Magazin gündeminden başlıklar: 12 Mayıs 2014

 • 1
 • 35
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Mayıs 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Mayıs 2014
'Çekil'

Oyuncu çift Gamze Topuz ile Ümit Kantarcılar, Etiler Akmerkez çıkışı öpüşürken görüntülenince panik yaşadı. Topuz, sevgilisini "Çekil!" diye iterek hızla yürümeye başladı.
 • 2
 • 35
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Mayıs 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Mayıs 2014
Sürpriz aşk ilk kez görüntülendi

Oyuncu Melisa Sözen ile geçtiğimiz yıl Roma'da dünyaevine giren ancak evliliğini sadece beş ay sürdürebilen Alican Yücesoy, yeni bir aşka yelken açtı. 'İntikam' dizisindeki rol arkadaşı Ezgi Eyüboğlu aşk yaşamaya başlayan Yücesoy, gazetecilerin sorularını geçiştirdi.
 • 3
 • 35
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Mayıs 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Mayıs 2014
Cem Yılmaz'dan Ahu Yağtu'ya Anneler Günü hediyesi

'Annelerin hakkı ödenmez ama kıymeti bilinebilir' diyen Cem Yılmaz, boşansa da oğlunun annesi Ahu Yağtu için Anneler Günü hediyesi aldı.

Türkiye'nin en sevilen komedyenlerinden Cem Yılmaz, dün bir kez daha centilmenliğini gösterdi. Twitter hesabından Anneler Günü mesajı yayınlayan Yılmaz, şunları yazdı: "Annelerin hakkı ödenmez ama kıymeti bilinebilir." Yazdığı yazının da hakkını veren Cem Yılmaz, önceki gün Nişantaşı'nda alışveriş turuna çıktı. Ünlü komedyen, boşanmış olmasına rağmen Ahu Yağtu'ya Anneler Günü armağanı aldı.

Girdiği mağazada uzun süre kalan Yılmaz, eski eşi için ünlü bir markadan çanta satın aldı. Yılmaz, annesi Sabahat Hanım ve Tolga Çevik'le evliliğinden 2 çocuğu bulunan kız kardeşi Özge için de Anneler Günü hediyesi almayı ihmal etmedi. Çıkışta her zamanki gibi suskunluğunu koruyan ünlü komedyen, desenli montu ve kolyesiyle de dikkat çekti. Bu arada bir yandan "Pek Yakında" filminin hazırlıklarıyla uğraşan Cem Yılmaz'ın dün de hediyesini vermek için Ahu Yağtu ile buluştuğu ve eski eşinin Anneler Günü'nü oğlu Kemal'le birlikte kutladığı öğrenildi.

KILICINI KUŞANDI!
Her zamanki gibi siyah tişört ve pantalondan vazgeçmeyen ünlü komedyenin kolyesindeki ve son dönemde merak sardığı kılıç figürü ise gözden kaçmadı.

Dostça ayrılmayı başaran Ahu Yağtu ile Cem Yılmaz, oğulları Kemal için de bir araya gelmeyi ihmal etmiyor.

Kaynak: Takvim
 • 4
 • 35
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Mayıs 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Mayıs 2014
Zehra Çilingiroğlu podyumda

Birbirinden ünlü babalar ve kızları, Çaba Derneği için modellik sınavından geçti.

Ünlü babalar ve kızları, bir yardım projesi için podyuma çıktı. ÇABA Derneği'nin Florya'daki çocuk binasının yenilenmesine katkıda bulunmak için düzenlenen defileye ilgi büyüktü.

Zehra ve Kaya Çilingiroğlu, İdil ile Önder Fırat ile Melisa ile Eren Tapan gibi isimler podyumdaki tavırlarıyla profesyonel modelleri aratmadı.

Podyumdaki ilk deneyimini yaşayan Zehra Çilingiroğlu, oldukça heyecanlıydı. Düşmemek için yüksek topuklu bir ayakkabı giymeyen 17 yaşındaki Zehra, güzelliği ve uzun boyuyla "Boynuz kulağı geçti" dedirtti.

Kaynak: Takvim
 • 5
 • 35
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Mayıs 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Mayıs 2014
"Doğum sonrası ev yolunda"

Nil Karaibrahimgil, eşi Serdar Erener ve geçen hafta dünyaya gelen oğulları Aziz Arif'le çekilen bu fotoğrafını "Baba oğul önde ben arkada. Doğum sonrası ev yolunda" notuyla Instagram'da paylaştı.
 • 6
 • 35
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Mayıs 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Mayıs 2014
3 kuşak alışveriş turunda

Oyuncu Beren Saat, önceki gün alışveriş için Zorlu Center'daydı. Saat, annesi Ayla Saat ve anneannesi Habibe Dikmen ile birlikte önce mağazaları dolaştı, ardından herp birlikte yenilen akşam yemeğinin ardından AVM'den ayrıldı.
 • 7
 • 35
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Mayıs 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Mayıs 2014
Demet Akalın'dan duygusal mektup

Anne olarak ilk Anneler Günü'nü kutlayan Demet Akalın, 3 aylık kızı Hira'ya yazdığı duygusal mektubunu paylaştı.

Tüm duygu ve düşüncelerini Esin Övet'e verdiği röportajında belirten Akalın, "Sana bir kardeş düşüncesine bile sıcak bakmaya başladım. Hemde çok kısa zamanda..." sözüyle de müjde verdi.

ÇOCUK AYAK BAĞI OLACAK GİBİ GELİYORDU
Ah lokum kızım. Senin keyfinin daha yeni çıkarıyorum. İlk Anneler Günü'mü kutlayacağım. Umuyorum baban bizi güzel bir tatile götürür. Öyle güzel duygular içindeyim ki, herkes "Kucağına alınca anlayacaksın hayatın değişecek" derdi. Bende "Hayatımdan memnunum" derdim. Çocuk ayak bağı olacak gibi geliyordu. Yemeğe gittiğimizde ellerindeki telefonla evdeki kameraya bakan arkadaşlarım vardı.

"Ne büyütüyorsunuz? Dadısı, anneannesi başında" diyerek çok kızardım, anlamazdım. Tıpkı seninde doğduğunda da anlamadığım gibi. Sen 6 günlükken hastaneye gittiğimizde seni sadece altında bir bezle 12 saat bir ışığın altında yatırdıklarında her şey değişti.

BEN ANNE OLDUM
Dayanamam ki senin ağlamana. Düşün o gece yoğun bakımın önünde seni beklediğim anları. Hem sevgi, hem sorumluluk hem "Ya bir şey olursa" korkusuyla yaşadığım duygu karmaşasında korkuyorum, panikliyordum ama ondan sonra "Ben anne oldum" dedim. Oysa ki ilk günler serumlarla yatarken "Allah'ım ne olur gitsin benden" diye düşünüyordum.

KİLO VERMESEYDİM BELKİ UNUTMAZDIM ACILARI
Hastalık gibi geliyordu benim yaşadığım. Sana hamileyken o sıkıntıları çekerken senin farkında bile değildim. Kucağıma aldığım an her şey bitti. Unuttum sana yaşadığım her acıyı, sıkıntıyı. Tamam kilo vermeseydim belki bu acıyı unutamazdım ama verdim kiloları.

RESMEN BİR ÇOCUK DÜŞMANIYDIM
Böyle konuştuğuma bakma ben resmen bir çocuk düşmanıydım. Uçağa bindiğimde yerimi değiştirirdim, hostese şikayet ederdim yemek masalarında delirirdim. Çocuklu kişilere "Bunlar ne sorumsuz insanlar çocuklar böyle bırakılır mı?" diye söylenirdim. Şimdi "Ay yazdık kaç aylık. Ben çantadan ona bir şey vereyim" diyorum.

TAM 33 KİLO ALDIM
Doktor uyarmadı beni. Hemen her şeyi yiyordum. Oysa hamurum ekmeğin sana hiç faydası yokmuş. Bilsem yer miydim Hiram? Tam 33 kilo aldım kızım ama bak şimdi fıstık gibi oldum. Sen göğsümde yatınca her şeyi unutuyorum.

BEN İYİCE PSİKOPATA BAĞLADIM
Anlayacağın kızım ben iyice psikopat oldum. Seni bir an olsun bırakmak istemiyorum. 2 gün önce hastalandın sürekli kusuyordun. Kimin kucağına gitsen ağlıyordun ama bana gelince ağlaman ve kusman duruyordu. Bana "bırakma beni anne" diyordun. O gün tüm işlerimi iptal ettim.

SEN BENİM GİBİ OLMAYACAKSIN
Bana kalsa seni hiç yanımdan ayırmayacağım. Konserlere, çekimlere seni yanımda götürmek istiyorum ama baban izin vermiyor. Senin ilk fotoğrafını paylaştım ona da izin vermiyordu. Babanın doğum gününde seni paylaştım herkesle. Sen ünlü bir annenin kızısın Hira. Ama biliyorum sen benim gibi olmayacaksın. Belki hoşlanmayacaksın bu durumdan ama ben böyle bir yaşamı seçtim. Her duygumu paylaştım, seni de bol bol gösteriyorum.

SENİN KARŞILIĞIN YOK
Bu mektubu okuduğunda benim gibi çocuk düşmanı birinin "İyi ki çocuk yapmışım" dediğimi bilmeni isterim. Sahne mutluluğu para kazanma zevki hiçbir şeyin önemi yok. Senin karşılığın yok.

EN KISA ZAMANDA KARDEŞ GELEBİLİR
Sevdiğim adamı mutlu etmek için "Tamam" dedim ama şimdi "İyi ki yapmışım iyi ki aldırmamışım" diyorum babana. Babanı da seni de çok seviyorum. Laf aramızda sana bir kardeş düşüncesine bile sıcak bakmaya başladım. Hemde çok kısa zamanda..."
BİZE ULAŞIN