Magazin Gündeminden Başlıklar 22 Ekim 2015

 • 1
 • 41
Magazin Gündeminden Başlıklar 22 Ekim 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 22 Ekim 2015

'Volkan, benim hayranımmış!'

Fenerbahçeli kaleci Volkan Demirel, önceki akşam Cihangir'deki Adana İl Sınırı adlı kebapçıya girerken görüntülendi. Demirel, içeride karşılaştığı Nilgün Belgün'e sarılıp halini hatrını sordu. Belgün de ünlü kaleciyle çektirdiği fotoğrafı Instagram'da paylaşıp 'Meğer Volkan, benim hayranımmış' diye yazdı.

 • 2
 • 41
Magazin Gündeminden Başlıklar 22 Ekim 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 22 Ekim 2015

Ece Erken ne kadar nafaka alacak?

Geçen yıl evlenen sunucu Ece Erken (37) ile Serkan Uçar (26), anlaşmalı boşandı. Çocuğun velayeti anneye verilirken, babanın bin 500 dolar nafaka ödemesine hükmedildi. Çift, boşandıktan sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

'EŞYALARI PAYLAŞTIK'
İstanbul Aile Mahkemesi'nde dün görülen duruşmaya birbirlerine karşılıklı dava açan Uçar ile Erken katıldı. Uçar'ın avukatı, tarafların bir protokol düzenlediğini ve anlaşarak boşanmaya karar verdiğini belirtti. Söz alan Uçar, "Herhangi bir maddi ya da manevi tazminat ve nafaka talebim yok. Evdeki eşyaları paylaştık. Çocuğumuzun velayeti annede kalacak. Çocuğum için yapılacak tüm kreş ve eğitim masrafları ve sağlık sigortası tarafımca karşılanacak" diye konuştu. Erken de "Hiç kimsenin baskı ve tehdidi altında kalmadan kendi isteğimle özgür irademle boşanmaya karar verdim. Benim de maddi, manevi tazminat ve nafaka talebim yok. Evdeki eşyaları paylaştık. Çocuğun velayeti bende kalacak. Baba ile protokoldeki gibi ilişki kurulsun. Aramızda alacak verecek ilişkisi kalmamıştır" şeklinde konuştu. Mahkeme, boşanma protokolünün kabulüne hükmetti ve çifti boşadı.

MASRAFLAR BABADAN
Buna göre; çocuğun velayeti annede olacak. Çocuk ile baba arasında protokoldeki gibi şahsi ilişki kurulacak. Baba, aylık bin 500 dolar iştirak nafakası ödeyecek. Çocuğun sağlık sigortası ile tüm kreş ve eğitim masrafları baba tarafından karşılanacak. Baba, çocuğunu her ayın birinci ve üçüncü hafta sonları görebilecek. Çocuk, 3 yaşına geldiğinde babada yatılı kalabilecek. İlkokula başladığı yıl itibariyle, her yıl sömestr tatilinde, dini bayramların 2'nci ve 3'üncü günleri babaya verilecek. Erken ve Uçar birbirlerinden herhangi bir nafaka, maddi ve manevi tazminat, kişisel mal rejiminden kaynaklanan alacak talebinde bulunmayacak.

'ERGEN' Mİ BİTİRDİ?
Ece Erken ile Serkan Uçar geçen yıl evlenmişlerdi. Ünlü çift hayatlarını birleştirdikten sonra sık sık "kavga" haberleriyle gündeme gelmişti. İkilinin evliliğini bitirme sebebinin Ece Erken'in Serkan Uçar için söylediği "ergen" kelimesi olduğu ifade edilmişti.

ALİ OKTAY / SABAH GAZETESİ

 • 3
 • 41
Magazin Gündeminden Başlıklar 22 Ekim 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 22 Ekim 2015

Çağatay Ulusoy'dan iyi haber var!

Son olarak 'Medcezir' adlı dizide rol alan Çağatay Ulusoy, gelecek sezon yeni bir dizi projesiyle ekranlara dönecek. Şimdilerde eğitim için Amerika'da bulunan Ulusoy'un dizide birlikte oynayacağı partneri ve dizisinin yayınlanacağı kanal henüz belli değil. Bu arada yakışıklı oyuncunun başrolünü Leyla Lydia Tuğutlu ile paylaştığı Ay Yapım imzalı 'Delibal' adlı sinema filmi ise yakında vizyona girecek.

 • 4
 • 41
Magazin Gündeminden Başlıklar 22 Ekim 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 22 Ekim 2015

Fatih Ürek'in acı günü

Fatih Ürek, annesi Seher hanımı kaybetti. Ünlü sanatçı, acı haberle yıkıldı.

Uzun süredir hastanede tedavisi devam eden Seher Ürek, dün saat 21.00'de yaşamını yitirdi. Fatih Ürek'le geçtiğimiz günlerde yapılan telefon konuşmasında annesinin durumunun ağırlaştığını belirtmişti.

Seher Ürek'in cenazesi bugün Şakirin Cami'inde kılınacak ikindi namazını müteakiben Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

Kaynak: Uçankuş

 • 5
 • 41
Magazin Gündeminden Başlıklar 22 Ekim 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 22 Ekim 2015

Herkes bu karakterleri konuşacak

Merakla beklenen 'Analar ve Anneler' isimli dizi, bu akşam atv'de başlıyor. Oyuncu kadrosuyla da dikkat çekecek olan dizide ünlü isimlerin oynadıkları rollere göz attık

ZELİHA (SİNEM KOBAL ): 'Zeliha', İstanbul'un orta üst sınıf mahallelerinden birinde yetişmiş genç bir kadındır. Üniversitede tanıştığı 'Murat'la evlenir. 'Murat' ise kendisini ideolojiye körü körüne kaptırmış, hırslı bir adamdır.
NERİMAN (BİNUR KAYA ): 'Neriman', kocasını genç yaşta kaybetmiş, oğlu 'Murat'ı kendi çabasıyla büyütmüştür. Oğluna çok bağlıdır.
AYHAN (OKAN YALABIK ): 'Neriman'ın kardeşi olan 'Ayhan', bir polis memurudur ve yalnız bir adamdır.
KADER (HAZAR ERGÜÇLÜ): Annesini ve babasını çocuk yaşlarda kaybeden 'Kader've 'Mustafa', çocuk yaştan bu yana birbirlerini sevmektedirler. 'Mustafa'nın babası, ikilinin evlenmesine karşı çıkınca; 'Mustafa', 'Kader'i kaçarır.
MUAZZEZ (NAZAN KESAL ): 'Muazzez', 'Neriman' ile aynı hastanede hemşiredir. 'Neriman'ın dert ortağı, arkadaşıdır.
TAHSİN (METİN AKDÜLGER): 'Zeliha' ve 'Murat'ın yakın arkadaşı olan 'Tahsin', 'Zeliha'ya kol kanat gerer.
MUSTAFA (ULAŞ TUNA ASTEPE): Köyün en güçlü adamının oğlu olan 'Mustafa'nın ne parayla, ne de babasının gücüyle işi olmaz. Tek bildiği gerçek, 'Kader'e olan aşkıdır.

 • 6
 • 41
Magazin Gündeminden Başlıklar 22 Ekim 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 22 Ekim 2015

Örnek aile

Mustafa Sandal ile Sırbistan'da yıldız olan şarkıcı eşi Emina, önceki gün çocuklarıyla parktaydı. Çift, birçok ünlünün aksine son derece mütevazıydı.

Pop müziğinin dev isimlerinden Mustafa Sandal ile memleketi Sırbistan'ın en ünlü şarkıcılarından eşi Emina Sandal, önceki gün çocuklarıyla Bebek'teydi. Sandal Ailesi, parkta keyifli anlar geçirdi.

Büyük oğulları Yaman ile bankta oturup sandviç yiyen ünlü çift, mütevazı halleriyle dikkat çekti.

Parka gidip küçük oğulları Yavuz'u da salıncakta sallayan Emina ile Mustafa Sandal'ı görenler, "Her halleriyle örnek aile" dedi.

 • 7
 • 41
Magazin Gündeminden Başlıklar 22 Ekim 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 22 Ekim 2015

Keremcem'den gizemli hareketler

Seda Güven'le ayrılığının ardından ismi rol arkadaşı Ezgi Asaroğlu'yla anılan Keremcem, önceki gün Etiler'deki bir gözlük mağazasında yanında kadınla görüntülendi. Fotoğrafının çekildiğini fark edince kadını tanımıyor gibi davranıp mağazadan hızla uzaklaştı.

BİZE ULAŞIN