Magazin Gündeminden Başlıklar: 16 Aralık 2015

 • 1
 • 32
Magazin Gündeminden Başlıklar: 16 Aralık 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar: 16 Aralık 2015

Şebnem Bozoklu anne olmak istiyor

Şebnem Bozoklu, eşi Emre İzer ile Arnavutköy'de bir mekan çıkışı görüntülendi. En son "Ulan İstanbul" dizisi ile ekranlara gelen Bozoklu, yeni bir dizi projesi olduğunu açıklayarak sevenlerine müjdeyi verdi. Muhabirlerin "Anne olmayı düşünüyor musunuz?" sorularına "Çok düşünüyorum, inşallah olur" cevabını veren ünlü oyuncu, anne olmayı istediğini belirtti.

Kaynak: Uçankuş

 • 2
 • 32
Magazin Gündeminden Başlıklar: 16 Aralık 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar: 16 Aralık 2015

Cem Belevi: Çapkınlık zenginlik gibi

Yakışıklı oyuncu ve şarkıcı Cem Belevi, Emre Saygı'nın interaktif talk show programı 'Hadi Be'nin konuğu oldu. Uzun zamandır hayatında kimse olmadığını söyleyen Belevi, "Bana 'Çapkın bir adam mısın' diye soruyorlar. Bana göre çapkınlık zengin olmak gibi bir durum. Çok fazla dile getirmezsin. Hangi zengin çıkıp 'Ben zenginim' diye konuşur. Benimki de böyle. Sanırım çapkınım" dedi.

 • 3
 • 32
Magazin Gündeminden Başlıklar: 16 Aralık 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar: 16 Aralık 2015

Nişantaşı'nda buluşma paniği

'5 N 1K' isimli programın yapımcısı ve sunucusu Cüneyt Özdemir, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Ünlü televizyoncu; bir kafede bir erkek arkadaşıyla buluştu. İkiliye, daha sonra Özdemir'in bir dönem ilişki yaşadığı Meltem Cumbul da katıldı. Gazeteciler tarafından görüntülendiğini fark eden Cüneyt Özdemir, paniğe kapıldı. Ünlü televizyoncu, çağırdığı garsondan gazetecileri engellemesini istedi.


GARSONUN ARKASINA GİZLENDİ

Garsonun arkasına gizlenen Cüneyt Özdemir, Meltem Cumbul ile aynı karede görüntülenmemeye çalıştı. Bu durumdan rahatsız olan televizyoncu, apar topar mekanın içine kaçtı. Görüntülendiklerini fark eden Meltem Cumbul da masadan uzaklaştı. Bir süre sonra masaya dönen ünlü oyuncu, Özdemir'in arkadaşlarıyla oturdu. Ardından bir telefon konuşması yapan Meltem Cumbul, kafenin içine girdi. Bir süre içeride oturup yaşananlar hakkında konuşan ikili, durumu değerlendirdi. Meltem Cumbul ve Cüneyt Özdemir; dışarı çıkmak için kendilerini görüntüleyen GÜNAYDIN muhabirinin gitmesini bekledi.

 • 4
 • 32
Magazin Gündeminden Başlıklar: 16 Aralık 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar: 16 Aralık 2015

Güzide Duran'dan Önal'a tehdit davası

Eski manken Güzide Duran, Ayşe Hatun Önal hakkında, sosyal medyada eşi Adnan Aksoy ile kendisi hakkında sosyal medyada tehdit hakaret ve özel hayatın gizliliğini ihlal edici paylaşımlarda bulunduğu gerekçesiyle şikayetçi oldu. Duran savcılığa verdiği şikayet dilekçesinde; Ayşe Hatun Önal'ın Instagram isimli sosyal paylaşım sitesinde kendi adlarına sahte hesaplar açtığını, fotoğraflarını izinsiz paylaştığını ve altlarına tehdit-hakaret içerikli paylaşımlar yapılmasına neden olduğunu anlattı. Duran, paylaşımlar sebebiyle ailesinin zor durumda bırakıldığını, problemler yaşadığını da kaydetti. Ayşe Hatun Önal hakkında işlem yapılmasını isteyen Güzide Duran'ın başvurusu üzerine Bilişim Suçları Bürosu'nca soruşturma başlatıldı.


SEVGİLİSİNİ DEMİRATAR'A KAPTIRDI DİYE Mİ ÖFKELİ?

Güzide Duran ile Ayşe Hatun Önal anlaşmazlığının nedenine GÜNAYDIN ulaştı. İddialara göre Güzide Duran-Adnan Aksoy çiftinin işadamı olan bir arkadaşları, bir dönem Ayşe Hatun Önal ile birlikteydi. Ancak o işadamı Önal'ı bırakıp oyuncu Selin Demiratar'la ilişki yaşamaya başlayınca ortalık karıştı. Durumdan Güzide Duran ve eşi Adnan Aksoy'u sorumlu tutan Önal, ünlü çifte "Bizi siz ayırdınız" iddiasında bulunup düşman oldu.

 • 5
 • 32
Magazin Gündeminden Başlıklar: 16 Aralık 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar: 16 Aralık 2015

Arda Turan, Burcu Esmersoy'u tamamen sildi

Arda Turan, bir süredir arasının açık olduğu Burcu Esmersoy'u hayatından tamamen sildi. Milli futbolcu, Instagram hesabından Esmersoy'u takibi bıraktı.

Sosyetik sevgilisi Aslıhan Doğan ile evlilik hazırlıkları yapan Arda Turan'ın sunucu Burcu Esmersoy ile arası bir süredir açıktı. Hatta bir davette karşılaşan ikili, gecede birbirlerini görmezlikten bile gelmişti. Fakat bu kez Arda Turan, Esmersoy ile ilgili son noktayı koydu. Milli futbolcu daha önce Twitter'dan sildiği güzel sunucuyu bu kez Instagram hesabından da çıkardı. Arda Turan'ın, Burcu Esmersoy'u silmesine sevgilisi Aslıhan Doğan'ın neden olduğu öğrenildi.

Geçtiğimiz hafta sevgilisiyle İstanbul'a gelen Arda Turan'ın katıldığı ödül töreninde sahneye çıkarken Burcu Esmersoy'un sahneyi terk etmesi bardağı taşıran son damla oldu. Aslıhan Doğan'ın "Artık şu kızı niye takip ediyorsun" diyerek Arda Turan'a sitem ettiği, milli futbolcunun da bir dönem çok yakın olduğu güzel sunucuyu takibi bıraktığı ortaya çıktı. Futbolcuyu takibe devam eden Esmersoy'un Instagram hesabında Arda Turan'la baş başa çekilmiş fotoğrafları duruyor.

 • 6
 • 32
Magazin Gündeminden Başlıklar: 16 Aralık 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar: 16 Aralık 2015

Ünal Aysal'ın eşi Fani Hanım dedektifliğe soyundu

Galatasaray eski başkanı Ünal Aysal'a boşanma davası açan Fani Hanım, dedektifliğe soyundu! Yunan bir gazeteciyi Türkiye'ye getirten Fani Aysal, eşi ve genç aşkının her anını fotoğraflatıp 'yüklü tazminat' alacak.

Sosyetenin filmleri aratmayan boşanma davalarına bir yenisi eklendi. Magazin kulislerinde kulaktan kulağa yayılan dedikoduların bu seferki başrol isimleri Galatasaray eski başkanı Ünal Aysal ile Yunan eşi Fani Hanım. Uzun süredir Aysal'dan boşanacağı konuşulan Fani Hanım, Ekim ayında boşanma davası açtı. Dedikodulara göre, Ünal Aysal'dan 3 yaşında bir kızı olan Fani Aysal, eşinin kendisini spiker Birsu Eren ile aldattığını öğrenince evliliğini noktalama kararı aldı.

GENÇLİK SEVDASI BİTMİYOR!

Boşanma davasını açtıktan sonra kızını alıp ABD'ye giden Fani Hanım, 'ihaneti' ispatlamak için de 007 James Bond filmlerini aratmayacak bir plan yaptı. İddiaya göre bir dönem Yunanistan'da gazetecilik de yapan Fani Aysal, Yunan bir gazeteci dostunu Ünal Aysal'ın peşine taktı. Rum gazetecinin konaklama gibi tüm masraflarını da karşılayan Fani Hanım, eşinin Birsu Eren'le yaşadığı her anı fotoğrafla belgeliyor. Fani Aysal'ın eğer dedikodular doğruysa da 7 yılık eşi Ünal Aysal'dan yüklü bir boşanma tazminatı alacağına kesin gözüyle bakılıyor. Bu arada başkan Aysal, 2008'de de kendisinden 29 yaş küçük Fani Aysal uğruna 32 yıllık eşi Ahu Aysal'dan boşanmıştı.

BU SEFERKİ YAŞ FARKI 39

74 yaşındaki Ünal Aysal, geçtiğimiz gece kendisinden 39 yaş küçük olan Birsu Eren'le Nişantaşı'nda görüntülenmişti.

Kaynak: Takvim

 • 7
 • 32
Magazin Gündeminden Başlıklar: 16 Aralık 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar: 16 Aralık 2015

Evlilik sorusunu böyle yanıtladı

Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Akmerkez'deydi.

Mağazaları gezip kendisi için alışveriş yapan ünlü oyuncu, "2016'da Sinem Kobal'la evlenmeyi düşünüyor musunuz?" sorusu karşısında gülümsedi. Kenan İmirzalıoğlu, yeni projeleri hakkındaki sorulara ise "Hayırlısı bakalım" demekle yetindi.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN