Magazin Gündeminden Başlıklar 27 Kasım 2015

 • 1
 • 28
Magazin Gündeminden Başlıklar 27 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 27 Kasım 2015

Burak Özçivit benzerini mekandan kovdurttu

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, Barış Egemen'i, "Üzerimden prim yapıyorsun" diyerek Balibey Döner'den kovdu.

Burak Özçivit'e olan benzerliğiyle dikkatleri üzerine çeken Barış Egemen, oyuncunun hışmına uğradı. Geçtiğimiz günlerde oyuncunun babasının işlettiği Levent'teki Balibey Döner Restaurant'a giden Egemen, Özçivit'le karşı karşıya geldi. Egemen'in masasına giden Özçivit, "Mekanımda ne işin var? Ekranlara çıkıp benim üzerimden prim yapmaya çalışıyorsun. Utanmadan buraya gelmişsin, seni görmek istemiyorum" diyerek benzerini Balibey'den kovdu.

 • 2
 • 28
Magazin Gündeminden Başlıklar 27 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 27 Kasım 2015

Deniz Akkaya ve sevgilisi Murat Varol'a kamu davası şoku!

Olaylı ayrılığın ardından barıştıklarını açıklayan Deniz Akkaya ve sevgilisi Murat Varol'un birbirleri hakkında yaptıkları yaralama ve tehdit şikâyetleri savcı tarafından kamu davasına dönüştürüldü.

Ünlü manken Deniz Akkaya ve işadamı sevgilisi Murat Varol barışıp el ele bir davete katılsalar da savcılığa birbirleri haklarında yaptıkları yaralama ve tehdit şikayetleri adli makamlarca ciddi bulunarak kamu davasına dönüştürüldü. Murat Varol'a, Deniz Akkaya'yı 3 kez tokatlayıp kafasına hoparlör fırlattığı için yaralama ve tehditten, Deniz Akkaya'ya ise işadamı sevgilisine gönderdiği SMS mesajları sebebiyle tehditten dava açıldı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan ve Deniz Akkaya ile Murat Varol'un karşılıklı müşteki-şüpheli olarak yer aldıkları iddianameye göre Akkaya, bir TV programında Murat Varol ile ilişkisindeki sorunlardan bahsetti.

Varol, sevgilisinin TV'deki konuşmasına kızınca taraflar kavgaya tutuştu. Bu sırada Varol ani bir şekilde Deniz'e tokat atıp omuzlarından silkti. Sendeleyen Akkaya'nın başı balkon kapısının camına çarptı. Akkaya'nın tartışmayı sürdürmesi üzerine Varol bir tokat daha atınca Deniz Akkaya site güvenliğinden polis çağırmalarını talep etti. Sevgilisinin polis çağırmasıyla daha da öfkelenen Varol, iddiaya göre evde bulunan ses sisteminin parçalarını Akkaya'nın kafasına fırlattı. Olay yerine gelen polis kavgaya müdahale etti. Taraflar birbirlerinden şikayetçi oldu. Akkaya'ya Adli Tıp'tan hafif nitelikte yaralandığına dair rapor verildi. Akkaya'nın ise sevgilisine "Sana bu evi mezar edeceğim" diye tehdit mesajları gönderdiği ortaya çıktı.

'KASTEN YARALAMA UYGULANIR'

Fakat taraflar 6 Kasım'da aniden şikayetlerinden vazgeçtiklerini bildirdi. Savcılık şikayet dilekçesini kabul etse de Akkaya ve Varol'a yönelik tehdit iddialarının şikayete bağlı bir suç olmadığı ve yine Deniz Akkaya'nın yaralanması eyleminde kullanılan ses sistemi parçalarının silah sayılması nedeniyle ise Varol hakkında kasten yaralama maddesinin uygulanması gerektiğine, şikayete bağlı kalamayacağına karar verdi.

İKİSİ İÇİN DE HAPİS İSTENİYOR

Savcılık, Deniz Akkaya hakkında tehdit suçundan 2 yıla kadar, Murat Varol hakkında ise hem tehdit hem de yaralama suçlarından 3.5 yıla hapis talebiyle dava açtı. Dava Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülmeye başlanacak.

 • 3
 • 28
Magazin Gündeminden Başlıklar 27 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 27 Kasım 2015

Oğlu istedi Emre Altuğ'un dövmesi değişti

Emre Altuğ, çocukları Uzay ve Kuzey'in ismini bedenine kazıdı. Büyük oğlu 'kuzey yıldızı' ile yetinmeyince ise tasarım değişikliğine gitti.

Ünlü şarkıcı Emre Altuğ, Çağla Şıkel ile 2008 yılında nikah masasına oturmuş ve bu evlilikten iki oğlu olmuştu. Büyük oğlu Kuzey'i temsilen sağ omuzuna 'kuzey yıldızı' dövmesi yaptıran Altuğ, geçtiğimiz yıl da Uzay'ın adını sol koluna yazdırmıştı. Ancak bu durum Kuzey'i kıskandırdı. Emre Altuğ, yıldız ile yetinmeyen Kuzey için yeni bir tasarım yaptırdı. Ünlü şarkıcı dövmelerinin fotoğrafını çekip altına "Elbette Uzay'ımın ismini yazdırınca yıldızı kesmedi Kuzey'imi. Bunun üzerine sevgili Emrah geregini yaptı. Y'nin kuyruğundaki sonsuzluğa dikkatinizi çekerim" notunu düştü.

 • 4
 • 28
Magazin Gündeminden Başlıklar 27 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 27 Kasım 2015

Hande Doğandemir'in yeni aşkı

Oyuncu Hande Doğandemir, önceki gün yeni erkek arkadaşıyla görüntülendi. Bebek Otel'in kafesinde baş başa oturan, birbirlerinin gözlerinin içine aşkla bakan ikili, romantik anların objektife yansıdığından habersizdi.

Kaynak: Hürriyet

 • 5
 • 28
Magazin Gündeminden Başlıklar 27 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 27 Kasım 2015
 • 6
 • 28
Magazin Gündeminden Başlıklar 27 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 27 Kasım 2015

Ahlaksız teklif!

Evli ve bir çocuk babası olan ünlü aranjör Erdem Kınay, önceki gece çapkınlık yaparken objektiflere yakalandı. İsmi öğrenilemeyen kadın arkadaşıyla Asmalımescit'teki Tren Pera çıkışı görüntülenen müzisyen, büyük panik yaşadı. Kaçamak görüntülerinin medyaya yansımaması için dostlarını devreye sokan Kınay, gazetecilere rüşvet teklif etti.

 • 7
 • 28
Magazin Gündeminden Başlıklar 27 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 27 Kasım 2015

Saruhan Hünel'in komplo teorisi

Gazeteci sevgilisi Edda Sönmez'i Pascal Nouma ile çektirdiği fotoğraf yüzünden dövmekle suçlanan oyuncu Saruhan Hünel, ilk kez konuştu: Sadistçe fantezilerin figüranı olmayı kabul etmediğim için seçilmiş kurbanım. Bu bir darbedir.

Ünlü oyuncu Muharrem Saruhan Hünel, gazeteci sevgilisi Edda Sönmez'i feci şekilde dövdü. Doktor raporu alan Edda Sönmez, Hünel hakkında suç duyurusunda bulundu. Saruhan Hünel ise dün ilk kez kendini savundu. "Sadistçe fantezilerin figüranı olmayı kabul etmediğim için seçilmiş bir kurbanım. Bunu daha fazla açmak istemiyorum. Zira özel hayatın gizliliğine olan saygım iftiralara ve her şeye rağmen devam ediyor" diyen Hünel, çarpıcı açıklamalarda bulundu:

"BANA KARŞI YAPILAN DARBE GİRİŞİMİDİR"

"Böyle bir olayla adım anıldığı için çok üzgünüm. Hani meşhur biz söz vardır 'Masum Anadolu'nun saf çocuğu' diye. Belki de beni en iyi ifade eden bu deyimdir. Bu benim 11 Eylül'ümdür. Bana karşı yapılan 17/25 Aralık gibi bir darbe girişimidir. Bu kötü niyetli gazeteci, darp makyajlı eski görüntülerini yayınlatarak hedefine ulaştı. Amacı bir Ayşe Arman, Balçiçek Pamir, Şirin Payzın olmak. Ben, art niyetli bu gazetecinin reklam çabalarının seçilmiş bir kurbanıyım."

EDDA SÖNMEZ'DEN YANIT GECİKMEDİ

Sevgilisi Saruhan Hünel'in, 'Masum Anadolu çocuğyum' sözüne kızan Edda Sönmez şunları söyledi: "Beni fena halde döven, 'iyi ki geldin, dövdüm ve rahatladım' diyen zanlı, psikopat ruh halini net bir biçimde göstermiş, sonra da Anadolu'nun saf çocuğu oluvermiştir. Zanlı bilmemektedir ki, Anadolu insanı cenneti annelerin ayakları altına seren, kadını kutsal gören insanlardır. Zanlının yaptığı gibi, dövülen bir meta değildir kadın Anadolu'da.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN