Magazin gündeminden başlıklar: 30 Eylül 2014

 • 1
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 30 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 30 Eylül 2014

Duygu Çetinkaya ile Asena Erkin arasındaki tartışma büyüyor

Asena Erkin'in kendisi için "İt ürür, kervan yürür" yorumuna Duygu Çetinkaya'dan yine sert yanıt geldi.

Duygu Çetinkaya, sunucularından olduğu Söylemezsem Olmaz programında Asena Erkin için "Yüzüne kese kağıdı taksın" yorumunda bulunmuştu. Asena Erkin ise bu yoruma "İt ürür, kervan yürür" sözüyle cevap vermişti. Çetinkaya, Erkin'in sert sözlerine cevap verdi ve "Öyle horozlar vardır ki; öttükleri için güneşin doğduğunu sanırlar." dedi.

Duygu Çetinkaya'nın açıklamaları şöyle;

"ASENA SÖYLEDİĞİ SÖZÜN ANLAMINI BİLMİYOR"

Asena Erkin benim için "İt ürür, kervan yürür." demiş. Bence kendisi söylediği sözün anlamını bilmiyor. Ben Asena Erkin ve Caner Erkin için değil Türk aile yapısının örf ve adetlerine için konuştum. Keşke Asena, ona göre tweet atsaydı. Bu iddiaları biz ortaya atmadık, Caner Erkin ile Asena sürekli medyanın önündeler. Ben de dedim ki; bu olayları gençlere örnek gibi sunmamalıyız.

"ÖYLE HOROZLAR VARDIR Kİ..."

Asena tweet atmak için bu kadar kafa yormuş yormasına da, keşke başka bir atasözü yazsaydı. "Meyve veren ağaç taşlanır." diye bir atasözü vardır. Çok başarılı işler yapmaya çalışanları kıskanan, çekemeyen insanlar için kullanılır. Asena kendisini meyve veren ağaç zannediyor. Afedersin Asena ama, benim seni çekememem gibi bir durum asla söz konusu olamaz. Öyle horozlar vardır ki, öttükleri için güneşin doğduğunu sanırlar. Tavsiyem, benimle atasözü yarışına girmesinler.

"ALLAH KİMSENİN BAŞINA BÖYLE ŞEYLER VERMESİN"

Allah kimsenin başına böyle şeyler vermesin. Her insan hata yapar hayatta. Ben böyle şeylerden prim yapacak bir kız değilim. Bunlar kolay şeyler değil…Ama tüm bu olanlara rağmen bu kadar rahat davranmak; işte benim gözüme batan da bu…

"NASIL BU KADAR RAHAT DAVRANABİLİYORSUNUZ"

Bizim ülkemizin insanları hala aile yapısına çok dikkat ediyor. Benim şaşırdığım ise; o ithamlar üzerinizde halen duruyorken, nasıl bu kadar rahat davranabiliyorsunuz?

 • 2
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 30 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 30 Eylül 2014

Gülben Ergen ile Erhan Çelik'in mazisi eski çıktı

1 yıl önce tanıştıkları söylenen Gülben Ergen ile Erhan Çelik'in mazisi daha eski çıktı! Ergen, 2011'de evliyken programında Çelik'i ağırladı. İkilinin karşılıklı iltifatları, aşkın habercisiydi.

Ege'nin gözde köyü Şirince'de dünyaevine giren Gülben Ergen ile Erhan Çelik, sürpriz düğünleriyle olay yarattı. Ünlü şarkıcı, bundan sonra gazeteci eşinin soyadını taşıyacağını söyleyerek de herkesi şaşırttı. Sosyal medyadan birbirleri için romantik mesajlar yayınlayan ünlü çiftin, düğünü kadar balayı rotası da olay oldu. Daha önce de birlikte Umre'ye giden Gülben Ergen ile Erhan Çelik'in önümüzdeki günlerde Hac ziyareti yapacağı öğrenildi.

BALAYI DEĞİL HAC'CA YOLCULUK
Ünlü çift, Hac dönüşü Ergen'in Mustafa Erdoğan'la evliliğinden olan 3 oğluyla yaşadığı İstinye'deki villasına yerleşecek. Bu arada aynı kanalda çalıştıkları sırada tanışıp bundan 1 yıl önce aşk yaşamaya başladıkları konuşulan ünlü çift hakkında şaşırtıcı bir gerçek ortaya çıktı.

O DÖNEM İKİSİ DE EVLİYDİ!
Gülben Ergen ile Erhan Çelik arasındaki ilk aşk kıvılcımı, 2011'de yandı. O dönem TRT 1'de kendi ismini taşıyan bir sabah programı yapan ünlü sanatçı, 27 Kasım 2011'de konuk olarak Çelik'i ağırladı. O dönem Mustafa Erdoğan'la evli olan Gülben Ergen, yine kendisi gibi evli olan Erhan Çelik'e canlı yayında iltifat yağdırdı. İkilinin, sonu nikah masasında biten ilişkisi de işte o zamanlar başladı!

SESİNE VURULDU
Güzel sanatçı, canlı yayında konuk ettiği Erhan Çelik'e "Arkadaşım, çok başarılı bir gazeteci" diye hitap ettikten sonra iltifatlarını sıraladı.

Gözünü bir an olsun Çelik'in gözlerinden ayırmayan Ergen, "Şu ses tonuna bak" diyerek de ünlü gazetecinin 'sesine vurulduğunu' ima etmişti.

ESKİ EŞTEN YORUM YOK
Gülben Ergen'in evliliği üzerine gözler; eski eşi Mustafa Erdoğan'a çevrildi. Erdoğan, 2012'de boşandığı Ergen'e mutluluklar dilemekle yetindi.

Erhan Çelik'in oğlunun da annesi olan ve 1 yıl önce boşandığı eski eşi Avukat İlknur Türker ise sürpriz evlilikle ilgili konuşmadı.

Kaynak: Takvim

 • 3
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 30 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 30 Eylül 2014

"En yakın zamanda çocuk istiyoruz"

Temmuz ayında sürpriz bir kararla evlenen şarkıcı Petek Dinçöz ile işadamı Serkan Kodaloğlu, önceki gün Etiler'deki bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Dinçöz, çocuk sahibi olmayı düşünüp düşünmedikleri sorusuna "Kendimi jinekoloğa gelmiş gibi hissettim bir an! Düşünüyoruz tabii, en yakın zamanda" diye yanıt verdi.

 • 4
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 30 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 30 Eylül 2014

Bir yılda iki operasyon!

GEÇEN KIŞ ALDIRDI
Yıldız bile olsa, kimse halinden memnun değil! Güzelliği dillere destan oyunculardan Sinem Kobal da onlardan biri... Geçen kış yüzündeki dört beni aldırıp pürüzsüz bir yüze kavuşan Kobal, gizli bir operasyon daha geçirdi.

İFADESİ DEĞİŞTİ
Kobal, geçtiğimiz günlerde İstanbul'daki ünlü bir diş merkezine gidip yıllardır şikayetçi olduğu çarpık ön dişlerini düzelttirdi. Operasyon sonrası Kobal'ın dişlerinin yanı sıra dudak yapısı da değişti. O artık rahat rahat gülümsüyor.

 • 5
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 30 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 30 Eylül 2014

Serdar Ortaç'ın kayınçosu doğdu

Serdar Ortaç'a 'kayınbirader' geldi. Ortaç'ın haziran ayında evlendiği Chloe Loughnan'ın annesi Lucy Loughnan, bir erkek bebek dünyaya getirdi.

Geçtiğimiz haziran ayında ünlü popçu Serdar Ortaç'la evlenen İrlandalı manken Chloe Loughnan'ın kardeşi oldu. Genç mankenin annesi Lucy Loughnan, 25 Eylül'de bir erkek bebek dünyaya getirdi. İki kızları bulunan Lucy Loughnan ve eşi Jason Loughnan, oğullarına Josh Griffin adını verdi. Serdar Ortaç'ın hem kayınvalidesi hem de kayınpederi kendisinden küçük. 44 yaşındaki ünlü popçunun kayınvalidesi Lucy Loughnan 38, kayınpederi Jason Loughnan ise 41 yaşında.

Yeni hastalığa ihtiyacım yok

Hürriyet'in haberine göre; MS teşhisi konan Serdar Ortaç, şimdi de klostrofobi ile mücadele ettiği iddiasına tepki gösterdi. Şarkıcı, "Yazılanların aksine asansöre binebiliyorum. Sadece MR makinesine girememiştim korkudan, uyutup soktular. Bende yalnızca MS var, o da bana fazlasıyla yetiyor. Yeni bir hastalığa ihtiyacım yok" dedi.

 • 6
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 30 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 30 Eylül 2014

Hatice Şendil yeni dizisi için 10 kilo verdi

Hatice Şendil, yeni dizisi için resmen eridi. Özcan Deniz'le kamera karşısına geçen Şendil, yeni rolü için 10 kilo verdi. Oyuncu, Elif karakteri için crossfit ve pilatesle zayıfladığını söyledi.

 • 7
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 30 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 30 Eylül 2014

Bayram tıraşı

ATV'nin sevilen dizisi 'Kara Para Aşk'ın 'Ömer'i Engin Akyürek, önceki gün Etiler'de kuaförü Adem Terzi'den çıkarken görüntülendi. Akyürek'in saçlarını kestirdiği görüldü. Ünlü oyuncu aracına binerek uzaklaştı.

BİZE ULAŞIN