Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin Gündeminden Başlıklar 09/06/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 09/06/2009
Demet'i havuza itti

Sevgilisi Onur Gülmek'in kendisine yaptığı şaka sonucu hastaneye kaldırılan Demet Akalın, yaşadığı olaya sinirlenerek sevgilisinden ayrılık kararı aldı. Ancak Akalın'ın ayrılığı bir gün sürdü. Olay şöyle gelişti: Çeşme'de tatil yapan Akalın ve işletmeci sevgilisi Gülmek, bir arkadaşlarının evine gitti. Gülmek, burada Akalın'ı şaka amaçlı havuza itince, birkaç gündür böbrek kumu döken ve ağrı çeken Akalın havuz suyundan mikrop kaptı ve geceyi hastanede geçirdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/06/2009
Hande sevgilisini mars etti

Bir yarışmada jüri üyeliği yapmak için Çeşme'ye giden Hande Yener, sevgilisi Kadir Doğulu ile Alaçatı Resort Otel'de kaldı. Gün boyu sevgilisi ile havuzda yüzen Yener, sonra da tavla maçı yaptı. Ünlü şarkıcı tavlada sevgilisini 5-2 mars ederek yendi. Tüm ısrarlara rağmen, ne kazandığını söylemeyen şarkıcı çok büyük bir hediye kazandığını belirtmekle yetindi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/06/2009
Karım da ben de çocuk sevmeyiz!

İki ay sonra baba olacak Okan Bayülgen, "Eşim de, ben de çocuk sevmiyoruz" sözleriyle bir tartışmanın fitilini ateşledi. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu! Daha önce de çocuk sevmediğini dile getiren Okan Bayülgen'in, kızının doğumuna iki ay kala aynı sözleri tekrar sarf etmesi, herkesi şaşırttı. Televizyon gazetesinin haberine göre; 'Disco Kralı' programında "Karım da ben de çocuk sevmeyiz" diyen Bayülgen, bu konuda eleştirildiği için de dert yandı: Basın beni 'vampir' gibi gösteriyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/06/2009
Bu kez birlikte rol almak istemediler

TRT'de yayınlanacak 'Hesaplaşma' adlı diziden teklif alan Murat Han ve Özgü Namal, aşklarının diziyi gölgede bırakacağı gerekçesiyle, birlikte kamera karşısına geçmeyi reddettiler. Daha önce 'Mutluluk' adlı sinema filminde birlikte rol alan Han ve Namal, kısa bir süre önce başlayan aşklarını iş ortamlarından uzak tutmaya karar verdiler. Özgü Namal projeden çekilip başka bir dizi ile anlaşırken, Murat Han dizinin başrol oyuncusu oldu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/06/2009
Ünlüler İstinye Park'a akın etti

Şöhret ağırlamak konusunda Bebek'le yarışan İstinye Park, geçtiğimiz hafta sonu hayli kalabalıktı. Demet Kutluay'ın iki çocuğuyla alışverişe çıktığı merkezde; Sinem Kobal ile Mustafa Sirmen çifti ise romantik dakikalar geçirdi. Buse Terim ile Oğulcan Engin de İstinye Park'ta keyifli bir pazar kahvaltısı yaptı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/06/2009
Annem seni çok beğeniyor!

Kenan Doğulu "Evlenmem için baskı yapıyor" dediği annesinin Merve Sevi'yi beğendiğini açıkladı! Beyaz Show'a katılan Doğulu, programın diğer konuğu Sevi, "Bodrum konserinde çok eğlendim" deyince şu karşılığı verdi: Annem seni çok beğeniyor Merve.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/06/2009
Esas kız olmak çok sıkıcı ve zor

Begüm Birgören, konuk olduğu Oylum Talu'nun 'Burası Haftasonu' programında oyunculuğunu katıldığı workshop'larla geliştirdiğini söyledi. Başrol değil, yan rollerde oynamanın çok zevkli olduğuna değinen Begüm Birgören, "Esas kızlık çok sıkıcı bir durum. Kalıpların çok içindesiniz. Ben oyunculara kızamıyorum" diye konuştu ve başrol oynamanın çok zor bir iş olduğunu belirtti. Birgören, karakter rolleri tutulduğu zaman seyircinin dizileri izlemeye başladığını da söyledi.
SON DAKİKA