Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin Gündeminden Başlıklar 09/09/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 09/09/2009
Türkücü olmadı borsacıdan ümitli

“TÜM akranlarım, arkadaşlarım evlendi, ben evlenemedim” diye sürekli hayıflanan 38 yaşındaki Didem Uzel de galiba şeytanın bacağını kıracak! Seda Sayan’ın eski sevgilisi Nihat Doğan ile evlenmeyi düşünürken irtibatı koparan Didem, sonunda beyaz atlı prensini bulmuş! Didem’in sevgilisi, New York’ta yaşayan zengin bir borsacı olan Selim Sarı. Ailesini ziyaret için İstanbul’a gelen Selim ile Didem’in arasını ortak arkadaşları yapmış. Aşkından deli divane olan Didem, Selim’in peşinden New York’a bile gitmiş. Geçen salı New York’a uçan Didem, sevgilisiyle hasret gideriyormuş. Aşıkların evleneceği konuşuluyor; hayırlısı!!!
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/09/2009
Kortta kumru gibiler

Oscarlı ünlü aktris Nicole Kidman ve eşi Keith Urban, önceki gün New York'ta düzenlenen Amerikan Açık Tenis Turnuvası'nı izledi. Maçtan çok, birbirleriyle ilgilenen ünlü çifti görenler, "Çifte kumrular gibiler. Maç pek umurlarında değil" yorumunda bulundu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/09/2009
Pınar Altuğ programa 'devam' dedi

Pınar Altuğ, yapımcıyla anlaştı,Erol Evgin’le ‘Bir Şarkısın Sen’ isimli yarışma programının sunuculuğuna devam ediyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/09/2009
Yakın çevremiz çok bozuldu

CNN TÜRK'te Saba Tümer'in programına konuk olan oyuncular Pelin Karahan ve İbrahim Kendirci, nişanlandıkları yönünde çıkan haberlere isyan ettiler. Bu haberler yüzünden yakın çevresiyle arasının bozulduğuna işaret eden Pelin Karahan, "Hepsi gazetede bu haberi görüp beni aradı ve 'nişanlanmışsın, nasıl haber vermezsin?' diye sitem etti. Böyle bir şey yok. İnsanlara açıklama yapmak zorunda kaldık" ifadesini kullandı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/09/2009
29 Ekim’de belki gözüm açılır

Gözleri görmeyen şarkıcı Metin Şentürk Guinness Rekorlar Kitabı'na girebilmenin yanı sıra engellilere "Evinde oturma, sokağa çık! Hayata adapte ol" mesajını verebilmek için Ferrari ile rekor denemesi yapıyor. İlk yaptığı denemede 200 km'ye ulaşan Şentürk'ün 29 Ekim'deki hedefi 250 km hıza ulaşmak
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/09/2009
Artık eşofmanımı giyip alışveriş yapamıyorum

Seda Akgül'ün programı 'Aramızda Kalsın'a konuk olan ünlü oyuncu Tamer Karadağlı ve eski eşi Arzu Balkan, Türkiye'deki magazin anlayışından dert yandı. Özel hayatları ile gündemden düşmeyen, kızları Zeyno ile gittikleri her yerde görüntülenmekten kaçamayan ikili, magazinin dünyanın her yerinde olduğunu ancak Türkiye'de bazen kantarın topuzunun fazla kaçtığını söyledi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/09/2009
Efe Önbilgin Akkaya'nın evine taşındı

Efe Önbilgin'den, doğumuna iki ay kalan Deniz Akkaya'ya duygusal destek! Önbilgin, bebeğine alışveriş yapmak için gittiği ABD'den dönen Deniz Akkaya'nın evine taşındı. Çift böylece birlikte vakit geçirip, bebeklerinin doğumu öncesi sinerji oluşturacak.
SON DAKİKA