Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Fatmagül ve Tuncay Şanlı aşkı bitti

Geçen hafta, katıldığı yarışmadan elenen ve Panama adasından İstanbul’a dönen eski hostes Fatmagül Fakı bir süredir beraber olduğu Bursasporlu futbolcu Tuncay Şanlı’dan ayrıldı.

Çiftin twitter sayfasından birbirlerini takip etmeyi bırakması ayrılık iddialarını güçlendirmişti. Ancak Fakı, önceki gün katıldığı bir programda konuyla ilgili soruya “twitter’da birbirimizi takip etmeyi bırakmamız hiçbir şey ifade etmez, sonuçta sosyal medya” cümlesiyle yanıt vermişti.

Şanlı, önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülendi. Kadınlı erkekli bir grup ile ‘Kav Butik’ adlı mekânda sohbet eden Şanlı’nın yanında adadan yeni dönen sevgilisi Fatmagül Fakı’nın olmaması dikkat çekti. Mekânda iki saate yakın kalan futbolcu ve arkadaşları oradan Sess Bar’a geçerek gece geç saatlere kadar eğlendi.

Magazin gündeminden başlıklar

Ünlü oyuncunun arkadaşları muhabirlere saldırdı

‘Bir Çocuk Sevdim’ dizisiyle yıldızı parlayan Hakan Kurtaş, önceki gün Asmalımescit’te bir genç kızla görüntülenince panikledi.

Şükran Ovalı’yla aşk yaşayan Kurtaş, fotoğrafı çekilince gazetecilerin yanına gelip, “O benim arkadaşım. Aman yanlış yazmayın” dedi. Bu sırada oyuncunun arkasından hızla gelen arkadaşları muhabirlerin üzerine saldırdı. Araya giren Kurtaş, arkadaşlarını uzaklaştırıp, basın mensuplarından özür diledi.

Magazin gündeminden başlıklar

64 liraya lahmacun mu olur?

İbrahim Tatlıses, Bodrum'da lahmacun ve ayrandan oluşan mönünün 64 liraya satıldığını duyunca isyan etti.

İbrahim Tatlıses sayfasına "Bugün haberlerde lahmacunla ilgili haber gördüm çok üzüldüm. Bir lahmacun ve ayran 64 liraymış! ayıptır ya, nered bu yağın bolluğu Bodrum'da mı? Şahsen ben 50 senedir lahmacun ve ciğer, 30 senedir çiğ köftenin içinde yoğruldum. Ben 'en iyi bilirim' demiyorum ama bilirim. Baba mesleğim! Soğanını yıkayıp acısını alacaksın ki mideyi yakmasın. İsotun kilosunu 5-7 liraya almayacaksın. Onun tadı isot, et, soğan ve hamur. Bu iş öyle kolay değil. 64 liraya lahmacunu bana kimse yediremez. Zaten ona verecek 64 liram da yok.  Merak etme Bodrum geliyorum. Yalnız insanları uyandırmak istiyorum. Piyasada 1 lira 80 kuruşa lahmacun var. Kemiksiz etin kilosu 28 lira nasıl olacak?" yazdı.

Magazin gündeminden başlıklar

Sevgilisiyle yaşadıkları evi terk etti

Twilight'ın yıldızları Robert Pattinson ve Kristen Stewart yine ayrıldı. Bir kez daha aldatılma ihtimaliyle yıkılan Pattinson, eşyalarını toplayarak Stewart ile birlikte yaşadıkları evi terk etti!

Ünlü çiftin ilişkisini bitiren son nokta ise filmlere konu olacak türden. Robert Pattinson sevgilisi Kristen Stewart duştayken telefonuna bakınca olanlar oldu. Stewart'ın telefonunda evli yönetmen Rupert Sanders'tan mesaj vardı. Mesajı gören Pattionson tekrar aldatıldığı düşünerek çılgına dönmüş ve derhal eşyalarını toplayarak evden ayrılmaya koyulmuş!

Çifte yakın kaynaklar Kristen'ın Pattinson'a çok yalvardığı ve masum olduğunu söylese de Pattinson'un çok sinirli olduğunu ve bir daha Stewart'a güvenemeyeceğini söylüyor. Pattinson tüm eşyalarını toplamış, hatta birlikte baktıkları köpeği de almış evden ayrılırken görüntülendi!

Geçen sene Kristen Stewart, Robert Pattinson'u evli yönetmen Rupert Sanders'la aldatmış ve bunun üstüne çift ayrılmıştı. Aldatma magazin gündemine bomba gibi düşünce Kristen Stewart, kameralar önünde üzgün olduğunu söyleyerek Pattinson'dan özür dilemişti. Çift aldatma olayını unutup tekrar ilişkilerini deneme karı almıştı fakat ikinci bir aldatılma ihtimaliyle ünlü çiftin ilişkisi tekrar sona erdi.

Magazin gündeminden başlıklar

Acemi çapkın!

Galatarasay'ın yıldızı Wesley Sneijder'in model eşi Yolanthe Cabau, önceki akşam Reina'da bir davet verdi. YC Jewels isimli takı tasarımlarını alışveriş sitesi lidyana.com üzerinden satışa çıkaran Cabau, bu işbirliğini kutlamak için bir parti verdi.

YOLANTHE CABAU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Partiye katılan Pieer Van Hooijdonk'un gecedeki acemi çapkınlığı herkesi güldürdü. Mekandan birkaç kadınla birlikte çıkan Hooijdonk, gazetecilerin kendisini görüntülediğini fark etmedi ve arkadaşlarını bindiği taksiye çağırdı. Ancak fotoğrafları çekilen grup, bu daveti geri çevirince çevredeki herkes güldü.

Magazin gündeminden başlıklar

Gülme krizi

Özgü Namal, arkadaşı Selen Uçer'le Beyoğlu'nda eğlenmeye gitti. Sokakta karşılaştığı arkadaşlarıyla sohbet eden oyuncu, bir ara gülmekten yere yığılıp meslektaşı Uğur Polat'ın dizlerine kapandı.

ÖZGÜ NAMAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Mini ders!

Güzel manken Özge Ulusoy, önceki akşam 'ders' niteliğinde görüntülere imza attı. Ulusoy, yeni sevgilisi Hakan Baş ile önceki akşam Reina'daki partiye katıldı. Süper mini elbisesiyle dikkat çeken model, araca binerken frikik vermemek için çantasına sarıldı. Özge Ulusoy, hiç frikik vermeyerek zoru başardı.

ÖZGE ULUSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

SON DAKİKA