Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar: 13 Ekim 2014

 • 1
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Ekim 2014

Var mı yok mu?

Botoks yaptırdığı haberleriyle gündeme gelen Bengü, önceki akşam Arnavutköy'deydi. Gazetecilerin yeni görünümüyle ilgili sorularına bozulan popçu, "Sizce öyle mi görünüyor? Bir şey yaptırmadım" dedi.

 • 2
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Ekim 2014

Dilara Öztunç'tan eski sevgilisine ağır sözler

Ünlü oyuncu Dilara Öztunç, ayrıldığı pırlantacı sevgilisi Ersan Koç için "Adam olmak öyle kolay değildir. Tanrım tüm kadınları adam sahibi yapsın, erkekçik sahibi değil" yorumunu yaptı.

Ünlülerin pırlantacısı Ersan Koç ile oyuncu Dilara Öztunç, evliliğe giden ilişkilerini sürpriz bir kararla noktaladı. Sık sık pahalı tatillere çıkan çift, ayrılık sonrası sosyal medya hesaplarından paylaştıkları birlikte oldukları tüm fotoğraflarını sildi.

Kendisini sosyal sorumluluk projelerine adayan Öztunç, Koç'un ardından zehir zemberek sözler kaleme almaya başladı.

Ayrılık sonrası yanında olan arkadaşlarına teşekkür eden Öztunç, paylaştığı özellikle sitem dolu şu sözlerle dikkat çekti: "Yüreği güçlü erkek erkektir, kollarını şişirmiş olan değil! Erkek çınar gibidir, gölgesinde güven duyarsın, kavuramaz güneş seni. Erkek dediğin erkek gibidir. Duruşu bakışı konuşması ağırdır, erkek karizmadır yaklaşmaya çekinirsin. Kollarının altına sığabildiysen farklısındır sen, sen özel olansındır. Kocaman yürekliyse o erkek işte o zaman nedir? Adamdır. Adam olmak öyle kolay değildir; vicdan gerekir, saygı gerekir. İçi boştan dolu olmaz! Bir kadın bebeği olana kadar yalnızdır. Bebeği olduysa 'adam' olanla tanışmıştır. Tanrım tüm kadınları, tüm anneleri adam sahibi yapsın, erkekçik sahibi değil. Amin."

 • 3
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Ekim 2014

"Halit böyle ortamları sevmez"

Reyting rekorları kıran Karadayı dizisinin Hakime Feride'si Bergüzar Korel, önceki akşam dizi ekibiyle birlikte Nişantaşı Sess'teydi. "Set bitince ekipçe eğlenmeye geldik" diyen oyuncu, Halit Ergenç'in neden kendisine eşlik etmediği sorusuna, "Halit böyle ortamları sevmez" yanıtını verdi.

 • 4
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Ekim 2014

Ivana Sert davası sonuçlandı

Yargıtay 2. Hukuk Dairesi, Yurdal Sert ve Ivana Sert'in boşanma davasında mahkemenin verdiği tazminat kararını onadı. Eski eşinden 7 milyon lira talep eden Ivana Sert, 400 bin lira alacak.

Sert çiftinin olaylı ayrılığında ilk davayı Yurdal Sert açtı. 2011'de İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvuran işadamı, 7 yıllık eşi Ivana Sert'ten boşanmayı ve oğulları Kayon Ateş'in velayetini talep etti. Yurdal Sert, "şiddetli geçimsizlik ve haysiyetsiz hayat sürme" iddialarıyla açtığı davada ayrıca eşinin Hatem Yavuz'la aşk yaşadığını iddia ederek 1 milyon lira tazminat istedi.

Karşı dava açan Ivana Sert ise evlilik birliğinin sarsılmasında kusurlu kişinin Yurdal Sert olduğunu öne sürdü. Yurdal Sert'in kendisine iftira attığını iddia eden Ivana Sert, Bodrum, Mecidiyeköy, Beykoz'daki taşınmazları ve banka hesaplarının yarısı ile 11 lüks araç ve motosikletlere tedbir konulmasını istedi. Oğlunun velayetini de isteyen Sert, ayrıca aylık 100 bin lira "yoksulluk nafakası", oğlu için aylık 50 bin lira "iştirak nafakası" ve 5 milyon lira maddi, 2 milyon lira manevi olmak üzere 7 milyon lira tazminat talep etti.

Davanın 10'uncu duruşmasında İstanbul Aile Mahkemesi, çiftin boşanmasına, oğulları Kanyon Ateş'in velayetinin de annesine verilmesine hükmetti. Ivana Sert'in aylık 100 bin liralık yoksulluk nafakası talebini reddeden mahkeme, toplam 400 bin lira tazminat ve oğluna da aylık 5 bin lira iştirak nafakası ödenmesine karar verdi.

Ivana Sert, 400 bin liralık tazminatı az bulunca kararı Yargıtay'a taşıdı. Sert, "Eşim tarafından aldatıldım. Sosyal, psikolojik ve manevi şiddet gördüm. Eşimin zinası ispatlandı. Onun bu tutumu nedeniyle sağlığım ve ruhsal bütünlüğüm ağır zarar gördü. Toplum önünde küçük düştüm" diyerek mahkeme kararına itiraz etti. Ancak Yargıtay, boşanma ve 400 bin liralık tazminat kararını onadı.

Kaynak: Hürriyet

 • 5
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Ekim 2014

Asena depara kalktı

Futbolcu Caner Erkin'in stilist eşi Asena Erkin, önceki gece tek başına eğlence turuna çıktı. Derin yırtmacıyla dikkat çeken Asena'nın son durağı Nişantaşı Sess oldu. Mekandan kulağında telefonla çıkan Erkin, keyifsizdi. Objektiflere her zaman pozlar veren Asena Erkin'in bu kez koşarak mekandan kaçması herkesi şaşırttı.

Kaynak: Takvim

 • 6
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Ekim 2014

Süreyya Yalçın eski aşkını tamamen sildi

Süreyya Yalçın, eski sevgilisi Tugay Gökkaya'nın hatıralarını siliyor. Miami'deki evinde tadilat yaptıran ikoncan, eski eşyalarını da çöpe attı. Yalçın'ın cebinden şimdilik 70 bin dolar çıktı.

Sosyetik güzel Süreyya Yalçın, hayatında yeni bir sayfa açıyor. 2010 yılında aşk yaşamaya başladığı Tugay Gökkaya'dan geçtiğimiz aylarda ayrılan Yalçın, eski aşkıyla birçok anısının olduğu Miami'deki evini tadilata soktu. ABD'ye gittiği dönemde Gökkaya ile birlikte yaşadığı Miami'deki evi için Kanadalı ünlü bir mimar ile anlaşan Yalçın, evini tanınmaz hale getiriyor. Eski aşkının bütün hatıralarını çöpe atan sosyetik güzel evdeki eşyalarını da yeniliyor.

SEVGİLİSİ İSTEDİ YIKTI GEÇTİ
Şimdilerde Antakyalı işadamı Ozan Baran ile aşk yaşamaya başlayan Yalçın, yeni sevgilisiyle yenilediği evinde tatil yapacak. Dekorasyon haricinde yatak odasını da tamamen yenileten Yalçın'ın cebinden çıkan paranın ise şimdilik 70 bin dolar olduğu öğrenildi. Yalçın'ın evini tadilata sokmasında yeni sevgilisi Ozan Baran'ın büyük etkisi olduğu konuşuluyor.

Kaynak: Takvim

 • 7
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Ekim 2014

Özge Özpirinçci'den cesur sahne

"Karışık Kaset" filminin ilk fragmanı yayınlandı. Özge Özpirinçci ve Sarp Apak'ın öpüşme sahnelerinin yer aldığı fragman, sosyal medyada ses getirdi.

Engin Altan Düzyatan'dan ayrıldıktan sonra Burak Yamantürk'le ilişki yaşamaya başlayan Özge Özpirinçci, beyazperdede ise aşkı Sarp Apak'ta buldu! Özpirinçci ve Apak, yönetmenliğini Tunç Şahin'in yaptığı "Karışık Kaset" adlı yeni sinema filminde iki aşığı canlandırdı.

"Karışık Kaset"in ilk fragmanı beğeniye sunuldu. Fragman, Özpirinçci ve Apak'ın öpüşme sahneleriyle sosyal medyada ses getirdi. İrem ile Ulaş'ın 20 yıl önce başlayıp günümüze dek gelen aşk serüvenini konu alan film, 21 Kasım'da vizyona girecek.

BİZE ULAŞIN