Magazin gündeminden başlıklar: 18 Kasım 2014

 • 1
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Kasım 2014

Fikret Kuşkan Marsilya'da evlendi

Ünlü oyuncu Fikret Kuşkan'dan sürpriz haber. Kuşkan, bir süredir aşk yaşadığı müzik öğretmeni Arsevi Özkara ile dün Fransa'nın Marsilya kentinde dünya evine girdi.

Oyuncu Bahar Kerimoğlu ile 4 yıl süren evliliğini 2009 yılında noktalayan Fikret Kuşkan, sürpriz bir kararla ikinci kez nikâh masasına oturdu. 49 yaşındaki oyuncu, bir süredir ilişki yaşadığı müzik öğretmeni Arsevi Özkara ile evlendi. Çift, dün Türkiye'nin Marsilya Başkonsolosluğu'nda nikâh defterini imzaladı. Fikret Kuşkan'ın Bahar Kerimoğlu ile yaptığı evlilikten 6 yaşında Gün Kuzgun adında bir oğlu bulunuyor.

 • 2
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Kasım 2014

Hadise'nin gizli aşkı Hakan Baş

Ünlü şarkıcı Hadise ile adını Özge Ulusoy'la yaşadığı aşkla duyuran Hakan Baş'ın yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor.

Manken Özge Ulusoy'dan sonra sosyetik güzel Selin İmer'le aşk yaşayan Hakan Baş ile şarkıcı Hadise'nin, Emirgan'ın sürpriz mekanı 'Gizli Kalsın'da samimi şekilde eğlenmesi magazin kulislerinin yeni dedikodusu oldu. Geçtiğimiz Cumartesi akşamı pizzacıya meşrubat kapısından giren Hadise ve Baş, önce dans etti ardından da bir köşede dakikalarca konuştu. İkili, daha sonra mekândan birlikte ayrıldı. Uzun süre aşk yaşadığı Sinan Akçıl'dan sonra adı sayısız erkekler anılan Hadise, el ele ise kimseyle ortaya çıkmadı. Aşk orucunu Hakan Baş ile bozduğu konuşulan Hadise'nin yeni aşkıyla el ele basın karşısına çıkıp çıkmayacağı merak konusu oldu.

 • 3
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Kasım 2014

Akıman Ailesi İvana'yı gelin olarak istememiş

Geçtiğimiz aylarda nişanlanarak, evlilik yolunda önemli adımlar atan İvana Sert-Sinan Akıman çiftinin ayrılıklarının gerçek nedeni belli oldu. Akıman bu ayrılığın ardından "İvana'ya 'Kılık kıyafetine biraz çekidüzen ver' dedim ama beni dinlemedi. Biz eskikafalı insanlarız, kaldıramıyoruz bunları. Ona göre reyting önemli ama bizde onur ve namus daha önemli" diye konuşmuştu. Ancak ayrılığın esas nedeninin kılık-kıyafet olmadığı, Akıman Ailesi'nin bu birlikteliğe karşı olduğu ortaya çıktı. Sinan Akıman'ın daha önce Dış İşleri Bakanlığı'nda görev yapmış babası Nazmi Akıman; oğlunun İvana Sert ile evlenmesine şiddetle karşı çıkmış.

'KONUMUMUZA TERS'
Sevgiliyken bu ilişkinin eninde sonunda biteceğini düşünerek ses çıkarmayan baba Akıman, çiftin nişanlanmasıyla birlikte ilişkilerine müdahale etmiş. İvana Sert'i gelinleri olarak istemediklerini belirterek oğluna "Biz önemli bir aileyiz. TV figürü bu hanımefendi ile evlenmen bizim aile yapımıza ve konumumuza uymaz" demiş.

 • 4
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Kasım 2014

Tuba Ünsal'a VIP veto

Elitler, "Dünya Zenginler Kulübü" olan Soho House'un İstanbul'daki şubesi için sıraya girdi. Oyuncu Tuba Ünsal da üye olmak istedi. Ancak red cevabı alınca isyan etti.

Sosyal medyadan yaptığı eleştirilerle dikkat çeken Tuba Ünsal, önceki gün yine işbaşındaydı. Daha önce bir havayolu şirketi ve hastane hakkında Twitter'dan ağır eleştiriler yapan Ünsal'ın derdi bu kez biraz lüks kaldı! Önümüzdeki ay İstanbul Tepebaşı'ndaki eski Amerikan Konsolosluğu binasında açılması planlanan Soho House üyeliği kabul edilmeyen güzel oyuncu açtı ağzını yumdu gözünü.

SEÇKİN İSİMLER

"Dünyada zenginler kulübü" olarak nitelenen Soho Houselar'a üye olmak ise hiç kolay değil. Özellikle moda, sanat, medya ve reklam dünyasında adını duyuran, yalnızca seçilmiş kişilerin üye olabildiği Soho House'a başvuran Tuba Ünsal, üyeliği kabul edilmeyince çılgına döndü. Twitter'da eleştiri yağmuruna başlayan Ünsal, önceki gün şunları yazdı: "İnsanlara komite için teklif götürüp, bütün kontaklarını alıp sonra 'Siyasi kimliğinizden dolayı sizi alamıyoruz' diyen Soho House, bravo size... Milyarlarca lira öde üyeliğe. İçeride bak bakalım kimler var?" Bu arada yıllık üyeliğinin 1400 sterlin (yaklaşık 5 bin TL) olduğu Soho House'lara Malkoç Süalp ve eşi Bade İşçil Süalp, Hacı Sabancı, Selin İmer gibi isimlerin üye olduğu biliniyor.

NASIL ÜYE OLUNUR?

Kulübe her zengin olan üye olamıyor.
Medya, reklamcılık, sinema gibi kreatif sektörlerde çalışıp başarılara ulaşmak şart.
En az iki üye tarafından referans olarak gösterilmeniz gerekiyor.
Komite, üyelerin özel yaşamını takip ediyor.
Basında olumsuz haberlerle yer alan, adı sık sık skandallara karışan kişilerin üyelikleri iptal ediliyor.

Kaynak: Takvim

 • 5
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Kasım 2014

Mehmet Ali Erbil'in ilgisi Yolanthe yengeyi bunalttı

"Polis Akademisi Alaturka"nın çekimleri bitti Yolanthe Cabau rahatladı. Başrolü paylaştığı Mehmet Ali Erbil'in aşırı ilgisinden bunalan Cabau'nun sette ünlü şovmenden köşe bucak kaçtığı ortaya çıktı.

Başından geçen evliliklerinin yanısıra çapkınlıklarıyla da adından söz ettiren Mehmet Ali Erbil'in kötü imajı başına iş açtı. Ünlü şovmenin "Polis Akademisi Alaturka" filminin çekimleri sırasında başrolü paylaştığı Yolanthe Cabau'yu bunalttığı ortaya çıktı. 5 hafta süren çekimler boyunca oldukça neşeli olan Mali ile Yolanthe'nin samimiyeti ilerleyen günlerde bozuldu.

GÖZÜ KORKTU

Konuşulanlara göre ilk başta sıcak bir şekilde yaklaştığı ünlü komedyenin aşırı çapkın olduğunu öğrenen Yolanthe, her hangi bir dedikoduya zemin vermemek için Mali'yle arasına mesafe koydu.

SNEIJDER'DEN İZİNLİ

Çekim aralarında bile sık sık yanına gelen Erbil'in yakın ilgisinden bunalan Yolanthe Cabau'nun her fırsatta soluğu diğer oyuncu arkadaşlarının yanında aldığı öğrenildi. Çekimleri bittikten sonra rahat bir nefes alan Yolanthe, verdiği bir röportajında "Eşim Mehmet Ali Erbil'i seviyor. Eğer Wesley istemeseydi ben onunla aynı projede yer almazdım" demişti. Mehmet Ali Erbil ise bulduğu her fırsatta Yolanthe'ye iltifatlar yağdırmıştı.

Kaynak: Takvim

 • 6
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Kasım 2014

Alkol sınırını aşınca ehliyetini kaptırdı

Çağatay Ulusoy, önceki gece İstinye'de polis kontrolüne takıldı. Alkolmetreyi üflememek için direnenen ünlü oyuncu, polisin ısrarı üzerine cihazı üfleyince 1.5 promil alkollü çıktı. Yasal sınırın üç katı alkollü olduğu için ehliyetini kaptıran ve morali bir hayli bozulan Çağatay Ulusoy'un imdanına yakın bir arkadaşı yetişti. Polis memurları, başkasının kullanması şartıyla aracını oyuncuya teslim etti. Çağatay Ulusoy, daha önce uyuşturucu davasında göz altına alınarak serbest bırakılmıştı. Ayrıca geçtiğimiz yıllarda ehliyetini yanına almadığı için para cezası yemişti.

HAKİM KARŞISINA ÇIKACAK
Çağatay Ulusoy; 1 promili aştığı için yeni yasadaki 'Ayakta durma, yürüme ve konuşmada güçlük çekme, denge ve koordinasyonun kaybedilmesi, belirgin olarak sarhoşluk hali' maddesi nedeniyle mahkemelik oldu. Ulusoy, hakim karşısına çıkıp hesap verecek.

'MELEK ÇİFTÇİ OLDU
Çağatay Ulusoy; GDO'suz, hormonsuz ve doğal tarım yapılan Komşuköy'den tarla edindi. Komşuköy ile ortak bir sosyal sorumluluk çalışmasına imza atan ünlü oyuncu, tüm mahsulünü Koruncuk Vakfı'na bağışladı. Ürünler; vakıf aracılığıyla Bolluca Çocuk Köyü'ndeki korunmaya muhtaç çocuklara ulaştırılacak.

 • 7
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Kasım 2014

Azra Akın hastanelik oldu

Tescilli güzel Azra Akın, önceki gün sevgilisi Atakan Koru ile Ulus'ta bir hastanenin acil servis girişinde görüntülendi. Sevgilisinin kullandığı araç ile acil kapısına yanaşan Akın, araçtan indi. Daha sonra görüntülendiğini anlayan Akın, koşarak arabaya kaçtı. Azra Akın'ın gözündeki morluk ve şişlikler dikkat çekti.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN