Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin Gündeminden Başlıklar 20 Kasım 2015

 • 1
 • 32
Magazin Gündeminden Başlıklar 20 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 20 Kasım 2015

Süreyya Yalçın'dan cesur poz

Şimdilerde Hataylı nişanlısı Ozan Baran ile evlenmek için günleri hatta saniyeleri sayan Süreyya Yalçın, bir yandan da Miami'de gününü gün ediyor. Hayvanlara olan sevgisiyle de bilinen ikoncan, önceki akşam da bir yılanla böyle pozlar verdi. Cesaret isteyen bu fotoğrafları Instagram hesabından yayınlayan Süreyya Yalçın, "İkoncan değil asıl cesurcan" dedirtti.

 • 2
 • 32
Magazin Gündeminden Başlıklar 20 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 20 Kasım 2015

Başkanın kızı gibi mağdur!

Çağla Şıkel'in kazayla açılan göğsünün fotoğrafını mozaiksiz yayınlayan gazeteye ceza veren hakim 'Şıkel, tıpkı ABD Başkanı'nın kızı gibi mağdur' dedi

ŞIKEL: 'MANEN YIKILDIM'
Çağla Şıkel, canlı yayında kazayla açılan göğsünü mozaiksiz yayınlayan Posta Gazetesi'nin bağlı bulunduğu Doğan Gazetecilik A.Ş.'den tazminat talep etti. Şıkel, "Bu yüzden manen yıkıldım" dedi.

10 BİN LİRA
Hakim, iki çocuk annesi Şıkel'in yaşadığı kazanın, eski ABD Başkanı'nın kızının da başına geldiğini söyledi ve haberin mozaiksiz yayınlanması nedeniyle Şıkel'in mağdur edildiğine karar verdi. Mahkeme, Doğan Gazetecilik A.Ş.'yi 10 bin lira tazminata mahkum etti.

 • 3
 • 32
Magazin Gündeminden Başlıklar 20 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 20 Kasım 2015

'Cicişler'in Esra'sının cezası belli oldu

'Cicişler' lakaplı kardeşlerden Esra Ersoy, 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme, cezayı hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına çevirdi.

'Cicişler' olarak bilinen kardeşlerden Esra Ersoy, 2 yıl önce Barbaros Bulvarı'nda ehliyetini isteyen trafik polislerinden Lokman Tok'un kolunu araca sıkıştırıp 4 metre sürükledi. Araçtan inerek polisin elindeki telsizi kırdı. Daha sonra polis memurunu boynundan ve elinden yaraladı. Ersoy'un İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde 15 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı dava sonuçlandı. Esra Ersoy, "kamu malına zarar verme"den 6 bin TL para, "kamu görevlisine direnme" suçundan ise 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme, cezayı hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına çevirdi.

Kaynak: Takvim

 • 4
 • 32
Magazin Gündeminden Başlıklar 20 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 20 Kasım 2015

'Bu da size golüm olsun'

Oren Fransez'le üç ay önce evlendiklerini itiraf eden Selen Soyder, "Bu da size golüm olsun" diyerek gazetecilere takıldı.

 • 5
 • 32
Magazin Gündeminden Başlıklar 20 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 20 Kasım 2015

Abdullah Oğuz ve sevgilisinin keyfini kaçıran espri

Erkan Özerman'ın sevgilisinin yanında 'Bunun kaç tane evlilik yaptığı belli değil!' diye espri yaptığı yönetmen Abdullah Oğuz'un başından aşağı kaynar su döküldü!

Efsane şarkıcı Enrico Macias'ın önceki akşam Zorlu PSM'deki konserini ünlü isimler dinledi. Sosyetenin ağırlıkla katıldığı konsere yönetmen Abdullah Oğuz da oyuncu sevgilisi Mehrnoush Esmaeilpour ve oğluyla katıldı. Konser öncesi Erkan Özerman ile poz veren Oğuz'un keyfi ise organizatörün esprisiyle kaçtı. Erkan Özerman, "Abdullah'ı oğlu ile çekin, bunun kaç tane evlilik yaptığı belli değil" dedi. Bu sözler üzerine bir hayli bozulan ve surat ifadesi değişen Abdullah Oğuz, "Şimdi seni boğazlarım, ne diyorsun?" diyerek Özerman'a şaka ile karışık tepki gösterdi.

Kaynak: Takvim

 • 6
 • 32
Magazin Gündeminden Başlıklar 20 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 20 Kasım 2015

Özcan Deniz'in son 16 yılının hikayesi

Özcan Deniz "Sinema ve Ben" başlığıyla sektörde yaşadığı zorlukları anlattı.

İşte Özcan Deniz'in Instagram sayfasından paylaştığı son 16 yılının hikayesi:

"1999 yılından itibaren yazdığım film ve dizi hikayelerinden sonra (Aşkın Dağlarda Gezer, Neredesin Firuze, Haziran Gecesi) ilk yönetmenlik yapmak istediğimi söylediğim zaman 2006 yılıydı. Evvelinde yakınlarım bu isteğimi çok iyi bilirdi. 1995 yılında da söylemiştim bunu ama "zamanı geldiğinde" diye de eklemiştim. Şimdi sinemaya yapan bir çok müzisyen arkadaşım tarafından bile alay konusu olmuştu bu açıklamalarım.

İlk yapılanmaya Timur Savcı ile başlamıştık. Etiler'de 5 katlı bir ofis açıp ilk filmin hazırlıklarına başladık. O dönem TV'den ve müzikten kazandığım bütün parayı bu yatırıma harcamıştım. Yani iddialı ve kararlı bir adımdı bu. O dönem ofisimize gelip neler yaptığımızı öğrenmeye çalışan insanların çoğu yarı ajan konumunda ziyaret ediyorlardı bizi. Bir çok günümüz yapımcı ve yönetmenine ilham ve cesaret verdi bu durum. Benim durumum farklıydı. O sıralar TV'den ve müzikten rekor ücretler alıyor, reyting rekorları hala kırılamayan fenomen diziler çekiyor (Asmalı Konak, Haziran Gecesi), konserlerden ve yaptığım müzikal çalışmalardan büyük kazançlar elde ediyordum. Sinemada filmlerin gişeleri alt üst ediyordu. Teklifler dudak uçuklatan türden geliyordu. Ben bütün bunları bir kenara bırakıp sadece film yapmaya karar vermiştim. Yani başka kazancım olmadığından ya da son şansım olduğundan değil. Sinemaya, yönetmenliğe olan aşkımdan başka bir gerekçem yoktu. İlk filmimin çekim hazırlıkları tamamlanmak üzereyken yaşadığım talihsiz bir saldırı ağır yaralanmama sebep olmuştu. Birden her şey alt üst oldu. Hastenelerde geçen 1 yılın ardından büyük bir ekonomik kriz yaşamam, toparlama süreci ve yeniden psikolojik olarak hazırlanmam planlarımı 2011 yılına kadar ertelememe sebep oldu. İlk filmimi 2011'de çekerek (Ya Sonra) bu gecikmiş sürecin startını verdim. Ardından açığı kapatırcasına her yıl bekleyen projeleri hayata geçirerek filmler yapıp sinema severlere sundum

Bu yolculuğun zor bir yolculuk olduğunu bilerek başladı bu süreç. Tıpkı benim için oyunculuktaki algının oluşması nasıl 20 yılımı aldıysa yönetmen olarak da algının oluşmasının uzun yıllar süreceğinin farkındaydım. Ağır eleştirilerle, takdir edenler kadar aşağılayacak olanlarla, saygı duymakta zorlanacaklarla, emeğe ve sürece haksızlık edeceklerle, aşağılayacaklarla beraber yaşanacak bir süreç bu. Türkiye'nin kronik ve trajik bir ön yargı hastalığı ile mücadele edeceğinin farkında olunarak girilmiş bir süreç bu. Sinema ile ilgilenmeyi tekelinde zanneden, sanatı bir din kendilerini de bu dinin peygamberi zanneden zavallılarla yürüyecek bir süreç. 1972 yılında Ankara'da yoksul bir evde doğan, doğulu bir ailenin 6. çocuğundan biri olan, Ege'ye göç edip gecekondularda çocukluğunu geçiren, babasızlık yaşayan, çalışmak zorunda olan, sokak kültürü ile büyüyen, Türkiye'nin büyün kültürlerinin içine savrulan, müzikle ve tiyatroyla bu zor şartlarda uğraşan, bir yandan hayat mücadelesi verip bir yandan hayallerine koşan, genç yaşta Almanya'ya işçi olarak giden, 2 yıl sonra donüp ilk albümle şöhret olan, bedeller ödeyen, yüzlerce hikayeye şahit olan ve bu hikayelerin bir çoğunu bizzat yaşayan ben değil de benim birikimimin onda birine sahip olmayıp kendinde bu hakkı görenlerle geçirilecek bir süreç.

Bu süreç yaşamaya değer... Kulak asmadan çok çalışarak ama hayatı da ıskalamadan yaşanacak yıllar var önümde. 43 yaşındayım. Bir sanatçı için çocuk denilecek yaş. Henüz öğreniyorum, deniyorum. Daha yapacak çok daha büyük projeler cebimde hayata geçmeyi beklemekte. Los Angelas'ta efsane film American History X'in yönetmeni Tony Kaye ile tanışmıştım. Su Ve Ateş filmini izlediğinde bana "durma ve sürekli film yap" demişti. Bu motivasyonu buradan ancak seyirciden alabiliyoruz ve siz sinema severlere sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Artık sinema, hayatımda çok daha büyük bir yer alacak. Yapımcılığını yaptığım, spervizyonluğunu yaptığımi yazdığım, yönettiğim, oynadığım filmlerle daha da yoğun bir süreç var önümüzde."

 • 7
 • 32
Magazin Gündeminden Başlıklar 20 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 20 Kasım 2015

Seda Sayan'dan Erkan Çelik'e romantik not

Seda Sayan'dan, imam nikahı kıydığı iddia edilen sevgilisi Erkan Çelik'e romantik mesaj...

Geçtiğimiz günlerde Erkan Çelik'le imam nikâhı kıydığı iddia edilen Seda Sayan, sevgilisinin doğum gününü kutladı. Çelik'le birlikte çekildiği bu kareyi sosyal medyadan paylaşan Sayan, fotoğrafın altına "Doğum günün kutlu olsun ömrüme hoş geldin" notunu yazdı. Sayan'ın paylaşımına yorum yağdı. Bir takipçinin şu yorumu ise dikkat çekti: "Ne kadar iğrençsin. Hamile eşinden ayırdığın adamla utanmadan poz veriyorsun. Sonra da insanlara ahlak dersi veriyorsun!"

2011 yılında sosyal medya üzerinden Seda Sayan'la tanışan Erkan Çelik, aynı yıl İstanbul'a yerlemişti. İlk işi tezgahtarlık olan Çelik, daha sonra söz yazarlığı yapmaya başladı. Erkan Çelik, Sayan ile tanıştığı dönemde evliydi. Sayan'ın, Çelik'in o dönem evli olduğu Emine Çelik'e boşanmaya ikna olması ve hakkında basına olumsuz demeç vermemesi karşılığında Gaziantep'in çok iyi bir yerinde 450 bin TL'lik ev aldığı iddia edilmişti. 2012'nin ocak ayında 7 aylık hamileyken eşinin kendisini Seda Sayan için terk ettiğini basına açıklayan Emine Çelik, evi aldıktan sonra ise tek celsede boşandı ve sessizliğe büründü. Seda Sayan ve Erkan Çelik'in ilişkileri gündeme ilk düştüğünde Çelik'in o tarihteki eşi Emine Çelik, "Kocamı gönder, Seda Abla" diye yalvarmıştı.

BİZE ULAŞIN