Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 18
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Karadayı yeni aşkıyla Cunda'da!..

Kenan İmirzalıoğlu, eski sevgilisi Özge Akbulut’un ‘Biz Kenan ile görüşmeye başladık’ sözlerinden iki gün sonra Bodrum’da bir teknede görüntülendiği yeni sevgilisi Kübra Küçük ile tatiline devam ediyor.

Bodrum'dan sonra Çeşme'de de görüntülenen İmirzalıoğlu, Balıkesir'in Cunda Adası'na gitti. İmirzalıoğlu yeni sevgilisi Kübra Küçük ile herkesten uzak zaman geçirmek için sakinliğiyle bilinen Ortunç Beach'i tercih etti.

Herkesten uzak sevgilisi Kübra Çetin ile tatiline devam eden İmirzalıoğlu, neşeli hareketleriyle dikkat çekti.

Kaynak: Milliyet

 • 2
 • 18
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Aşkın keyifli hali

Yakışıklı oyuncu Buğra Gülsoy'la sevgilisi Nilüfer Gürbüz, Çeşme'de su sporları yaparak tatilin keyfini sürüyor.

Uzun süredir Çeşme'ye demir atan Buğra Gülsoy ile sevgilisi Nilüfer Gürbüz, doyasıya eğleniyor. Gündüzleri sahillerde boy gösteren çift, önceki gün su sporları yaparak eğlendi. Arkadaşlarıyla neşeli dakikalar geçiren Buğra Gülsoy, grupta hiç suya düşmeden kıyıya dönen tek isim oldu. Gülsoy ile Gürbüz'un uçan balıktaki eğlencesi de objektife böyle takıldı.

Kaynak: KAHRAMAN DURAK / TAKVİM

 • 3
 • 18
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Diplomalı Arto

Sahnelerin sivri dilli sanatçısı Arto, Bilgi Üniversitesi'nden mezun oldu. Dört yıllık iletişim fakültesini üç yılda bitiren ve çift ana dal yapan ünlü şarkıcı, geçtiğimiz hafta üniversitenin mezuniyet töreninde arkadaşlarıyla birlikte kep giyip diploma aldı.

"HAYATA BAKIŞIM DEĞİŞTİ"
Çağı yakalamak ve hep genç kalmak için üniversiteye başladığını söyleyen Arto, şöyle konuştu: "Üniversiteye gittiğimde benimle birlikte aynı dersleri alan arkadaşlar çok şaşırdı ama ben hiç zorlanmadım. Sonuçta bunu yaparken bir amacım vardı; hayat görüşüm değişti, çağı yakaladım. Gençlerle yan yana oldum. Şimdi arkadaşlarımın üç adım önüne geçtim."

 • 4
 • 18
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Kedi canını sevdiğim

Kendisi gibi oyuncu olan Tolgahan Sayışman ile mutlu bir beraberliği olan Selen Soyder, önceki akşam Çeşme'de objektife takıldı. Soyder'in yanında kalabalık arkadaş grubu vardı. Sevgilisi Sayışman'ın film çekimleri bitince yanına geleceğini söyleyen güzel oyuncu; hayvan sevgisini de konuşturdu. Selen Soyder, bir ara yanına gelen yavru kediyi işte böyle sevdi.

 • 5
 • 18
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Gülgün Feyman'dan Saba Tümer'e tazminat davası

Ünlü spiker Gülgün Feyman, aleyhine yaptığı açıklamalar nedeniyle programcı Saba Tümer'e İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'ne manevi tazminat davası açtı.

Tümer hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunan Feyman'ın avukatı, "Feyman'ı yalancılıkla itham eden, yaptığı açıklamalarla Feyman'ın kişilik haklarına saldıran, bu açıklamaları yaparken mimikleriyle ve hareketleriyle Feyman'ı küçük düşürme ve aşağılama kastıyla hareket eden davalıdan 10 bin lira manevi tazminat istiyoruz" dedi.

Tümer, 2 Mayıs'taki "Saba Tümer'le Bugün" adlı programda Feyman'ı kastederek "İnsanlar bazen gündemden yok olunca bana bir sarıyorlar...", "Gülgün Feyman'ın Gülgün Feyman olduğu zamanlar" ve "...o zamanlar Siret Derman'la çıkıyordu. Dayaklar mayaklar yemiş. Ben de sonradan gazeteden okudum bunları. Kötü bir dönemiydi kadıncağızın yani..." gibi cümleler sarfetmişti.

 • 6
 • 18
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Meksikalı sevgiliye tektaş hediye etti

Futbol yorumcusu Sergen Yalçın ve Meksikalı sevgilisi Merianna Laniez Bolio'nun Çeşme tatili devam ediyor. Manken sevgilisine tektaş yüzük hediye eden Yalçın'ın, bu kez ciddi olduğu ve Bolio'ya evlilik teklifinde bulunduğu iddia edildi. Sevgilisini bir an olsun yanından ayırmayan Yalçın'ın Meksikalı sevgilisi ise; birlikte çektirdikleri fotoğrafı Instagram'da paylaştı.

 • 7
 • 18
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ebru Şallı ile Harun Tan boşandı

Ebru Şallı ve Harun Tan sessizce boşandı. Çift, önceki gün yapılan boşanma davasında birbirlerinden herhangi bir talepte bulunmadı. Çocukların velayeti için anlaşıldı.

Üç yıllık birlikteliğin ardından 2002'de dünya evine giren ve 11 yıl boyunca 'örnek' olarak gösterilen Harun Tan ve Ebru Şallı kimseler duymadan boşandı. Çift, Gaziosmanpaşa 1'inci Aile Mahkemesi'ne gizlice başvuru yaparak boşanmak istediklerini bildirdi. Önceki gün duruşması yapılan davada avukatları ile hazır bulunan çift resmen boşanmış oldu.

BEREN'İN VELAYETİ BABAYA,PARS'IN VELAYETİ ANNEYE
Birbirlerinden hiçbir talepte bulunmayan çift çocuklarının velayeti konusunda da anlaştı. Çiftin 9 yaşındaki oğlu Beren'in velayeti Harun Tan'a, 3 yaşındaki oğlu Pars'ın velayeti ise Ebru Şallı'ya verildi.

1997'de Ozan Orhon'la yaptığı bir yıl süren evliliğin ardından Harun Tan'la ikinci kez dünya evine giren eşine duyduğu aşkı her fırsatta dile getiriyordu. Kendini dünyanın en şanslı kadını olarak tanımlayan Ebru Şallı her röportajında "Harun'a deliler gibi âşığım"diyordu. Ancak Şallı'nın geçen yıl bir dergiye verdiği röportajda "Çocuk sahibi olmak romantizmi öldürüyor" sözleri çiftin evliliği hakkında kafaları karıştırmıştı. 36 yaşındaki Şallı, son yıllarda verdiği pilates dersleri ve yaptığı pilates programlarıyla adını duyurdu.

İLK AÇIKLAMA EBRU ŞALLI'DAN GELDİ
Sevgi ve saygı çerçevesinde başlayan evliliğimizi maalesef yine sevgi ve saygı çerçevesinde bitirme kararı aldık. Dün geceden beri yapılan haberler karşısında işin doğrusunu benim ağzımdan öğrenin istedim, sonuçta zaten bu olay duyulacaktı.

Biz çift olarak sessiz sedasız bitirmek istedik. Yaşamış olduğumuz birtakım fikir ayrılıkları ve zaman bizi boşanmaya sürükledi. 2 tane çocuğumuz var. Beren'in velayeti babasında, Parsın velayeti bendedir ancak çocuklar benimle birlikte yaşayacaklar.

Harun'la dostuz. Herhangi bir kavgamız gürültümüz yok. Sakin sakin yolları ayırdık. Her zaman dostuz. Çocuklardan dolayı hassas bir durum olduğunu belirtir, hepinizden anlayış beklerim.

BİZE ULAŞIN