Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

"Hem bitik hem şişik"

Seren Serengil, özel bir TV kanalında yayınlanan programında, manken Ebru Şancı için "Bu kız futbolcularla yaşadığı aşklarla gündeme geliyor. Yaptığı bir şey yok" yorumunu yaptı. Bu sözlere çok sinirlenen Şancı ise Twitter’dan sert yanıt verdi: "Hem bitiksin, hem şişiksin. Reyting desen, yok. Olmayan kariyerinle benimle hiç uğraşma Seren Teyze!"

 • 2
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Kenan Doğulu ile Beren Saat Galata Kulesi'nde evlenecek

Bizans İmparatoru Anastasius tarafından 528 yılında yaptırılan 1500 yıllık tarihi Galata Kulesi, Yeşilçam'ın yeni 'kraliçesi' Beren Saat ile pop müziğin 'kralı' Kenan Doğulu'nun düğününe ev sahipliği yapacak.

Habertürk'ün haberine göre; bir süre önce aile arasında sessiz sedasız nişanlanan Saat ile Doğulu, otantik bir düğün yapmak istedikleri için kendilerine önerilen birçok mekan arasından Galata Kulesi'ni seçti.

DEV BİR NİKAH MASASI KURULACAK
Kulenin tepesindeki restoranda gerçeleşecek düğün töreni için bir organizasyon firmasıyla anlaşan Beren Saat-Kenan Doğulu çifti, nisan ayının ikinci haftası nikah masasına oturacak.

Saat ile Doğulu, restoranın Boğaz ve Haliç'i gören penceresinin önüne kurulacak dev nikah masasında hastalıkta-sağlıkta ölüm onları ayırana kadar birlikte olamak için birbirlerine "Evet" diyecekler.

 • 3
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Nejat İşler'den mesaj var!

Yaklaşık 1,5 ay önce Bodrum’da çoklu organ yetmezliği teşhisiyle yoğun bakıma alınan, tedavisine Amerikan Hastanesi’nde devam edilen Nejat İşler, kayınpederi tarafından öldürülen Shell & Turcas Kurumsal İletişim Müdürü Yankı Özkan Yıldırır’a internetten veda etti.

NEJAT İŞLER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIAYIN!

Facebook’a “Hoşçakal Yankı, saçma oldu güzel kız” yazan ünlü oyuncu, kendi sağlık durumu hakkında da bilgi verdi.

Nejat İşler sağlık durumu ile ilgili yazdığı mesajda şu ifadeleri kullandı: “Tedavi gelişen şartlara göre devam ediyor. Hala yataktayım ve solunum makinesine bağlıyım. Ziyaret çok sınırlı, çok elzem durumlarda sadece. Genel durum her geçen gün iyiye gidiyor ama iyileşmek uzun sürecek.”

 • 4
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Aşk künefesi

Ebru Şallı, sevgilisi Sinan Akçıl'ın Antakya'dan getirdiği künefeyle diyeti bozdu.

Formuna ve yediklerine verdiği önemle bilinen Ebru Şallı, sevgilisi Sinan Akçıl uğruna diyetini bozdu. Akçıl, Antakya konserinden dönüşte ünlü sunucuya bir tepsi künefe getirdi. Sevgilisinin getirdiği künefeyi yemeden duramayan Ebru Şallı, bu kareyi de instagram'da paylaşıp şu notu düştü: "Antakya'dan olunca dayanamadım."

EBRU ŞALLI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 5
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Tek celsede boşandılar

Engin Hepileri ile yaklaşık dört yıllık eşi Ayşe Topçu’nun iki hafta önce tek celsede boşandıkları ortaya çıktı.

Engin Hepileri ile Ayşe Topçu’nun evliliğinde kriz yaşandığı, ikilinin evlerini ayırdığı haberlerinin aslı ortaya çıktı. Çiftin iki hafta önce anlaşmalı olarak boşandığı öğrenildi. Sorunları altı ay kadar öncesine dayanan, üç ay önce de evlerini ayırma kararı alan çift, yaşadıkları krizi aşamayınca tek celsede yollarını ayırdı. Hürriyet'in haberine göre; Hepileri’nin adının, rol aldığı dizide sevgilisini canlandıran Beyza Şekerci ile anılmasıyla ilgili ise “Boşanmanın ardında üçüncü bir şahıs yok. Sadece set saatleri yoğunluğu nedeniyle birbirimize zaman ayıramadık, yıprandık” açıklaması yapıldı.

 • 6
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Moral sıfır
Popçu Murat Dalkılıç tarafından aldatılan Merve Boluğur, günler sonra ilk kez ortaya çıktı. Morali bozuk olan oyuncu, konuşmadı!

MERVE BOLUĞUR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

AYNI GÜN AYNI SEMTTE
Oyuncu Merve Boluğur, sevgilisi Murat Dalkılıç tarafından Uludağ'da manken Seda Canbolat'la aldatıldığını öğrenince sırra kadem basmıştı. Telefonunu kapatıp ortadan kaybolan oyuncu, günler sonra Nişantaşı City's'de görüntülendi. Aynı gün manken Seda Canbolat da Nişantaşı sokaklarındaydı.

'YÜZÜM GÖRÜNMESİN!'
Morali bozuk olan Boluğur, aldatmayla ilgili soruları yanıtsız bıraktı. "Neden başınızı kaldırmıyorsunuz?" sorusuna ise "Böyle olması daha iyi, yüzüm görünmesin" yanıtını verdi. Manken Seda Canbolat ise "O geceyle ilgili konuşmayacağım" dedi.

 • 7
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Barışma hediyesi dövme

Geçtiğimiz Ağustos ayında dünya evine giren iki oyuncu Tolga Güleç ve Yeliz Şar,Güleç'in rol aldığı Sürgün İnek filminin galasında görüntülendi.

Çiftin boşanacağına dair haberler geçtiğimiz hafta basında sıkça yer aldı. Önceki akşam konu hakkında konuşan Güleç, "Boşanmıyoruz da ayrılmıyoruz da." dedi. Ayrıca bileğine eşinin ismini dövme yaptıran oyuncu, dövmesini göstermeyi de ihmal etmedi.

Ayaklı Gazete'nin haberine göre; Yeliz Şar ise konuyla ilgili, "Aramızda bir kırgınlık oldu, ben dersimi aldım. Bundan sonra sosyal medyadaki paylaşımlarıma çok daha fazla dikkat edeceğim. Tolga, barışma hediyesi olsun diye adımı dövme yaptırdı, çok sevdim dövme beni çok mutlu etti." dedi.

BİZE ULAŞIN