Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 31
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Tuğba Ekinci'den eski aşkı hakkında itiraf

Tuğba Ekinci, 2010'da aşk yaşadığı oyuncu İbrahim Çelikkol için ilginç bir itirafta bulundu.

Tuğba Ekinci, "İbrahim'i TV'de izliyorum. Hiç beğenmiyorum. Aşırı kilo vermiş. En çirkin halini yaşıyor. Oyuncu triplerine girmiş. Aşk yaşarken beni bunaltmıştı. Sanırım ayrıldığı sevgilisi Deniz Çakır da onu bunalttı. İbrahim kaçtı. Çünkü üzerine düşülmesini sevmez" dedi.

Kaynak: Posta

 • 2
 • 31
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Wilma ücretini aldı

Wilma Elles sevgilisi Kerem Göğüş'ün sahibi olduğu inşaat şirketinin reklamında oynamıştı. Anlaşılan Elles, sevgilisinin şirketinden ücretini almış.

Reklamda küçük bir rolü de olan Kerem Göğüş “İşi ucuza getirmek için mi böyle bir tercihte bulundunuz?” sorusuna şu cevabı verdi: “Uzman arkadaşlar ‘Reklamda kim oynasın?’ diye araştırma yapmış. O araştırmadan biz çıktık. İşi ucuza kapatmadık. Ayrıca Wilma ücretini aldı.”

Kaynak: Posta

 • 3
 • 31
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Düğününde coştu

Oyuncu Kenan Bal (63) ile 10 ay önce tanıştığı felsefe öğretmeni Işıl Kaçar (40) önceki akşam Balıkesir'de evlenmişti.

Çiftin nikahı tanıştıkları sokakta, birbirlerini ilk gördükleri ağacın altında kıyılmıştı.

Sokaktaki düğünden ilk kareler ortaya çıktı. Kenan Bal ile Işıl Kaçar balayı için Kazdağları'na gitti.

Kaynak: Posta

 • 4
 • 31
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Pınar Aylin İzmir'e yerleşiyor

İzmir’den İstanbul’a gelip şöhreti yakalayan pop müziğinin sevilen sesi Pınar Aylin, yeniden İzmir’e yerleşme kararı aldı.

İstanbul’un trafiğinden dertli olan Pınar Aylin “İzmir’e yerleşme kararı vermemin en büyük sebebi İstanbul’un trafiği. Artık saatlerce trafikte kalmaya dayanamıyorum. Trafikte kaybettiğim zamanı hayatım için anlamsız görüyorum” dedi.

Kaynak: BUGÜN

 • 5
 • 31
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Amerika'nın ilk Türk dizisi Son olacak

Amerika'nın ilk Türk dizisinde 'Son'a doğru Amerikan Fox 20th televizyon kanalı, geçtiğimiz yıl yayınlanan ve senaryosunu Berkun Oya'nın yazdığı 'Son' dizisinin yeniden uyarlamasını yapmaya hazırlanıyor.

Hollywood Reporter’ın haberine göre; Fox kanalı lisans anlaşmasını, Cannes’da düzenlenen 4 günlük Mipcom TV piyasası etkinliğinin son gününde yaptı.

Fox’un yeniden uyarlama haklarını satın aldığı ‘Son’un, yapacağı uyarlamanın yönetmen koltuğunda “Grey’s Anatomy” dizisinin yapımcı ve yönetmeni Peter Horton otururken senaryosunu Michael Cooney yazacak. ‘Son’, Amerikan ekranlarına gelecek ilk Türk drama serisi olacak.

 • 6
 • 31
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Aşk çıkmazı

Magazin dünyasında yaşanan aşklara akıl sır ermiyor. Yakın arkadaşının eski sevgilisiyle birlikte olan ünlüler, gün geçtikçe çoğalıyor.

Şarkıcı Hadise, yaşam koçu olan ve aralarından su sızmayan Şeyda Coşkun'un eski sevgilisi Ozan Çelik'le yeni bir aşka yelken açtı. Böylece magazin dünyasında sıkça görmeye alıştığımız karmaşık aşklara, bir yenisi daha eklenmiş oldu. Hadise-Ozan-Şeyda üçgeni, magazin arşivindeki "arkadaşımın aşkısın" örneklerini akıllara getirdi. En akılda kalanları ise şunlardı: Tolgahan Sayışman aynı dizide rol aldığı Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadı. Ardından Selen Soyder'in kalbini çaldı. İşadamı Nedim Keçeli, Selin İmer ile Gamze Karaman'ın arasını açtı. Mehmet Ali Erbil'den ayrılan Tuğba Coşkun da eski eşinin arkadaşı Önder Fırat'la aşk yaşadı.

YAŞAM KOÇU'NA YAŞAM DERSİ
Hadise 'Yaşam Koç'luğunu yapan ve kendisini forma sokan Şeyda Coşkun'la çok iyi dosttu. Ancak ikilinin arasına şu sıralar kara kedi girdi ve bu dostluk tarih oldu.

Şeyda Coşkun'un eski aşkı Ozan Çelik, Hadise ile sürpriz bir aşka yelken açtı. Bu haberi yurt dışında öğrenen Coşkun'un, "Hadise benim için ölmüştür" dediği öğrenildi.

ECE ERKEN
Sunucu Ece Erken de şarkıcı arkadaşı Bengü'nün ayrıldığı Akın Altan'la evlilik hazırlıkları yapıyor.

TUĞBA COŞKUN
Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Tuğba Coşkun da sunucunun yakın dostu olan Önder Fırat'la aşk yaşayarak olay yaratmıştı.

SEBEN KOÇİBEY
Sosyetik güzel, arkadaşı Aslı Tümen'in eski aşkı Mehmet Pisak'la aşk yaşıyor.

ÜÇÜ BİR ARADA
Oyuncu Tolgahan Sayışman, sevgilisi Serenay Sarıkaya'dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra Serenay'ın arkadaşı olan Selen Soyder'le birlikte olmuştu.

ÖNCE SELİN SONRA GAMZE
Gamze Karaman ile yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Selin İmer'in arasını da aşk bozdu. Gamze'nin eski aşkı Nedim Keçeli'yle birlikte olduğunu öğrenen İmer, ateş püskürmüştü. Gamze ise "Kim ne derse desin kulağımı tıkıyorum" demişti.

 • 7
 • 31
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Zorunlu ayrılık

Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği 'Kelebeğin Rüyası' 'En İyi Yabancı Film' dalında Oscar aday adayı. Başrol oyuncusu Belçim Bilgin, filmi tanıtmak ve lobi yapmak üzere birkaç gün içinde Los Angeles'a gidecek

Filmin Oscar adayı olacağına çok inanan Belçim Bilgin 4 ay eşi Yılmaz Erdoğan’dan ayrı kalacak. Belçim Bilgin 3 yaşındaki oğlu Rodin’i de yanında götürecek ve Los Angeles’ta okula yazdıracak.

Kaynak: Posta

BİZE ULAŞIN