek ilgilendiği görüldü.

 • 2
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Ekim 2014

Hülya Avşar jönünü seçti

Yıllar önce "Türkiye'de jön yok" sözüyle tartışma yaratan Hülya Avşar, 51'inci yaş günü partisine jön olarak hayranlığını belirttiği oyuncu Ali Aksöz'le birlikte gitti.

Hülya Avşar 51'inci yaş gününü önceki akşam İstanbul Yeniköy sahilindeki bir restoranda verdiği davetle kutladı. Aile arasında yapılan doğum günü partisine Avşar'ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu, kızı Zehra ve kardeşi Helin Avşar da katıldı. Yıllar önce 'Türkiye'de jön yok' diyerek ortaya attığı ses getiren iddiasından birkaç ay önce oyuncu Ali Aksöz'e övgüler yağdırarak "Demek ki Türkiye'de jön varmış" diyerek dönen Avşar Kızı'nın sözlerine Aksöz bir jestle karşılık verdi. Oyuncu Ali Aksöz, Hülya Avşar'ın yaş günü partisine katıldı. Hatta ikili partiye birlikte geldi ve gazetecilere samimi pozlar verdi. Mekandan erken ayrılan Aksöz'ü kapıya kadar uğurlayan Avşar Kızı "Çağatay Ulusoy'u da çok beğeniyorum. Ali de onun kadar iyi bir oyuncu" dedi. Aksöz gazetecilerin önünde kısa bir sohbet sonrası bir taksiye binerek mekandan ayrıldı."

"KAYA'YA TORPİL"E CEVAP
Avşar daha sonra Kaya Çilingiroğlu'nu işe almaları için TRT'ye baskı yaptığı yönündeki iddialara cevap verdi. Avşar Kızı, "Saçma sapan haberler. Ayrıca ben neden Kaya'ya iş arayayım böyle bir komedi olabilir mi? Ben öyle mafya falan da değilim" dedi.

 • 3
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Ekim 2014

Başak Parlak trafiği kilitledi

Oyuncu Başak Parlak, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda bir kuaförde mini eteğinin azizliğine uğradı. Yol kenarındaki kuaförün cam kenarına oturan oyuncu verdiği frikikle trafiğin aksamasına neden oldu. Vermiş olduğu frikiği fark eden oyuncu durumu toparlamak için hemen masa değiştirmek istedi.

 • 4
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Ekim 2014

Kenan Doğulu ile Beren Saat'e Sezen Aksu'dan kötü haber

Evlendikten sonra Kanlıca'ya taşınıp Sezen Aksu'ya komşu olan Kenan Doğulu ve Beren Saat'in keyfi kaçtı. İddiaya göre huzursuzluğun nedeni, Aksu'nun kendi yalısını restorana çevirme planları yapması.

Kenan Doğulu, Beren Saat'le evlendikten sonra Arnavutköy'deki stüdyo olarak da kullandığı evinden çıktı, Sezen Aksu'nun yaşadığı yalının bitişiğine taşındı. Ancak gelen haberlere göre bu komşuluk kısa sürecek. Çünkü Aksu, yalıdan taşınmayı ve orayı restorana çevirmeyi düşünüyor.

Bu dedikodu, yeni evli çiftin huzurunu kaçırmaya yetti. Çünkü iki yalının bahçesi, birbirinden sadece kısa bir parmaklıkla ayrılıyor. Oraya restoran açılması durumunda, Kenan Doğulu ve Beren Saat için Boğaz'a karşı bahçe keyfi yapmak hayal olacak.

 • 5
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Ekim 2014

Oğlunu da alıp baba evine gitti

Kısa bir süre önce ikinci bebeğine hamile olduğu duyurulan Prens William'ın karısı Kate Middleton, oğlu Prens George'u da alıp anne ve babasının evine sığındı.

Yaklaşık 10 haftalık hamile olan Kate Middleton'ın ailesinin yanına gitmesinin nedeni ise hayatını zindana çeviren doğum öncesi hastalığı. İlk bebeği Prens George'a hamileyken de yaşadığı hyperemesis gravidarum adlı rahatsızlık yine Middleton'ın yakasını bırakmadı. Tedavisi süren Middleton, annesi Carole ve babası Michael'ın Berkshire, Bucklebery'deki evine gitti. Aileye yakın bir kaynak Middleton'ın yoğun mide bulantısı ve kusma ile seyreden hastalığı nedeniyle zor günler yaşadığını ve bu dönemi kamuoyunun gözünden uzakta ailesiyle birlikte geçirmek istediğini söyledi. Yine aynı kaynak ilk hamileliğinde hastanede tedavi gören Kate Middleton'ın bu kez tedavisini baba evinde geçireceğini ve böylece oğlunun bakımı konusunda annesinden de yardım alacağını belirtti. Prens George'un bakımını ise İspanyol dadısı Maria ile birlikte anneannesi Carole Middleton'ın üstlendiği belirtildi.

 • 6
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Ekim 2014

Cem Yılmaz'a gurbetçi tokadı

Son filmiyle büyük hüsrana uğrayan Cem Yılmaz, ABD turnesinde de şok yaşadı. Amerika'daki Türkler, ünlü komedyenin şovuna ilgi göstermedi.

Pek Yakında adlı sinema filmiyle gişede büyük bir başarısızlığa imza atan Cem Yılmaz, STANDARTCY adlı gösterisi için Amerika turnesine çıktı. New York'taki Lincon Center'daki 2738 kişilik salonda 1800 kişiye gösteri yapan ünlü komedyen, New Jersey'de de 2700 kişilik salonda 1300 kişinin karşısına çıktı. Yılmaz, bir hüsran da Washington'da yaşadı. Buradaki 1847 kişilik salona sadece 1150 kişi geldi. Ünlü şovmen, Boston'daki 2700 kapasiteli salonu sadece bin kişinin doldurması üzerine bir kez daha yıkıldı. Turnenin son durağı Miami'de de Cem Yılmaz'ı kötü son bekliyor. Yarın yapacağı gösteride 2705 kişilik salonda sadece 1000 bilet satılması Yılmaz'ı kahretti. Gösterinin bilet fiyatları ise 117.5, 146.5 ve 175.5 dolar olarak belirlenmişti.

Kaynak: Takvim

 • 7
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Ekim 2014

Dilara Öztunç'tan eski sevgilisine ağır sözler

Ünlü oyuncu Dilara Öztunç, ayrıldığı pırlantacı sevgilisi Ersan Koç için "Adam olmak öyle kolay değildir. Tanrım tüm kadınları adam sahibi yapsın, erkekçik sahibi değil" yorumunu yaptı.

Ünlülerin pırlantacısı Ersan Koç ile oyuncu Dilara Öztunç, evliliğe giden ilişkilerini sürpriz bir kararla noktaladı. Sık sık pahalı tatillere çıkan çift, ayrılık sonrası sosyal medya hesaplarından paylaştıkları birlikte oldukları tüm fotoğraflarını sildi.

Kendisini sosyal sorumluluk projelerine adayan Öztunç, Koç'un ardından zehir zemberek sözler kaleme almaya başladı.

Ayrılık sonrası yanında olan arkadaşlarına teşekkür eden Öztunç, paylaştığı özellikle sitem dolu şu sözlerle dikkat çekti: "Yüreği güçlü erkek erkektir, kollarını şişirmiş olan değil! Erkek çınar gibidir, gölgesinde güven duyarsın, kavuramaz güneş seni. Erkek dediğin erkek gibidir. Duruşu bakışı konuşması ağırdır, erkek karizmadır yaklaşmaya çekinirsin. Kollarının altına sığabildiysen farklısındır sen, sen özel olansındır. Kocaman yürekliyse o erkek işte o zaman nedir? Adamdır. Adam olmak öyle kolay değildir; vicdan gerekir, saygı gerekir. İçi boştan dolu olmaz! Bir kadın bebeği olana kadar yalnızdır. Bebeği olduysa 'adam' olanla tanışmıştır. Tanrım tüm kadınları, tüm anneleri adam sahibi yapsın, erkekçik sahibi değil. Amin."

BİZE ULAŞIN