;

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 19
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Yeni oyuncağı 1 milyon lira

Sabri Sarıoğlu'nun yeni otomobilinin fiyatı yaklaşık 1 milyon lira.

Galatasaray'ın kaptanı Sabri Sarıoğlu nam-ı diğer Sabri Reyiz, önceki gün eşi Yağmur Hanım'la Rumelihisarı'nda kahvaltı yaptı. Spor otomobillere meraklı olan Sabri'nin Ferrari'den sonra yeni aldığı Lamborghini dikkat çekti. Sarı-kırmızılıların kaptanının yeni otomobilinin fiyatının yaklaşık 1 milyon lira olduğu öğrenildi.

 • 2
 • 19
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Can Ateş kızı hakkında ilk kez konuştu

Can Ateş'ten olaylı bir şekilde ayrılan Meryem Uzerli önceki gün kızı Lara'yı dünyaya getirdi. Hamileliği sürecince Uzerli ile görüşmeyen ve doğuma da gitmeyen Can Ateş, mutlu haberin ardından yazılı bir açıklama yaptı:

"Özel hayatımla ilgili konuşmama kararım olmasına karşın, çocuğumun dünyaya gelmesinden sonra bu konuda gelen bir çok soruya yanıt vermek ve yaşananlara yeni doğmuş bir bebeği de dahil etmemek için, sizleri bilgilendirme gereği duydum… Öncelikle şunu söylemeliyim; elbette kızıma daha farklı bir şekilde hoş geldin diyebilseydim daha mutlu olurdum… Ancak dünyaya gelecek bebekle ilgili tüm yapıcı yaklaşımlarıma rağmen bu gerçekleşemedi… Bugüne kadar; hiçbir konu dünyaya gelecek bebeğin sağlığından, mutluluğundan daha önemli olamaz, olmamalı düşüncesiyle hareket ettim. İki kişi arasında yaşanmış bir ilişkinin -herkesin kendine göre haklı sebepleri ve kırgınlıkları olsa da- iki kişi arasında özel kalması gerektiğine inandığım gibi, çocuklarıma ve kendime olan saygımdan dolayı suskun kalmayı tercih ettim. Aynı şekilde bir anne adayının psikolojisini düşünerek sustum, şimdi de kızımın mutluluğu ve sağlığı için susmaya devam edeceğim. Bence iyi bir baba olmak iyi bir sevgili olmaktan, iyi bir eş olmaktan çok daha öte bir şey… Meryem ile ayrılmış olsak da, şimdi artık tek amacım çocuğumu nüfusuma kaydettirmek, tüm hayatım boyunca maddi, manevi olarak sevgi ve özen içinde çocuğumun yanında olmaktır. Bana şimdiye kadar yöneltilen şahsımla ilgili gerçeği yansıtmayan birçok itham ve önyargıya karşın, bu konuda konuşmama kararlılığımı sürdüreceğim. Hala zamanın hepimize doğruyu göstereceğini ve herkese iyi geleceğini düşünüyorum."

Saygılarımla, Can Ateş

 • 3
 • 19
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Justin Bieber'a tövbe çağrısı

Nihat Doğan, Justin Bieber’a tövbe etmesi için çağrıda bulundu.

Ünlü sanatçı Nihat Doğan, son günlerin skandal ismi Justin Bieber'a Twitter hesabından seslendi. Gündemden düşmeyen Kanadalı yıldıza tövbe çağrısında bulunan Doğan, Umre'de çektirdiği fotoğrafa "La oğlum kötü yola düşmüşsün gel bir tövbe et ya la @justinbieber bu dünya boş gardaş canini yediğim hadi gel bekliyorum" yazdı.

 • 4
 • 19
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Çakma modacı Asena

Asena Erkin'in 'Kendi tasarımım' dediği ve 600 liraya sattığı 'ayı postu'; çakma çıktı! Postun aynısı, 2 yıldan beri satışta.

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in eşi.. Adı popçu Berkay'la aşk skandalına karışan bir futbolcu eşi... Ancak o, kendisine "tasarımcı" demekte ısrarlı! Adının karıştığı skandal kadar giydiği marjinal kıyafetlerle de sürekli gündeme gelen Asena Erkin, son olarak giydiği 'ayı postu' ile olay yaratmıştı. Bu ses getiren montun tasarımının kendisine ait olduğunu söyleyen Erkin, "Postu bende gören 9 kişi aynısından sipariş verdi" dedi ve ekledi: "Postun fiyatını 600 lira olarak belirledim."

DİZİYLE MODA OLDU
Ancak internet alemi, Asena Erkin'in sözlerinin yalan olduğunu kanıtladı. Erkin'in 'kendi tasarımı olduğunu söylediği ayı postu'; ABD'de 2 yıl önce gündeme geldi. Beğeniyle izlenen "Workaholics" dizisindeki bir karakterin ekranda boy göstermesiyle ses getiren 'ayı postu'; uyanık girişimciler tarafından hemen satışa sunuldu. İnternette birçok sitede satılan postun; kahverengi ve beyaz renkleri bulunuyor. 150 dolardan satılan ayı postunun; Asena Erkin'in tasarımının kendisine ait olduğunu söylediği posttan hiçbir farkı bulunmuyor.

 • 5
 • 19
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

'Ayrılık yok' fotoğrafı

Demet Şener ile İbrahim Kutluay, uzun süre sonra ilk kez birlikte görüntülendi. Önceki akşam eşi ve dostlarıyla Kıyı Balık'ta yemekte buluşan Şener; çıkışta, "Herkes duysun, çocuklarımızla gayet mutluyuz" dedi.

DEMET ŞENER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Kaynak: Halil ÇİLİNGİR / TAKVİM

 • 6
 • 19
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

14 Şubat sürprizi

Magazin dünyasının gözde çifti Özge Ulusoy ile Hakan Baş, önceki akşam bir davette boy gösterdi. Ünlü çift, gazetecilerin "Yarınki Sevgililer Günü'nde planınız ne?" sorusuna gülümsemekle yetindi. İşadamı Baş ise ısrarlı sorular karşısında; "Özge'ye sürprizim var ama burada söyleyemem" diyerek aşkını gülümsetti.

ÖZGE ULUSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 7
 • 19
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Songül Öden'e nazar değdi

Oynadığı tiyatro oyununun gösterimi sırasında sahnede bayılan oyuncu Songül Öden, kontrol için Nişantaşı’ndaki Amerikan Hastanesi’ne geldi. Bir arkadaşı nezaretinde gelen Öden’in bitkin olduğu gözlendi. Gazetecilere “Bu yıl hastalık yılı olacak galiba, çevremdeki herkes grip belasıyla uğraşıyor. Ben de faranjit oldum, tedavime başlandı” dedi. Öden’in sahnede bayılması önce rol gereği sanılmış, ardından gerçek olduğu öğrenilince tedirginlik yaratmıştı.

BİZE ULAŞIN