Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Gülben Ergen'in incelme maliyeti 2 bin 215 lira

Üç ayda 11 kilo veren Gülben Ergen’in, incelmek için hatrı sayılır bir bedeli gözden çıkardığı ortaya çıktı. Ergen, zayıflamak için çalıştığı ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun’a aylık 3 bin Euro (8 bin 124 lira) ödemiş. Yani verdiği her kilo başına ödediği rakam, 2 bin 215 lira!

Bebek sahilinde yaptırdığı yürüyüşler ve müşterilerinin kapısına kadar götürdüğü yemeklerle ünlü-ünsüz pek çok kişiyi iğne ipliğe çeviren yaşam koçu Şeyda Coşkun'un son eseri, ünlü sanatçı Gülben Ergen oldu. Uzun süredir kilolarından muzdarip olan üç çocuk annesi Gülben Ergen, Şeyda Coşkun sayesinde üç ayda tam 11 kilo vermeyi başarmış. Verdiği kilolar nedeniyle bir hayli hafifleyen ve mutluluktan havalara uçan Ergen'in; bu kiloları verirken maddi olarak da epey hafiflediğini öğrendim!

ŞEYDA COŞKUN'UN AYLIĞI 3 BİN 500 EURO'YMUŞ!
Gülşen, Hadise, Dilara Endican ve Ergin Ataman gibi birçok ünlü ismi zayıflatan Coşkun'un maharetli olduğu kadar, pahalı bir 'yaşam koçu' olduğunu da öğrendim! Coşkun, aylık 3 bin Euro ücret alıyormuş. Hatta rivayete göre, bazılarından 3 bin 500 Euro bile istiyormuş! İstedikleri kiloları bir ayda verebilenler şanslı; 3 bin Euro (8 bin 124 lira) ile kurtulabiliyor. Ancak Gülben Ergen gibi, bu kiloları üç ayda verirseniz 9 bin Euro; yani 24 bin 372 lira ödüyorsunuz. Anlayacağınız Ergen, verdiği her bir kilo için tam 2 bin 215 lira ödemiş. Vallahi bu rakamlara bakınca, bence yediklerinize dikkat etmek daha mantıklı!

BÜLENT CANKURT / SABAH GAZETESİ

 • 2
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

İşte olay sahne

Kenan Doğulu, sevgilisi Beren Saat ile Uğur Yücel'in öpüşme sahnesi çekilirken 'Benim Dünyam' setini terk etmişti. Ünlü popçuyu öfkelendiren o olay sahneden görüntüler de ilk kez basına yansıdı.

Başrollerini Beren Saat ve Uğur Yücel'in paylaştığı; Yücel'in aynı zamanda da yönetmenliğini üstlendiği "Benim Dünyam" filminin basın gösterimi önceki gün Kanyon'da yapıldı. Sinema eleştirmenlerinin tam not verdiği filme, Saat ile Yücel'in öpüşme sahnesi damga vurdu.

BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ŞORAY KANUNLARI YOK
Bu olay sahne, yaz aylarında Kenan Doğulu'nun sürekli bulunduğu film setini terk etmesine yol açmıştı. Sevgilisinin rol gereği de olsa bir başkasıyla öpüşmesine tahammül edemeyen popçu, apar topar çekimlerin yapıldığı Büyükada'yı terk etmişti. Bu arada 'Türkan Şoray kuralları olmayan' Beren Saat; bugüne kadar rol aldığı 'Aşka Sürgün', 'Hatırla Sevgili', 'Aşk-ı Memnu', 'Gecenin Kanatları' ve 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' gibi tüm projelerinde öpüşme sahnelerine imza attı.

ADA'YI TERK ETMİŞTİ
Filmin çekimleri boyunca Büyükada'ya kamp kuran Kenan Doğulu, bir tek gün sette yoktu. Ünlü popçu, sevgilisi Beren Saat'in Uğur Yücel'le öpüşme sahnesi olduğunu duyunca Ada'yı terk etmişti.

Kaynak: AYDIN HAMZA / TAKVİM

 • 3
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

"Bizimkiler"in Ali'si boşandı

10 yaşında oyunculuğa başlayan ve “Bizimkiler”in Ali’si olarak tanınan Atılay Uluışık, 5 yıllık eşi İpek Aydın’dan boşandı. Her iki tarafın eşit kusurlu olduğunu belirten mahkeme, 60 bin lira tazminat ile 2 bin 500 lira yoksulluk nafakası isteyen İpek Aydın’ın talebini reddetti. Hürriyet'in haberine göre; mahkeme, çiftin kızı Alya’nın velayetinin anneye verilmesini, çocuk için aylık 750 lira iştirak nafakası ödenmesine hükmetti.

 • 4
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Johnny Depp sarışın oldu

Yeni filmi için saçlarını sarıya boyatan ünlü aktörün bu hali herkesi şok etti.

Hafta sonu İngiltere’nin başkenti Londra’daki Film Festivali’nde 50 yaşındaki Hollywood aktörü Johnny Depp, meslektaşı 91 yaşındaki Christopher Lee’ye "Yaşam Boyu Başarı Ödülü" verdi. Depp, "Çok seviyor ve saygı duyuyorum" dediği Lee ile poz da verdi. Saçlarını sarıya boyatan ünlü aktör, bu değişikliği yeni filmi için yaptığını söyledi.

 • 5
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Biz ayrıldık!

Geçen nisanda nişanlanan Engin Altan Düzyatan-Özge Özpirinçci çiftinden, düğün tarihi beklenirken ayrılık haberi geldi. Ayrılıkla ilgili dedikodular çıkmasına fırsat vermeden yazılı bir açıklama yapan Engin Altan Düzyatan, şöyle dedi: “Nisan ayında evlilik kararı alarak nişanlandığım Özge Özpirinçci ile karşılıklı saygı çerçevesinde ayrılık kararı almış bulunmaktayız. Her ikimiz içinde hayırlı olmasını diliyorum. Bu konuda göstereceğiniz hassasiyet için tüm basın mensubu arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.”

ENGİN ALTAN DÜZYATAN FOTOĞRAFLRI İÇİN TIKLAYIN!

 • 6
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

'Çok iyi dostum'
Yıldız Tilbe önceki gün, adının aşk dedikodularına karıştığı meslektaşı Yaşar İpek ile Rumelihisarı'ndaki Antik Cafe'de görüntülendi. İkili mekanda üç saate yakın kaldı. Tilbe, mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ünlü şarkıcı, aşk dedikoduları hakkında "Bunların hepsi deli saçması. Yaşar benim çok iyi dostum" dedi.

YILDIZ TİLBE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 7
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ebru Gündeş'in isteğini reddetti

Ebru Gündeş, geçtiğimiz aylarda tüm konserlerinde seslendirdiği ‘Hayatı Tespih Yapmışım’ isimli şarkıyı albümüne koymak istedi. Ancak şarkının tüm haklarına sahip olan Ferman Toprak, buna izin vermedi. Şarkıyı sadece konserlerinde seslendirmeye devam eden Gündeş ısrarından vazgeçmedi. Araya tanıdıklar sokarak şarkıyı almak için her yolu deneyen ünlü sanatçıya bir kez daha kötü haber geldi.

Tİ’YE ALDI

Önceki gün açıklama yapan Toprak, “Ebru Gündeş şarkıyı boşuna istemesin. Rihanna bile istedi vermedim” diyerek ünlü şarkıcıyı adeta ti’ye aldı.

Kaynak: BUGÜN

BİZE ULAŞIN