Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar: 14 Temmuz 2015

 • 1
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 14 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 14 Temmuz 2015

Nihat Alptuğ Altınkaya ile ailesinin tatil keyfi

2012 Survivor şampiyonu oyuncu Nihat Alptuğ Altınkaya, eşi ve kızlarıyla tatile çıktı. Cunda'ya giden Altınkaya ailesi, çektikleri fotoğrafları sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı.

 • 2
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 14 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 14 Temmuz 2015

Ezgi Asaroğlu'nun makyajsız hali şaşırttı

Oyuncu Ezgi Asaroğlu, makyajsız fotoğrafıyla hayranlarını şoke etti.

Genç yıldızın, Hatırla Sevgili'de Beren Saat'in kızını canlandırarak başladığı ekran kariyerindeki yükselişi sürüyor. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Asaroğlu, duru güzelliğiyle beğeni topluyor. Ancak güzel yıldızın filtresiz paylaşımında seyrek kaşları ve yüzündeki lekeler dikkat çekti.

 • 3
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 14 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 14 Temmuz 2015

Yeşim Salkım ile Hakan Eratik ayrılığı duyurdu

Bir süredir evliliklerinde kriz yaşayan Yeşim Salkım ve Hakan Eratik yollarını ayırdı. Salkım, ayrılığı yaptığı basın açıklamasıyla duyurdu.

"Bugün 8 senelik beraberliğimize son vermiş bulunuyoruz. Bugüne kadar evliliğimize göstermiş olduğunuz anlayış ve saygıyı bundan sonra da göstericeğinizi umuyorum ve diliyorum. Bundan böyle Ada'nın annesi ve babası olarak, birbirimizin en yakın dostu olarak yeni bir hayata başlıyoruz. Bu yolda her türlü zorluk ve güzellikleri yine birlikte aşacağız, şimden anlayışınıza teşekkürler. Sevgi ve Saygılarımla..."

Yeşim Salkım ile Hakan Eratik, dizi setinde tanışarak aşk yaşamaya başlamış, 2009 yılında sürpriz bir kararla nikah masasına oturmuştu. Çiftin bu evlilikten Ada isminde bir de kızları olmuştu.

 • 4
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 14 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 14 Temmuz 2015

Kenan İmirzalıoğlu'ndan Sinem Kobal itirafı

5 aydır birlikte olan Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu çifti, ilk kez Londra'da havalimanında dudak dudağa görüntülenmelerinin ardından geçtiğimiz hafta Bodrum'da objektiflere takılmıştı.

Bodrum açıklarına demirledikleri teknelerine gitmek için zodyak bota binen taze aşıklar, yol boyunca romantik görüntüler sergilemişti.

İmirzalıoğlu, belinden sarıldığı sevgilisi Kobal'ın omzuna sık sık öpücükler kondurmuş, bu anlar objektiflere takılmıştı.

İskelede de birbirlerinin elini bırakmayan çifte bir kız arkadaşları eşlik etmişti. Sinem Kobal, kendisi gibi Bodrum'da tatil yapan eski aşkı Arda Turan'la pişti olmamak için tekneden ayrılmamıştı.

Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu çifti, bu kez İstanbul'da, İmirzalıoğlu'nun evine girerken görüntülendi.

"Sen hemen içeri gir"

Londra'dan tatil için direkt Marmaris'e geçen Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, önceki gün İstanbul'a döndü. İkili Cihangir'de, İmirzalıoğlu'nun evinin bulunduğu apartmana girerken görüntülendi.

Araçtan ilk inen İmirzalıoğlu'nun, habercileri fark edince Kobal'a "Sen hemen içeri gir" dediği duyuldu.

"İlişkiyi reddetmedim"

Hürriyet'in haberine göre; Kobal, şoförü siper alıp telaşla apartmana girerken, açıklama İmirzalıoğlu'ndan geldi.

Yakışıklı oyuncu, "Ben hiçbir zaman 'Hayır, yok öyle bir şey' demedim, ilişkiyi reddetmedim. Beş aydır birlikteyiz...

Kimseden gizlenecek, saklanacak bir durum yok. Rahat etmek için Londra'ya gitmiştik. Tek istediğim artık burada, evimin önünde fotoğraf çekmemeniz" dedi.

 • 5
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 14 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 14 Temmuz 2015

Tuğba Özay'ın annesinden biten evlilikle ilgili açıklama

Bir dönemin ünlü mankeni, şimdilerde ise şarkıcılık yapan Tuğba Özay'ın biten evliliği hakkında annesi Duygu Özay ilk kez konuştu. Anne Özay, "Evliliklerinin 4 yılını ayrı yaşadılar. Tuğba burada o İtalya'da. Hangi çağda yaşıyoruz. Kültür farkı evliliği bitirdi dedi" dedi.

Tuğba Özay, İtalyan menajer Ludovic Fattizzo ile 12 mayıs 2009'da dünya evine girdi. Çift beraberliklerinin son dört yılını ise birbirlerinden ayrı ülkelerde geçirdi. Bu duruma daha fazla dayanamayan Tuğba Özay yaklaşık 1 yıl önce eşinden boşanarak ilişkiyi bitirdi.

"Niye evleniyorsun o zaman?"

Kızının evliliğinin bitmesine çok üzülen anne Duygu Özay o günleri Planet Mutfak Tv'de yayınlanan Burçin Atılgan'ın sunduğu Mutfakta Star Var programında anlattı. Kızı Tuğba Özay ile birlikte katıldığı programda anne Özay, eskiden anne babalarımız ekmek parası için ayrı kalırlarmış. Sonra babalar evlerine dönermiş. Ama bu ilişkide öyle bir durum yoktu. Hangi çağdayız. Niye evleniyorsun o zaman" sözleriyle eski damadına verdi veriştirdi.

"Geç bile kaldı"

Anne Özay bu sözleri programa birlikte katıldığı kızı Tuğba Özay'ın yanında söyledi. Kızının mutlu olması için ilişkileri boyunca hiç devreye girmediğini belirten Duygu Özay, "Evlenirken de karışmadım. Boşanırken de karışmadım. Mutlu olsunlar istedim. Ama o orada Tuğba burada olmadı. Ayrı yaşamaya başladıkları zaman Tuğba evliliği bir an önce bitirmeliydi" dedi.

"Tuğba'dan anında cevap"

Birlikte katıldıkları programda annesinin "Kültür farkı evliliği bitirdi" sözlerine ise Tuğba Özay'dan anında itiraz geldi. Tuğba Özay, "Kültür farklılığına katılmıyorum. Ben her şeyden önce dünya insanı olarak bakıyorum hayata. Benim kariyerim burada onun kariyeri İtalya'da. Türkiye'de yaşamak ona zor geldi. Ben de Türkiye'yi ve sevdiklerimi bırakamadım" dedi.

"Minik bebişler istedi"

Eşinin kendisinden Türkiye'den temelli ayrılıp İtalya'ya yerleşmesini istediğini belirten Tuğba Özay, "Türkiye'de yaşamayı denedi olmadı. Trafiğe çıktığında bile deliriyordu. Eşimin tek istediği ben her şeyi bırakayım. İşi gücü kariyeri İtalya'ya yerleşeyim. Minik minik bebişler yapayım. Ama olmuyor. Her şeyi geride bırakamıyorsunuz" diye konuştu.

Annesinin "eşler bir arada olmalı" sözlerine katılan Tuğba Özay, eski eşiyle artık bir araya gelmelerinin mümkün olmadığının altını çizdi.

 • 6
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 14 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 14 Temmuz 2015

Özge Özpirinçci'yi uçuran aşk

Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk, aşklarını gözler önüne sermekten kaçınmıyor. Ünlü çift, Instagram'dan romantik fotoğraflar paylaşma kurallarını önceki gün de bozmadı.

Çeşme'deki Before Sunset Beach isimli mekana giden Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk, gün batımında renkli pozlar verdi. Güzel aşkını havaya kaldıran Yamantürk, bu sırada çekilen fotoğrafı Instagram'da paylaştı.

"BENİ DÜNYANIN SONUNA GÖTÜR"

Yamantürk, "Beni dünyanın sonuna götür" sözleriyle de Özpirinçci'ye ilan-ı aşk etti. Güneşi arkasına alan ve zıplarken fotoğraf çektiren güzel oyuncu ise şöyle yazdı: "Kimseye söyleme ama yarın olmayabilirmiş." Özge Özpirinççi'ye "Burak aşkı, Özge'yi uçurdu" yorumu yağdı.

 • 7
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 14 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 14 Temmuz 2015

Zehra Çilingiroğlu annesini solladı

Zehra Çilingiroğlu, uzun süredir ortalarda görünmeyen annesi Hülya Avşar'ı solladı!

Yaz tatiline Bodrum'da start veren 17 yaşındaki genç kız, geçtiğimiz gün ise yine arkadaşlarıyla Çeşme tatiline başladı. Alaçatı'da gözden uzak bir halk plajında denize giren Zehra Çilingiroğlu, yine de gazetecilere yakalanmaktan kurtulamadı. Zehra, beyaz bikinisiyle fit vücudunu gözler önüne serdi.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN